2020-01-13T17:15:00+01:00 Uwielbiana wokalistka disco polo w romantycznej odsłonie! To hit - komentują internauci! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/01/romantyczny-teledysk-od-przepieknej-wokalistki-disco-polo-1578931857.jpg

Uwielbiana wokalistka disco polo w romantycznej odsłonie! To hit - komentują internauci!

Redakcja , 13 Styczeń 2020  17:15

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Uwielbiana wokalistka disco polo w romantycznej odsłonie! To hit - komentują internauci!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Za każdym razem jej produkcje trafiają do największych rozgłośni radiowych! Czy w tym przypadku jej romantyczna odsłona również zaowocuje sukcesem

Reklama

Agnieszka Drewnicka z formacji Exaited wie, co zrobić, żeby rozpalić swoich fanów, zwłaszcza płci męskiej. Piękna wokalistka nagrała zniewalający teledysk z ekscytującym przesłaniem.

Zobacz również: Córka Sławomira Świerzyńskiego - Bayer Full zachwyciła zgrabnymi nogami! Przepiękna gwiazda disco polo - Nikola Dutkiewicz wygląda jak modelka!

Chyba każda z pań doświadczyła w swoim życiu stanu zakochania, w którym czuła, że może latać. Agnieszka Drewnicka, która jest liderką i wokalistką zespołu Exaited - słynie w branży disco polo z niezwykle romantycznych utworów, z którymi za każdym razem utożsamiają się miliony ludzi.

Analizując twórczość artystki, każda jej muzyczna propozycja przeradza się w przebój, o którym nie ma mowy, żeby móc go zapomnieć. Za każdym razem jej produkcje trafiają do największych rozgłośni radiowych, bo są dopracowane pod każdym względem.

Można stwierdzić, że bogate przesłanie i barwne teledyski, które odzwierciedlają idealnie przesłanie piosenek, są połączeniem wyjątkowo zgranym.

Ostatnio wokalistka prężenie pracowała na planie klipu do utworu, który został zatytułowany „Myślę o Tobie”. To już pewne, że jest to tylko kwestia czasu, aby móc dać miano hitu przed tytułem jej nowości.

Kawałek jest bardzo romantyczny, ale jednocześnie nieprzesłodzony. Artystka podkreśla, że przed przeznaczeniem nie da się uciec, a tego, co czuje serce, człowiek nie jest w stanie oszukać.

Nie warto jest się bronić przed miłością, bo znajdzie nas w najmniej oczekiwanym momencie.

Zobacz również: Elwira MEJK wygląda jak nastolatka! Uwielbiana wokalistka popularnej grupy disco polo pokazała zgrabne nogi!

Zgadzacie się z wokalistką disco polo?

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Córka Sławomira Świerzyńskiego - Bayer Full zachwyciła zgrabnymi nogami! Przepiękna gwiazda disco polo - Nikola Dutkiewicz wygląda jak modelka!
  2. Prześliczna gwiazda disco polo kusi zgrabnymi ciałem! Uwagę zwracają Jej piękne, długie nogi!
  3. Mega śliczna gwiazdeczka disco polo zachwyca stylizacją w kolorze blue! Wygląda jak pani policjantka?!
  4. Urocza gwiazda disco polo zmaga się z wadą wzroku! W trakcie koncertu artystka ratuje się soczewkami!
  5. Kamil Kossakowski i Damian Gwiazdowski przypomnieli wielki hit disco polo z lat 90-tych! Akustyczne wykonanie zachwyciło fanów!
  6. Robert Janowski w wielkim przeboju disco polo! Jego wykonanie robi furorę w sieci! Jest lepiej niż oryginał?!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami