2020-06-19T09:50:00+02:00 „Wielka dama” w disco polo! Nowa produkcja formacji Speed podbija serca słuchaczy! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/06/wielka-dama-w-disco-polo-ta-nowosc-podbija-serca-sluchaczy-1592431293.jpg

„Wielka dama” w disco polo! Nowa produkcja formacji Speed podbija serca słuchaczy!

Redakcja , 19 Czerwiec 2020  09:50
„Wielka dama” w disco polo! Nowa produkcja formacji Speed podbija serca słuchaczy!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Piosenka pojawiła się w sieci kilka dni temu, a już zyskuje sympatie disco słuchaczy: „Piękna piosenka. Oby więcej w takim stylu.”, „Extra piosenka,

Reklama

Gorące i taneczne nowości disco polo, to jedna z najwspanialszych nagród dla wszystkich fanów tego gatunku. Piękne kobiety, wdzięcznie prezentujące swoje atuty do teledyskowej kamery, idealnie podkreślają cielesną wartość muzyki tanecznej.

Zobacz również: Zjawiskowa gwiazdeczka disco polo sobowtórem słynnej Pameli Anderson?! Zobaczcie zdjęcia! Wyglądają jak siostry!

Zespół Speed swoją najnowszą produkcją połączył piękne dziewczyny z niebywale rytmiczną kompozycją, a to równanie mogło dać tylko dodatni i bardzo pozytywny wynik.

Piosenka pojawiła się w sieci kilka dni temu, a już zyskuje sympatie disco słuchaczy: „Piękna piosenka. Oby więcej w takim stylu.”, „Extra piosenka, ładnie zaśpiewana”. I to wokalne wykonanie szczególnie przykuwa uwagę odbiorców, którzy chwalą głos artysty. Spory potencjał drzemie także w refrenie, który długo po odsłuchaniu pozostaje w głowie.

Klip również wykonany z niezwykłą starannością, a jego najbardziej atrakcyjnym elementem są piękne panie, które doskonale wyglądają i dodają wizualnych wartości całemu projektowi.

Utwór ma w sobie ogromny potencjał, który może być podparciem dla całej formacji Speed, w osiąganiu wielkich muzycznych sukcesów.

Zobacz również: Ogromny sukces uwielbianej grupy disco polo! Gwiazdor wdzięczny fanom - dziękuje im za wsparcie!

SPEED - Wielka Dama

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Piękna gwiazda disco polo pokazała się w skąpym bikini! Fanom opadły szczęki!
  2. Piękna gwiazda disco polo kusi seksowną sukienką z wielkim dekoltem! Fanom opadły szczęki!
  3. Piękna gwiazdeczka disco polo w zmysłowej stylizacji! Uwagę fanów skupia kształtny biust artystki!
  4. Edyta Folwarska szczęśliwie zakochana?! Wiemy, kto skradł jej serce! To znany pisarz!
  5. Takie młode, a już są milionerkami! Niebywały sukces pięknych wokalistek disco polo!
  6. Ważne przesłanie! Najsłynniejsi bracia w disco polo szczerze o stracie!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama