Reklama
Polecamy


Reklama

„Wielka dama” w disco polo! Nowa produkcja formacji Speed podbija serca słuchaczy!

2020-06-19T09:50:00+02:00 „Wielka dama” w disco polo! Nowa produkcja formacji Speed podbija serca słuchaczy! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/06/wielka-dama-w-disco-polo-ta-nowosc-podbija-serca-sluchaczy-1592431293.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Piosenka pojawiła się w sieci kilka dni temu, a już zyskuje sympatie disco słuchaczy: „Piękna piosenka. Oby więcej w takim stylu.”, „Extra piosenka,

Reklama

Gorące i taneczne nowości disco polo, to jedna z najwspanialszych nagród dla wszystkich fanów tego gatunku. Piękne kobiety, wdzięcznie prezentujące swoje atuty do teledyskowej kamery, idealnie podkreślają cielesną wartość muzyki tanecznej.

Zobacz również: Gwiazdor disco polo w szoku! Podczas jego koncertu zakazano tańca!

Zespół Speed swoją najnowszą produkcją połączył piękne dziewczyny z niebywale rytmiczną kompozycją, a to równanie mogło dać tylko dodatni i bardzo pozytywny wynik.

Piosenka pojawiła się w sieci kilka dni temu, a już zyskuje sympatie disco słuchaczy: „Piękna piosenka. Oby więcej w takim stylu.”, „Extra piosenka, ładnie zaśpiewana”. I to wokalne wykonanie szczególnie przykuwa uwagę odbiorców, którzy chwalą głos artysty. Spory potencjał drzemie także w refrenie, który długo po odsłuchaniu pozostaje w głowie.

Klip również wykonany z niezwykłą starannością, a jego najbardziej atrakcyjnym elementem są piękne panie, które doskonale wyglądają i dodają wizualnych wartości całemu projektowi.

Utwór ma w sobie ogromny potencjał, który może być podparciem dla całej formacji Speed, w osiąganiu wielkich muzycznych sukcesów.

Zobacz również: Zmysłowa modelka w produkcji disco polo! Nowość Lucas.M podbije listy przebojów?!

SPEED - Wielka Dama

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Sytuacja wymknęła się spod kontroli?! Gwiazdorowi disco polo puściły nerwy!
  2. Dramat gwiazdora disco polo! Dziadek mimo reanimacji zmarł na jego rękach!
  3. Zenek Martyniuk odkrywa nowe horyzonty dla całej branży disco polo! Czeka nas wielki przełom?!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.