2020-04-07T13:00:00+02:00 Weselna nowość podbija rynek disco polo! Fani zachwyceni! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/04/weselna-nowosc-podbija-rynek-disco-polo-fani-zachwyceni-1585838596.jpg

Weselna nowość podbija rynek disco polo! Fani zachwyceni!

Redakcja , 07 Kwiecień 2020  13:00

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Weselna nowość podbija rynek disco polo! Fani zachwyceni!
Źródło zdjęć: materiały prasowe

Jeden z popularnych zespołów disco polo zdecydował się na weselną propozycję

Reklama

Bardzo często obiektywną oceną utworu disco polo jest jego potencjał taneczny! Oprócz dyskotek i koncertów, bardzo wymierne w tym względzie są wesela!

Zobacz również: Znana gwiazda ze świata disco polo pokazała swój kształtny biust! Ten widok wywołał lawinę komentarzy!

W tym roku w związku ze stanem epidemicznym, rozpoczęcie sezonu weselnego się opóźnia, ale zespół JuRaD postanowił uratować chociaż atmosferę tej popularnej w Polsce formy świętowania ślubu.

Formacja udostępniła utwór, który na pewno idealnie sprawdzi się na każdej imprezie, ale najwłaściwszym miejscem do włączenia lub zagrania piosenki pt. „Mąż i żona” będzie sala weselna! To tam gdzie test dla piosenek tanecznych trzeba zdać celująco, utwór zespołu JuRaD poradzi sobie znakomicie i pozostanie w nogach i pamięci na długi czas.

Wyjątkowo taneczny przebój z pewnością zdobędzie serca nowożeńców oraz ich gości! Warto odnotować, ze hit wykonawcy Tomo - „Piękna Młoda”, stworzony w bardzo podobnym stylu wszedł na rynek weselno - discopolowy z przytupem i z pewnością długo na nim zagości.

Ten sukces jest doskonałą wróżbą dla utworu „Mąż i żona”. Podobny styl muzyczny równie mocno porywa do zabawy, a tekst już po pierwszym przesłuchaniu pozostaje w głowie. Oby pozostał na tyle trwale byśmy nie wyobrażali sobie wesela bez przeboju tych młodych artystów!

Zobacz również: Zniewalający uśmiech wokalistki disco polo! Gwiazda inspiruje swoje fanki do zdrowego odżywiania i sportu!

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. Topky podbijają branże disco polo! Paula Karpowicz i Angelika Żmijewska zdobyły już na nowej piosence dwa miliony!
  2. Gwiazdy disco polo Topky nagrały nowość 'Bez wad' nawiązującą stylem do filmu Szybcy i Wściekli 'Tokio drift'! Podbiją tym branże?!
  3. Znana wokalistka disco polo przyznała się do kryzysu związanego z działalnością muzyczną!
  4. Zjawiskowa gwiazdeczka disco polo zachwyca przebojową stylizacją! To najpiękniejsza kobieta w branży?
  5. Gorąca premiera prosto z gór! Uwielbiany gwiazdor zaskakuje nowym brzmieniem! Posłuchajcie nowości od Pawła Gołeckiego!
  6. Genialna premiera od Sławomira Świerzyńskiego - Bayer Full oraz Marcina Millera - Boys! To prawdziwy sztos!
  7. Bardzo głęboki dekolt wokalistki disco polo wzburzył internet! Fanka podziękowała gwieździe za odwagę!
  8. To było coś nieziemskiego. Gwiazdy disco polo Angelika Żmijewska i Paula Karpowicz sprawiły, że wszyscy oszaleli!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami