Reklama
Polecamy


Reklama

Wielka strata dla środowiska disco polo! Tragiczna śmierć wokalisty!

2019-04-26T05:30:00+02:00 Wielka strata dla środowiska disco polo! Tragiczna śmierć wokalisty! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/04/wielka-strata-dla-srodowiska-disco-polo-tragiczna-smierc-wokalisty-1556232029.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe / facebook.com/antekszprychaofficial/?tn-str=k*F
Reklama


Ogólna

Odszedł jeden z najpopularniejszych artystów muzyki tanecznej. Antoś Szprycha z disco polo związany był od lat 90-tych

Reklama

Tragiczna i niespodziewana śmierć w świecie disco polo wstrząsnęła całą branżą. Mowa o śmierci Marka Górskiego, który w branży muzycznej działał jako Antoś Szprycha. 

Zobacz również: Artystka disco polo miała groźny wypadek. Wjechała w drzewo! Siostra błaga o ratunek!

Właśnie minęła trzecia rocznica od śmierci wokalisty disco polo, który słynął z wielu tanecznych przebojów jak "Wspomnienia po Kaszanie" czy "Obiecanki Cacanki". Antoś Szprycha zmarł 25 kwietnia 2016 roku. Wokalista w dniu śmierci został znaleziony we własnym studio, w którym spędzał bardzo dużo czasu. 

Śmierć Marka Górskiego jest najbardziej tajemniczą i zagadkową śmiercią w świecie disco polo. Kilka miesięcy przed tragicznym wydarzeniem Antoś starał wrócić się do "normalnego" muzycznego życia. Wszystko szło w dobrym kierunku. Niestety los chciał inaczej.

Poniżej prezentujemy Wam kultowe przeboje formacji Antoś Szprycha.

Zobacz również: Problemy gwiazd disco polo?! Do akcji wkroczyła policja!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Intymne zdjęcia piosenkarki disco polo. Gwiazda pozuje w staniku!
  2. Jak brzmi nieśmiertelne disco polo w nieco nowoczesnym wydaniu? Zobaczcie muzyczną odpowiedź!
  3. Niezwykłe wydarzenie disco polo już niebawem w Warszawie. Każdy może się tam pojawić.


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.