Reklama


Reklama

Uwielbiany gwiazdor disco polo odwiedził dom dziecka! Akcja powstała przy współpracy z kościołem!

2018-12-23T18:04:00+01:00 Uwielbiany gwiazdor disco polo odwiedził dom dziecka! Akcja powstała przy współpracy z kościołem! https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/12/uwielbiany-gwiazdor-disco-polo-odwiedzil-dom-dziecka-akcja-powstala-przy-wspolpracy-z-kosciolem-1545580712.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe / Sebastian Kowalczyk
Reklama


Życie gwiazd

Piękny gest gwiazdy muzyki disco polo poruszył wielu internautów! Również podopieczni nie kryli wzruszeń i radości

Reklama

Artysta, którego wielu internautów zna z branży disco polo wykonał piękny gest i spędził z dziećmi kilka godzin. Jak się okazało wziął udział w przepięknej akcji!

W piątek, 21 grudnia odbyła się wyjątkowa akcja w Domu Dziecka nr 1 w Miechowicach! Sebastian Kowalczyk - znany nie tylko ze sceny disco polo ale również wielu teledysków, w których wziął udział - przy współpracy z Kościołem Bożym w Bytomiu zorganizował dzieciom przedstawienie świąteczne - nagraliśmy TikToki oraz rozdaliśmy prezenty, które otrzymaliśmy z przekazanych datków! - przyznał.

Spotkanie odbyło się kilka dni przed Wigilią. Kościół Boży w Bytomiu wraz z wolontariuszami zebrali datki za pośrednictwem serwisu facebook i w mediach społecznościowych „promyk z nieba”, po czym cały dochód przekazali na prezenty. 

Reakcja najmniejszych była bezcenna, tym bardziej, że wśród ludzi dobrego serca był Sebastian Kowalczyk - zaprosiła mnie moja siostra która jest wolontariuszką abym mógł przyjechać i przeprowadzić warsztaty taneczne oraz ponagrywać filmy na tik toka - przyznał w rozmowie z nami, zdradzając również, że radości było co nie miara - "dzieci mnie znały wiec były bardzo zadowolone i mocno uczestniczyły w atrakcjach" - dodał Sebastian Kowalczyk. 

Zobacz również: Historyczna chwila w życiu wokalisty disco polo! Artysta zarobi na tym krocie!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazda muzyki disco polo w zmysłowej bieliźnie! Ten model hitem jesieni?! Zobaczcie jak podkreśla biust!
  2. Zaskakująca pasja Magdy Narożnej. Gwiazda disco polo szlifuje jazdę konno!
  3. Gorąca Grażyna z zespołu disco polo! Trzyminutowy spektakl ironii, sarkazmu i świetnego humoru!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.