Reklama


Reklama

Uwielbiany wokalista disco polo złamał niejedno serce

2019-05-29T15:30:00+02:00 Uwielbiany wokalista disco polo złamał niejedno serce https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/05/uwielbiany-wokalista-disco-polo-zlamal-niejedno-serce-1558988679.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: FaceBook - Michał Gielniak
Reklama


Ogólna

W latach 90. nie mógł się opędzić od fanek. Gdy przystojniak z gitarą zaczynał śpiewać, każda pragnęła zdobyć jego serce…

Reklama

Mija 20 lat od czasu, gdy jego przebój „19 miał lat” szturmem wdarł się na listy przebojów disco polo i programu -  „Disco Relax”, na której utrzymywał się równo rok.

Zobacz również: Gwiazdor disco polo udostępnił nagie zdjęcie z żoną! Są w intymnym uścisku!

I chociaż Michał Gielniak wydał pięć albumów, to właśnie ta piosenka sprawiła, że dołączył do grupy najbardziej rozpoznawanych artystów disco polo. Mimo że u szczytu swojej popularności wokalista był już żonaty, otrzymywał mnóstwo listów od fanek. Niejednokrotnie znajdowały się w nich wyznania miłosne i zaproszenia do spotkań. – Wszelkie dowody sympatii były bardzo miłe. Niestety, nie miałem zbyt wiele czasu, żeby odpisywać na liczną korespondencję.

Grałem ponad 250 koncertów rocznie, a poza tym miałem rodzinę. Starałem się nie dawać żonie powodów do zazdrości – wspomina Gielniak w rozmowie z „Na żywo”. – Oddzielałem pracę od życia prywatnego, ale nie zawsze mi się to udawało. Żona zajmowała się domem i synem, a ja koncertowałem po całej Polsce i nagrywałem utwory – wyznaje. Okazało się, że sława Michała miała swoją cenę. Jego związek nie przetrwał próby czasu.

Ale artysta zapewnia, że i tak jest dziś szczęśliwy i już znalazł nową miłość.– Moje serce jest teraz zajęte – zdradza Gielniak.

Zobacz również: Magda Narożna musiała się wyładować! Gwiazda disco polo w uczciwie przyznała się do chwili słabości!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Magda Narożna (Piękni i Młodzi) odważnie bez stanika! Wokalistka disco polo odsłoniła swoją kobiecość!
  2. Jak zarobić milion w disco polo?! Daj To Głośniej wie o tym doskonale!
  3. Gorąca premiera od zespołu disco polo! Artysta zdradził co lubi tytułowa bohaterka!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.