Reklama


Reklama

„Wielka dama” w disco polo! Nowa produkcja formacji Speed podbija serca słuchaczy!

2020-06-19T09:50:00+02:00 „Wielka dama” w disco polo! Nowa produkcja formacji Speed podbija serca słuchaczy! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/06/wielka-dama-w-disco-polo-ta-nowosc-podbija-serca-sluchaczy-1592431293.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Piosenka pojawiła się w sieci kilka dni temu, a już zyskuje sympatie disco słuchaczy: „Piękna piosenka. Oby więcej w takim stylu.”, „Extra piosenka,

Reklama

Gorące i taneczne nowości disco polo, to jedna z najwspanialszych nagród dla wszystkich fanów tego gatunku. Piękne kobiety, wdzięcznie prezentujące swoje atuty do teledyskowej kamery, idealnie podkreślają cielesną wartość muzyki tanecznej.

Zobacz również: Gwiazdor disco polo odciąża żonę z obowiązków! Cieszy się, że może wykazać się jako mąż i tata!

Zespół Speed swoją najnowszą produkcją połączył piękne dziewczyny z niebywale rytmiczną kompozycją, a to równanie mogło dać tylko dodatni i bardzo pozytywny wynik.

Piosenka pojawiła się w sieci kilka dni temu, a już zyskuje sympatie disco słuchaczy: „Piękna piosenka. Oby więcej w takim stylu.”, „Extra piosenka, ładnie zaśpiewana”. I to wokalne wykonanie szczególnie przykuwa uwagę odbiorców, którzy chwalą głos artysty. Spory potencjał drzemie także w refrenie, który długo po odsłuchaniu pozostaje w głowie.

Klip również wykonany z niezwykłą starannością, a jego najbardziej atrakcyjnym elementem są piękne panie, które doskonale wyglądają i dodają wizualnych wartości całemu projektowi.

Utwór ma w sobie ogromny potencjał, który może być podparciem dla całej formacji Speed, w osiąganiu wielkich muzycznych sukcesów.

Zobacz również: Disco Polo w cygańskich klimatach podbija sieć! Czy to nowy przebój muzyki tanecznej?!

SPEED - Wielka Dama

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Uroczy widok! Partnerka Dawida Narożnego pokazała się z nowonarodzonym synem. Do kogo jest podobny?!
  2. Magda Narożna szczerze o jesiennej chandrze! Gwiazda znalazła na nią sposób!
  3. Wokalistka disco polo żadnej pracy się nie boi! Gwiazda opublikowała w sieci zaskakujące zdjęcie!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.