2018-12-23T18:04:00+01:00 Uwielbiany gwiazdor disco polo odwiedził dom dziecka! Akcja powstała przy współpracy z kościołem! Piękny gest gwiazdy muzyki disco polo poruszył wielu internautów! Również podopieczni nie kryli wzruszeń i radości https://disco-polo.info/uploads/news/2018/12/uwielbiany-gwiazdor-disco-polo-odwiedzil-dom-dziecka-akcja-powstala-przy-wspolpracy-z-kosciolem-1545580712.jpg

Uwielbiany gwiazdor disco polo odwiedził dom dziecka! Akcja powstała przy współpracy z kościołem!

Autor: Adam Begier , 23 Grudzień 2018  18:04
Uwielbiany gwiazdor disco polo odwiedził dom dziecka! Akcja powstała przy współpracy z kościołem!
Źródło zdjęć: materiały prasowe / Sebastian Kowalczyk

Piękny gest gwiazdy muzyki disco polo poruszył wielu internautów! Również podopieczni nie kryli wzruszeń i radościReklama

Artysta, którego wielu internautów zna z branży disco polo wykonał piękny gest i spędził z dziećmi kilka godzin. Jak się okazało wziął udział w przepięknej akcji!

W piątek, 21 grudnia odbyła się wyjątkowa akcja w Domu Dziecka nr 1 w Miechowicach! Sebastian Kowalczyk - znany nie tylko ze sceny disco polo ale również wielu teledysków, w których wziął udział - przy współpracy z Kościołem Bożym w Bytomiu zorganizował dzieciom przedstawienie świąteczne - nagraliśmy TikToki oraz rozdaliśmy prezenty, które otrzymaliśmy z przekazanych datków! - przyznał.

Spotkanie odbyło się kilka dni przed Wigilią. Kościół Boży w Bytomiu wraz z wolontariuszami zebrali datki za pośrednictwem serwisu facebook i w mediach społecznościowych „promyk z nieba”, po czym cały dochód przekazali na prezenty. 

Reakcja najmniejszych była bezcenna, tym bardziej, że wśród ludzi dobrego serca był Sebastian Kowalczyk - zaprosiła mnie moja siostra która jest wolontariuszką abym mógł przyjechać i przeprowadzić warsztaty taneczne oraz ponagrywać filmy na tik toka - przyznał w rozmowie z nami, zdradzając również, że radości było co nie miara - "dzieci mnie znały wiec były bardzo zadowolone i mocno uczestniczyły w atrakcjach" - dodał Sebastian Kowalczyk. 

Zobacz również: Historyczna chwila w życiu wokalisty disco polo! Artysta zarobi na tym krocie!

Znajdź więcej informacji:


Polecamy
DIADEM - Z TOBĄ

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
  1. Tak gorąca" - Nowa, energetyczna premiera! Skorusa z nowością!
  2. Premiera disco polo: Rikardo - Z tą dziewczyną
  3. Demeters - Nowi Królowie Disco Polo? Ich hit "Poprosiłem ją do tańca" podbija YouTube
  4. Nowy zespoł zaatakował branże disco polo! Grubo albo Fcale, podbiją rynek i zgarną fortunę?!
  5. Czy Joanna Narożna to najpiękniejsza żona w świecie Disco Polo? Zobaczcie nowe zdjęcia
  6. Impreza roku?! Festiwal Disco Ostróda 2024 pod patronatem Polo TV, Disco Polo Music oraz Disco-Polo.info! Co będzie się działo?!
  7. 'Kocha się raz' - Bayera podbija scenę disco polo! To hit na wesela na lata?!
  8. Disco Polo i Hip-Hop Razem dla Kacpra: Wielki Charytatywny Piknik Rodzinny w Bielsku Podlaskim

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie