2023-08-26T11:45:00+02:00 Wielka rozpacz widzów TVP! Kończą się Polskie Biesiady! Dziś wielki finał! Zakończenie lata z „Biesiadą wakacyjną" na TVP2. Wspaniali artyści, niezapomniane hity i emocje. Nowy sezon "Polskich Biesiad" już wkrótce! https://disco-polo.info/uploads/news/wielka-rozpacz-widzow-tvp-koncza-sie-polskie-biesiadyjpg.jpg Disco-Polo.info

Wielka rozpacz widzów TVP! Kończą się Polskie Biesiady! Dziś wielki finał!


Zakończenie lata z „Biesiadą wakacyjną" na TVP2. Wspaniali artyści, niezapomniane hity i emocje. Nowy sezon "Polskich Biesiad" już wkrótce!

Autor: Adam Begier, 26 Sierpień 2023  11:45
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Wielka rozpacz widzów TVP! Kończą się Polskie Biesiady! Dziś wielki finał!
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Giełda Talentów, czyli wyszukiwanie nowych muzycznych artystów pod okiem lidera zespołu Rajmund!
 2. Musicloft z gorącą premierą "Papi" - Hit Lata 2024?
 3. Robi wrażenie! Tak wygląda trasa koncertowa gwiazd disco polo Topky Lato 2024! Gdzie zagrają Angelika Żmijewska oraz Paula Karpowicz-Zimecka?
Reklama

  Sobotni wieczór, 26 sierpnia, o godzinie 20:00, zapowiada się jako emocjonujące wydarzenie dla fanów muzyki i dobrej zabawy. TVP2 przygotowuje widowiskowy finał wakacji w ramach kultowego cyklu „Polskie biesiady”. To nie tylko szansa na roztańczenie się i prześpiewanie przy znanych hitach, ale także ostateczna okazja, by zasmakować magii wakacyjnej atmosfery.

  Niezapomniane hity i znakomici artyści na scenie Dwójki

  W trakcie specjalnej „Biesiady wakacyjnej”, będącej punktem kulminacyjnym całego cyklu, publiczność będzie miała przyjemność delektować się takimi evergreenami jak „Chałupy welcome to”, „Ktoś mnie pokochał”, „W dzień gorącego lata” czy „Beata dziewczyna z Albatrosa”. To właśnie w wykonaniu utalentowanych artystów, takich jak Katarzyna Cerekwicka, Kamil Bednarek, Loka, Jerzy Grzechnik, Mesajah, Olga Szomańska i Big Day, te niezapomniane melodie nabiorą nowego życia, wprowadzając publiczność w świat emocji i nostalgii.

  Na czele muzycznej podróży stoi Filip Sojka RBand, który poprowadzi widzów przez rozmaite dźwięki i rytmiczne doznania. Oprócz samej muzyki, w programie można się spodziewać także ciekawostek i anegdot. Jakie rzeczy są niezbędne na plaży? Ile czasu trwa zakochanie? Jaka jest długowieczność miłości w procentach? A jak nazywa się taniec Greka Zorby? „Biesiada wakacyjna” nie tylko dostarczy odpowiedzi na te pytania, lecz także zapewni sporą dawkę rozrywki.

  Choć wakacyjne dni powoli się kończą, miłośnicy „Polskich biesiad” nie muszą smucić się z tego powodu. Jesień przyniesie nowe muzyczne wyzwania, obejmujące utwory serialowe, kresowe, sportowe, studenckie i klasyki z lat 20. To zapowiedź kolejnych atrakcji muzycznych, które będą towarzyszyć widzom przez cały sezon. Niezależnie od pory roku, można będzie nadal cieszyć się wspaniałymi utworami i artystycznymi interpretacjami.

  Nowy sezon "Polskich Biesiad" na Dwójce

  Dla wszystkich pasjonatów „Polskich biesiad” przygotowana jest kolejna dawka emocji. Począwszy od września, program będzie emitowany w piątkowe wieczory o 20:50. Ten program, skupiający się na wspólnocie, muzyce i znajomych, stanie się doskonałym sposobem na spędzenie czasu w przyjemny sposób. „Polskie biesiady” nie tylko dostarczają muzyki dla widzów, ale także tworzą artystyczny most między wykonawcami a publicznością, co sprawia, że to wyjątkowe doświadczenie muzyczne nabiera nowego wymiaru.

  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  ROY - Ja i Ty - NOWOŚĆ 2024

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Magik Band zaskakuje! Uwielbiany zespół w kultowym hicie 'Jolka Jolka pamiętasz' sprawia, że ciarki przechodzą
  2. Tłumy na koncercie Czadomana Gwiazdor disco polo zrobił show w Sokółce!
  3. Zespół Czadu w wielkim hicie z lat .90! Zaskakujące brzmienie w nowej wersji!
  4. Nowy hit od Woners - 'Sheraton' rozgrzewa scenę! Paulina Budyś i Maraquja Show w niezwykłym teledysku
  5. Nowa premiera Karolcii – "Zamieniam Ból na Miłość" już dostępna!
  6. Najlepszy duet roku? Cleo i Skolim na szczycie! "Dziewczyno piękna" podbija internet, osiągając niewiarygodne wyniki.
  7. Zespół Daj To Głośniej zaczynał w programie DiscoStar! Zobaczcie jak wtedy wyglądała uwielbiana formacja
  8. Tokenizacja muzyki: Jak NFT zmieniają relacje artystów z fanami?

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie