Reklama


Reklama

Upadek disco polo?! Tam kryzys uderzył najmocniej.

2020-07-10T07:20:00+02:00 Upadek disco polo?! Tam kryzys uderzył najmocniej. https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/07/upadek-disco-polo-tam-kryzys-uderzyl-najmocniej-1594323925.png

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

Pustka, która zostanie w sercach tysięcy klubowiczów nie prędko odnajdzie pocieszenie

Reklama

Świat disco polo przeżywa smutne chwile! Dramat jaki rozgrywa się na naszych oczach porusza wszystkich. Ciężkie chwile dotknęły miejsce, w którym wiele osób uwielbiało spędzać czas i dawać upust swoim tanecznym emocjom.

Zobacz również: Może będzie Wam wstyd! Tak wokalistka disco polo apeluje do swoich fanów!

Jeden z największych klubów w zachodniej Polsce, Banana Dance Club ogłosił zamknięcie, do odwołania! Z oficjalnego oświadczenia mogliśmy dowiedzieć się że

: „...Pandemia, która zamknęła nas w marcu nie tylko zabrała wiele ofiar w ludziach, ale też pociągnęła w dół wiele działalności. Jedną z nich jesteśmy my. Narastające koszty utrzymania i brak jakichkolwiek perspektyw na zniesienie zakazów dotyczących klubów przez rząd zmusiły nas do podjęcia trudnej decyzji. Żegnamy się z Wami na stałe...”, „...Dziękujemy za to, że byliście z nami na dobre i również na złe. Przez ten cały czas nauczyliśmy się naprawdę sporo, nabraliśmy doświadczenia, poznaliśmy kto we Wrocławiu lubi dobrą imprezę. Będziemy za Wami tęsknić przeokrutnie...”.

We wzruszającym wpisie, właściciele dyskoteki dziękują wszystkim, którzy przez swój udział w imprezach przyczynili się do sukcesu i popularności tego miejsca.

Na mapie polski zgasła właśnie jedna z latarni wyznaczających miejsce świetnej zabawy. Pustka, która zostanie w sercach tysięcy klubowiczów nie prędko odnajdzie pocieszenie.

Mamy nadzieję, że przyszłość tego miejsca rozbłyśnie jeszcze kiedyś blaskiem ponownego otwarcia.

Trzymamy za to bardzo mocno kciuki!

Zobacz również: Gwiazdy disco polo uchylają rąbek tajemnicy dotyczącej współpracy! Internauci pod wrażeniem!

Drodzy klubowicze!
Nastał ten moment, który odwlekaliśmy w nieskończoność, ale nie chcemy Was już dłużej trzymać w niepewności. Pandemia, która zamknęła nas w marcu nie tylko zabrała wiele ofiar w ludziach, ale też pociągnęła w dół wiele działalności. Jedną z nich jesteśmy my. Narastające koszty utrzymania i brak jakichkolwiek perspektyw na zniesienie zakazów dotyczących klubów przez rząd zmusiły nas do podjęcia trudnej decyzji. Żegnamy się z Wami na stałe. Chcemy w tym momencie podziękować za 5 lat wspólnych imprez, a było ich naprawdę wieeeele, bo ok. 600. Dziękujemy za energię na koncertach, które odbywały się u nas praktycznie co tydzień. Dziękujemy za każde urodziny, wieczory panieńskie/kawalerskie, zaręczyny, wesela, imprezy rozwodowe, które były tak ważne dla Was i postanowiliście spędzić je w naszym klubie. Dla nas był to ogromny zaszczyt, że chcieliście swoje szczęście podzielić z nami. Dziękujemy za to, że byliście z nami na dobre i również na złe. Przez ten cały czas nauczyliśmy się naprawdę sporo, nabraliśmy doświadczenia, poznaliśmy kto we Wrocławiu lubi dobrą imprezę. Będziemy za Wami tęsknić przeokrutnie!! Oczywiście chcemy również podziękować każdemu artyście, który wystąpił na naszej bananowej scenie, to również dzięki Wam Banana odniosła taki sukces! Dziękujemy naszym pracownikom, przyjaciołom, stałym klientom za ten klimat, który pomogliście stworzyć.
ALE! Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, czekajcie na znaki na niebie, obiecujemy, że to nie jest nasze ostatnie słowo…!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Występ, który powalił na kolana i dał zwycięstwo! Disco polo na fali wznoszącej.
  2. Justyna Lubas z Top Girls zakochana?! Zdjęcie gwiazdy disco polo nie pozostawia złudzeń.
  3. Może będzie Wam wstyd! Tak wokalistka disco polo apeluje do swoich fanów!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.