2021-06-12T12:29:00+02:00 Wielki hit disco polo doczekał się nowej wersji! Znana i urocza wokalistka odświeżyła go w znakomity spos https://disco-polo.info/uploads/news/wielki-hit-disco-polo-doczekal-sie-nowej-wersji-znana-i-urocza-wokalistka-odswiezyla-go-w-znakomity-sposobpng.png

Wielki hit disco polo doczekał się nowej wersji! Znana i urocza wokalistka odświeżyła go w znakomity sposób!

Redakcja , 12 Czerwiec 2021  12:29
Wielki hit disco polo doczekał się nowej wersji! Znana i urocza wokalistka odświeżyła go w znakomity sposób!
Źródło zdjęć: materiał prasowy

>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Zdaniem fanów, nowa wersja znanego hitu w jej wykonaniu jest naprawdę udana!

Reklama

Piękna wokalistka disco polo postawiła przed sobą niezwykle trudne zadanie, bowiem w oryginale utwór wykonuje mężczyzna!

Zobacz również: Playboys i MiłyPan we wspólnej produkcji pt.'Ideały'! Ta nowość zmiażdży konkurencję w świecie disco polo?!

Znane powiedzenie mówi, że najlepiej bawimy się przy piosenkach, które dobrze znamy. Możemy wtedy odważnie pokazać światu swoje zdolności wokalne, a przy tym zaimponować znajomym znajomością tekstów! Znana artystka disco polo postanowiła przypomnieć największe szlagiery muzyki tanecznej! Sprawdźcie, jak jej to wyszło!

Reklama

Folk Lady to urocza wokalistka disco polo, która podbiła serca fanów takimi hitami jak: “Luby”, “Mazureczek”, czy “Gdyby”. Artystka w swojej twórczości wypracowała swój charakterystyczny styl, który spodobał się szerokiemu gronu miłośników muzyki tanecznej. Jej folkowe kawałki robią naprawdę spore wrażenie!

Popularna artystka od pewnego czasu zachwyca fanów swoimi interpretacjami znanych hitów disco polo. Popularne covery w jej wykonaniu cieszą się sporym zainteresowaniem słuchaczy! Do tej pory sympatycy gwiazdy mogli w sieci posłuchać już takich perełek jak np. “Jesteś wielkim spełnieniem” z repertuaru grupy Classic, czy “Tyle zdarzeń” Dystansu. Folk Lady nie rezygnuje z pomysłu przywracania drugiego życia zapomnianym nieco hitom, i po raz kolejny przygotowała swoim odbiorcom muzyczną niespodziankę! 

Hit disco polo w nowej wersji!

W sieci pojawił się właśnie kolejny cover, który na warsztat wzięła Folk Lady! Wokalistka sięgnęła tym razem po znany utwór grupy Menelaos! Piękna wokalistka postawiła przed sobą niezwykle trudne zadanie, bowiem w oryginale utwór wykonuje mężczyzna! Przecież to zupełnie inna tonacja! Na szczęście młoda artystka jest świadoma swojego ogromnego talentu, i żadne przeszkody nie są w stanie jej pokonać!

Reklama

Zdaniem fanów, nowa wersja znanego hitu w jej wykonaniu jest naprawdę udana! Świadczą o tym liczne komentarze, które internauci zamieścili w sieci.

“Znakomity utwór wyśpiewany przepięknym głosem”.

“Cudownie brzmi. Czyściutko”.

“Ale czysty I świetnie brzmiący głos”.

Zobacz również: Śliczna wokalistka disco polo pokazała cudownie zgrabne nogi! Gwiazda, wystąpiła w filmie!

Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: Folk Lady - Zarąbista Para
>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Ogromna suma na koncie grupy Daj to Głośniej! Artyści disco polo zapowiadają kolejny projekt!
  2. Niezwykła premiera w disco polo od Kordiana! Popularny artysta stworzył hit, który będzie śpiewać cała Polska?!
  3. Wielki hit Marcina Millera BOYS w akustycznej wersji! Gwiazdor disco polo zaskoczył swoich fanów tym wykonaniem!
  4. Dawid Narożny we wspólnej produkcji z Czadomanem! Ten duet podbije rynek muzyki disco polo?!
  5. Gorące zdjęcia z wakacji wokalistki disco polo! Gwiazda wybrała słoneczną Ibizę! Wygląda przepięknie!
  6. To trio przejdzie do historii disco polo?! Gorąca premiera pt. 'Nie będę Julią' od cudownych wokalistek! To swoisty hymn silnych i niezależnych kobiet!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami