2020-01-01T14:00:00+01:00 Uwielbiane wokalistki disco polo w obcisłych, lateksowych wdziankach! https://disco-polo.info/uploads/news/2019/12/tym-razem-wokalistki-disco-polo-postanowily-byc-bardziej-niegrzeczne-jaki-jest-efekt-1577547657.jpg

Uwielbiane wokalistki disco polo w obcisłych, lateksowych wdziankach!

Redakcja , 01 Styczeń 2020  14:00
Uwielbiane wokalistki disco polo w obcisłych, lateksowych wdziankach!
Źródło zdjęć: materiały prasowe

Chociaż przyzwyczaiły swoich fanów do grzecznych i uroczych kreacji, to taka odmiana niewątpliwie im posłużyła


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Na to wydarzenie czekali z niecierpliwością wszyscy fani disco polo oraz formacji Top Girls. 21 grudnia zapowiadał się bardzo romantycznie za sprawą nowości od trzech ślicznych wokalistek. „A Ty złap mnie za ręce”. „Poczuj jak bije serce. Chcę Cię czuć jeszcze mocniej, chcę Cię mieć jeszcze więcej” – śpiewają w swojej nowej piosence Topki.

Zobacz również: Seksowna gwiazda zespołu disco polo Szpilki przyłapana na sali tanecznej! Artystka zachwyca idealnym ciałem!

Ten piękny tekst napisał dla nich Adam Konkol.To historia dziewczyny zakochanej do szaleństwa w mężczyźnie. Ona chce tylko jego, ale mieć go nie może – wyjaśnia Justyna Lubas i dodaje: „W życiu też trudno jest znaleźć uczucie, które po fazie szaleństwa przerodzi się w coś trwałego i przetrwa trudności dnia codziennego. Ja na szczęście mam kogoś takiego”.

Również jej koleżanki Angelika Żmijewska jak i Paula Karpowicz przekonały się już, że sława nie zawsze idzie w parze z udanym życiem osobistym. – Jedynie mężczyzna związany z show- -biznesem jest w stanie zrozumieć naszą pracę – mówi Paula, podkreślając, że na szczęście w branży jest wciąż sporo wolnych panów. – Obie jesteśmy teraz w związkach. Jednak na razie nie zamierzamy dzielić się naszą prywatnością. Może z czasem dojrzejemy do tego, by uchylić rąbka tajemnicy – dodaje wokalistka.

Odważnie i w lateksie

Na potrzeby nowego teledysku dziewczyny przeistoczyły się w prawdziwe wampy w odważnych, lateksowych wdziankach. I chociaż przyzwyczaiły swoich fanów do grzecznych i uroczych kreacji, to taka odmiana niewątpliwie im posłużyła. – Potraktowałyśmy nasz występ, jak zadanie aktorskie. Był czas, kiedy stawałam na scenie musicalowej dość często. To dla mnie powrót do przeszłości – podkreśla Angelika. Zawodowo dziewczyny nie zwalniają tempa, bo już w lutym zaprezentują nowość na walentynki – „Pod osłoną nocy”. – Wtedy pokażemy coś jeszcze innego. Będzie uroczo. Sądzimy, że fanów zachwyci ta różnorodność – podkreśla Justyna. 

Zobacz również: Znana wokalistka disco polo cała w czerwieni! Monika Chwajoł wygląda jak księżniczka z popularnej bajki?!

Źródło - Nasze Melodie - Na żywo

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Reklama
Zobacz również:
  1. Gorąca premiera utalentowanej wokalistki disco polo podbija sieć! To produkcja idealna do tańca?!
  2. Boginie disco polo?! Dwie urocze wokalistki Angelika - Topky oraz Małgosia Camasutra zapozowały razem do zdjęcia! Artystki szykują niespodziankę?!
  3. Wokalistka disco polo odświeżyła wielki biesiadny hit 'Karolinka'! W jej wykonaniu to prawdziwy majstersztyk?!
  4. Mega premiera! Wzruszający kawałek stanie się hitem każdego wesela?! Musicie tego posłuchać
  5. Śliczne artystki zespołu Top Girls w skąpych strojach! Gwiazdy disco polo kuszą ciałem! Wyglądają jak boginie?!
  6. Do sieci trafiła niezwykła składanka hitów disco polo! To największe przeboje uwielbianego zespołu Non Stop!
  7. Marcin Miller – Boys pokazał KLIP, który zrobił fan do jego hitowej produkcji! Gorąca nowość disco polo podbija sieć!
  8. Bardzo gorąca nowa pasja ślicznych gwiazd disco polo?! Popularne wokalistki zachwycają w strojach strażackich!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami