Reklama


Reklama

Uwielbiany wokalista disco polo ożenił się. Sto lat Młodej Parze. Zobaczcie ZDJĘCIA ze ślubu!

2020-07-26T16:13:00+02:00 Uwielbiany wokalista disco polo ożenił się. Sto lat Młodej Parze. Zobaczcie ZDJĘCIA ze ślubu! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/07/uwielbiany-wokalista-disco-polo-ozenil-sie-sto-lat-mlodej-parze-1595720081.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/luka_rosi/
Reklama


Życie gwiazd

Gwiazdor znany z romantycznej natury, przelewanej w treść swojej twórczości, sfinalizował swój związek z kosmicznie piękną Karoliną, przed ołtarzem

Reklama

Miłość bardzo często triumfuje w utworach disco polo. Większość produkcji przepełniona jest najpiękniejszym z uczuć. O miłości, choć raz śpiewał niemal każdy artysta.

Zobacz również: Rodzeństwo z zespołu Disco Polo Mig uszczęśliwiło swoją mamę! Artyści zorganizowali coś wspaniałego!

To niezwykłe doznanie w gatunku tanecznym niesie się na tyle mocno, że czasem prowadzi do ołtarza samych wykonawców ckliwych utworów. Tak właśnie jest tym razem. Luka Rosi, znany z romantycznej natury, przelewanej w treść swojej twórczości, sfinalizował swój związek z kosmicznie piękną Karoliną, przed ołtarzem powiedział sakramentalne "Tak".

Para wzięła ślub i postanowiła obwieścić to całemu światu. Łukasz jest związany z Karoliną przepotężną emocją. Artystka zagrała w wielu produkcjach teledyskowych swojego ówcześnie narzeczonego, a teraz męża. Piosenka pt. „A Ty bądź”, to produkcja przy której cała Polska poznała zarówno wokalistę, jak i jego piękną, życiową partnerkę.

Już wtedy wiedzieliśmy kto jest „pierwszym oddechem, smutkiem i grzechem i każdym uśmiechem” dla niezwykle utalentowanego gwiazdora.

Teraz ta wiedza został sformalizowana, a my przy tej okazji śpiewamy głośne sto lat i przesyłamy moc życzeń i samych szczęśliwych dni Młodej Parze.

Oby uczucie tkwiło w nich tak mocno i tak długo, jak w romantycznych produkcjach Łukasza.

Zobacz również: Sukces goni sukces! Spektakularne osiągnięcie wokalistek disco polo - Top Girls!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Popularny utwór disco polo przearanżowany w piękną balladę! Znani producenci podbiją tym rynek muzyczny?!
  2. Szokująca rozmowa gwiazdora disco polo z fanem! Ciężko pozbierać się po słowach, które padły w rozmowie!
  3. Wokalistka disco polo odsłoniła dekolt! Artystka śmiało skupia uwagę na piersiach!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.