Reklama


Reklama

Weselna nowość podbija rynek disco polo! Fani zachwyceni!

2020-04-07T13:00:00+02:00 Weselna nowość podbija rynek disco polo! Fani zachwyceni! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/04/weselna-nowosc-podbija-rynek-disco-polo-fani-zachwyceni-1585838596.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Jeden z popularnych zespołów disco polo zdecydował się na weselną propozycję

Reklama

Bardzo często obiektywną oceną utworu disco polo jest jego potencjał taneczny! Oprócz dyskotek i koncertów, bardzo wymierne w tym względzie są wesela!

Zobacz również: Trzy NOWE seksowne kobiety na scenie disco polo! Ogromna konkurencja dla innych girls bandów?

W tym roku w związku ze stanem epidemicznym, rozpoczęcie sezonu weselnego się opóźnia, ale zespół JuRaD postanowił uratować chociaż atmosferę tej popularnej w Polsce formy świętowania ślubu.

Formacja udostępniła utwór, który na pewno idealnie sprawdzi się na każdej imprezie, ale najwłaściwszym miejscem do włączenia lub zagrania piosenki pt. „Mąż i żona” będzie sala weselna! To tam gdzie test dla piosenek tanecznych trzeba zdać celująco, utwór zespołu JuRaD poradzi sobie znakomicie i pozostanie w nogach i pamięci na długi czas.

Wyjątkowo taneczny przebój z pewnością zdobędzie serca nowożeńców oraz ich gości! Warto odnotować, ze hit wykonawcy Tomo - „Piękna Młoda”, stworzony w bardzo podobnym stylu wszedł na rynek weselno - discopolowy z przytupem i z pewnością długo na nim zagości.

Ten sukces jest doskonałą wróżbą dla utworu „Mąż i żona”. Podobny styl muzyczny równie mocno porywa do zabawy, a tekst już po pierwszym przesłuchaniu pozostaje w głowie. Oby pozostał na tyle trwale byśmy nie wyobrażali sobie wesela bez przeboju tych młodych artystów!

Zobacz również: Dawid Narożny zadbał o przyszłość swojego nowonarodzonego syna?! Wiemy, jaką maluje mu przyszłość!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdy disco polo uchylają rąbek tajemnicy dotyczącej współpracy! Internauci pod wrażeniem!
  2. Dawid Narożny zadbał o przyszłość swojego nowonarodzonego syna?! Wiemy, jaką maluje mu przyszłość!
  3. Sławomir nienawidzi świąt?! Gwiazdor śpiewa o tym w najnowszej produkcji "Karpiomir"


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.