Reklama
Polecamy


Reklama

Tomasz Niecik w „Tata sam w domu”

2014-10-24T14:57:37+02:00 Tomasz Niecik w „Tata sam w domu” https://disco-polo.info/Upload/articles/2014/10/TSWD-0-00-29-10.jpg

ReklamaReklama


Ogólna

Tomasz „Niecik” Niecikowski jest gwiazdą nie tylko na rynku disco polo, ale również w domu. Błyszczy, pachnie i przychodzi na gotowe.   Jego prywatnym domowym managerem jest Luiza, która pod swoimi skrzydłami ma jeszcze jednego podopiecznego ...

Reklama

Tomasz „Niecik” Niecikowski jest gwiazdą nie tylko na rynku disco polo, ale również w domu. Błyszczy, pachnie i przychodzi na gotowe.

 

Jego prywatnym domowym managerem jest Luiza, która pod swoimi skrzydłami ma jeszcze jednego podopiecznego – rocznego Dawidka. Teraz role się odwrócą, to mama otoczona świtą wyjedzie na wymarzone wakacje, tata zaś będzie musiał uporać się z przyziemnymi obowiązkami, o których do tej pory nie miał pojęcia. Tomek wie jak naładować baterie przed domową orką, najlepiej wybrać się na imprezę, a jeszcze lepiej zorganizować ją w domu z prywatnymi barmankami i… zgrabną masażystką, przy okazji zostawiając Dawidka z Panią opiekunką. Impreza niestety nie trwa wiecznie o czym donośnie z samego rana potrafi przypomnieć mały Dawid.

Oprócz typowych domowych obowiązków Tomek Niecik żeby wygrać 15 tysięcy złotych musi wykonać kilka dodatkowych zadań.

 

Co będą miały z tym wspólnego białostockie gęsi, Prezydent Miasta czy grupa małych baletnic? To wszystko w kolejnym odcinku Tata sam w domu – 27 października o godz. 20:00 w TV4!

 

Bez tytułuL IMG_8533L IMG_8547L IMG_8710L IMG_8787L IMG_9029L IMG_9045L IMG_9170L

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Plejada gwiazd disco polo na imprezie TVP2 w Gorzowie Wielkopolskim! To będzie prawdziwe show!
  2. Seksowna gwiazda disco polo pozuje do zdjęć w stroju kąpielowym!
  3. Magda Narożna Piękni i Młodzi wygląda jak po walce bokserskiej!? Gwiazda disco polo wprawiła w osłupienie internautów!


Zobacz również

Reklama

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.