2020-07-10T07:20:00+02:00 Upadek disco polo?! Tam kryzys uderzył najmocniej. Pustka, która zostanie w sercach tysięcy klubowiczów nie prędko odnajdzie pocieszenie https://disco-polo.info/uploads/news/2020/07/upadek-disco-polo-tam-kryzys-uderzyl-najmocniej-1594323925.png Disco-Polo.info

Upadek disco polo?! Tam kryzys uderzył najmocniej.


Pustka, która zostanie w sercach tysięcy klubowiczów nie prędko odnajdzie pocieszenie

Autor: Goliat, 10 Lipiec 2020  07:20
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Upadek disco polo?! Tam kryzys uderzył najmocniej.
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Disco Ostróda 2024: Największe Święto Disco Polo Lata! Już jutro i w sobotę!
 2. Bayera Gwiazdą Święta Chleba 2024 w Jacentowie!
 3. Skolim prowadzi luksusowy styl życia?! Helikopter na koncerty i wyjątkowe BMW w kolorze różu! Jest numerem 1 w Polsce?!
Reklama

Świat disco polo przeżywa smutne chwile! Dramat jaki rozgrywa się na naszych oczach porusza wszystkich. Ciężkie chwile dotknęły miejsce, w którym wiele osób uwielbiało spędzać czas i dawać upust swoim tanecznym emocjom.

Zobacz również: Pamiętacie wielki HIT „Raz W Niedzielę”?! Znani producenci udostępnili właśnie odświeżoną wersje! Podbiją tym parkiety?

Jeden z największych klubów w zachodniej Polsce, Banana Dance Club ogłosił zamknięcie, do odwołania! Z oficjalnego oświadczenia mogliśmy dowiedzieć się że

: „...Pandemia, która zamknęła nas w marcu nie tylko zabrała wiele ofiar w ludziach, ale też pociągnęła w dół wiele działalności. Jedną z nich jesteśmy my. Narastające koszty utrzymania i brak jakichkolwiek perspektyw na zniesienie zakazów dotyczących klubów przez rząd zmusiły nas do podjęcia trudnej decyzji. Żegnamy się z Wami na stałe...”, „...Dziękujemy za to, że byliście z nami na dobre i również na złe. Przez ten cały czas nauczyliśmy się naprawdę sporo, nabraliśmy doświadczenia, poznaliśmy kto we Wrocławiu lubi dobrą imprezę. Będziemy za Wami tęsknić przeokrutnie...”.

We wzruszającym wpisie, właściciele dyskoteki dziękują wszystkim, którzy przez swój udział w imprezach przyczynili się do sukcesu i popularności tego miejsca.

Na mapie polski zgasła właśnie jedna z latarni wyznaczających miejsce świetnej zabawy. Pustka, która zostanie w sercach tysięcy klubowiczów nie prędko odnajdzie pocieszenie.

Mamy nadzieję, że przyszłość tego miejsca rozbłyśnie jeszcze kiedyś blaskiem ponownego otwarcia.

Trzymamy za to bardzo mocno kciuki!

Drodzy klubowicze!
Nastał ten moment, który odwlekaliśmy w nieskończoność, ale nie chcemy Was już dłużej trzymać w niepewności. Pandemia, która zamknęła nas w marcu nie tylko zabrała wiele ofiar w ludziach, ale też pociągnęła w dół wiele działalności. Jedną z nich jesteśmy my. Narastające koszty utrzymania i brak jakichkolwiek perspektyw na zniesienie zakazów dotyczących klubów przez rząd zmusiły nas do podjęcia trudnej decyzji. Żegnamy się z Wami na stałe. Chcemy w tym momencie podziękować za 5 lat wspólnych imprez, a było ich naprawdę wieeeele, bo ok. 600. Dziękujemy za energię na koncertach, które odbywały się u nas praktycznie co tydzień. Dziękujemy za każde urodziny, wieczory panieńskie/kawalerskie, zaręczyny, wesela, imprezy rozwodowe, które były tak ważne dla Was i postanowiliście spędzić je w naszym klubie. Dla nas był to ogromny zaszczyt, że chcieliście swoje szczęście podzielić z nami. Dziękujemy za to, że byliście z nami na dobre i również na złe. Przez ten cały czas nauczyliśmy się naprawdę sporo, nabraliśmy doświadczenia, poznaliśmy kto we Wrocławiu lubi dobrą imprezę. Będziemy za Wami tęsknić przeokrutnie!! Oczywiście chcemy również podziękować każdemu artyście, który wystąpił na naszej bananowej scenie, to również dzięki Wam Banana odniosła taki sukces! Dziękujemy naszym pracownikom, przyjaciołom, stałym klientom za ten klimat, który pomogliście stworzyć.
ALE! Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, czekajcie na znaki na niebie, obiecujemy, że to nie jest nasze ostatnie słowo…!

Znajdź więcej informacji:


Polecamy
KAROLINA DZIUBIŃSKA - Juan De Marco

Cristo Dance - Miłość

Wojciech Kaczmarek

LAURA - Nasz czas

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
 1. Co za widowisko! Gwiazdy disco polo Mejk w Pełczycach: Niezapomniany Koncert i Tłumy Fanów!
 2. Pamiętacie wielki HIT „Raz W Niedzielę”?! Znani producenci udostępnili właśnie odświeżoną wersje! Podbiją tym parkiety?
 3. Camasutra - Pragnę Cię! Nowa Letnia Produkcja Już Dostępna
 4. Klaudia Zielińska na oczach całej Polski zachwyca w jacuzzi! Gwiazda rozgrzała tym zmysły!
 5. Sławomir Zapała i Zenek Martyniuk zaskakują fanów! Na to czekała cała Polska? Do współpracy zaprosili żony!
 6. Legendarna grupa disco polo REDOX zaskakuje nowością pt. "Wciąż Pamiętam"! To istna wakacyjna perełka?!
 7. Cristo Dance podbija scenę muzyczną nowym singlem w klimacie latino!
 8. Disco Ostróda 2024! Już w piątek i sobotę 19 i 20 lipca! - Najważniejsze informacje!

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie