Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-01-01T14:00:00+01:00 Uwielbiane wokalistki disco polo w obcisłych, lateksowych wdziankach! https://disco-polo.info/uploads/news/2019/12/tym-razem-wokalistki-disco-polo-postanowily-byc-bardziej-niegrzeczne-jaki-jest-efekt-1577547657.jpg
Reklama

Uwielbiane wokalistki disco polo w obcisłych, lateksowych wdziankach!

Redakcja , 01 Styczeń 2020  14:00
Uwielbiane wokalistki disco polo w obcisłych, lateksowych wdziankach!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Chociaż przyzwyczaiły swoich fanów do grzecznych i uroczych kreacji, to taka odmiana niewątpliwie im posłużyła

Reklama

Na to wydarzenie czekali z niecierpliwością wszyscy fani disco polo oraz formacji Top Girls. 21 grudnia zapowiadał się bardzo romantycznie za sprawą nowości od trzech ślicznych wokalistek. „A Ty złap mnie za ręce”. „Poczuj jak bije serce. Chcę Cię czuć jeszcze mocniej, chcę Cię mieć jeszcze więcej” – śpiewają w swojej nowej piosence Topki.

Zobacz również: Namiętna i bardzo gorąca sesja w zbożu! Sławomir i Kajra rozbudzili wyobraźnię fanów!

Ten piękny tekst napisał dla nich Adam Konkol.To historia dziewczyny zakochanej do szaleństwa w mężczyźnie. Ona chce tylko jego, ale mieć go nie może – wyjaśnia Justyna Lubas i dodaje: „W życiu też trudno jest znaleźć uczucie, które po fazie szaleństwa przerodzi się w coś trwałego i przetrwa trudności dnia codziennego. Ja na szczęście mam kogoś takiego”.

Również jej koleżanki Angelika Żmijewska jak i Paula Karpowicz przekonały się już, że sława nie zawsze idzie w parze z udanym życiem osobistym. – Jedynie mężczyzna związany z show- -biznesem jest w stanie zrozumieć naszą pracę – mówi Paula, podkreślając, że na szczęście w branży jest wciąż sporo wolnych panów. – Obie jesteśmy teraz w związkach. Jednak na razie nie zamierzamy dzielić się naszą prywatnością. Może z czasem dojrzejemy do tego, by uchylić rąbka tajemnicy – dodaje wokalistka.

Odważnie i w lateksie

Na potrzeby nowego teledysku dziewczyny przeistoczyły się w prawdziwe wampy w odważnych, lateksowych wdziankach. I chociaż przyzwyczaiły swoich fanów do grzecznych i uroczych kreacji, to taka odmiana niewątpliwie im posłużyła. – Potraktowałyśmy nasz występ, jak zadanie aktorskie. Był czas, kiedy stawałam na scenie musicalowej dość często. To dla mnie powrót do przeszłości – podkreśla Angelika. Zawodowo dziewczyny nie zwalniają tempa, bo już w lutym zaprezentują nowość na walentynki – „Pod osłoną nocy”. – Wtedy pokażemy coś jeszcze innego. Będzie uroczo. Sądzimy, że fanów zachwyci ta różnorodność – podkreśla Justyna. 

Zobacz również: Namiętna i bardzo gorąca sesja w zbożu! Sławomir i Kajra rozbudzili wyobraźnię fanów!

Źródło - Nasze Melodie - Na żywo

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Artystka disco polo odkrywa przed fanami swoje talenty! Internauci pod wielkim wrażeniem!
  2. Trud Zenka Martyniuka został doceniony! Król disco polo może świętować wielki sukces!
  3. Nowa wersja uwielbianego kawałka disco polo już dostępna w sieci! 'Góraleczka' to nowy HIT?!
  4. Namiętna i bardzo gorąca sesja w zbożu! Sławomir i Kajra rozbudzili wyobraźnię fanów!

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej