Reklama
Polecamy


Reklama

Tomasz Niecik rozpala zmysły premierową ,,Sex bombą”

2014-12-18T14:14:51+01:00 Tomasz Niecik rozpala zmysły premierową ,,Sex bombą” https://disco-polo.info/Upload/articles/2014/12/1011501_632147593483758_36734449_n.jpg

ReklamaReklama


Ogólna

Osiemnastek było cztery, zaś ona jest tylko jedna. Czy dla ,,Sex bomby” stanowi to przeszkodę? Ani trochę, dlatego oboje wraz z Tomkiem Niecikiem powalczą o sympatię fanów muzyki disco.   Niecik poprzez ten utwór wraca do swoich korzeni...

Reklama

Osiemnastek było cztery, zaś ona jest tylko jedna. Czy dla ,,Sex bomby” stanowi to przeszkodę? Ani trochę, dlatego oboje wraz z Tomkiem Niecikiem powalczą o sympatię fanów muzyki disco.

 

Niecik poprzez ten utwór wraca do swoich korzeni. Po przesłuchaniu ,,Sex bomby” od razu przychodzą na myśl ,,Kawalerzy”, czy ,,Szubi dubi”. Tomek najprawdopodobniej stęsknił się za swoim stylem z początków kariery.

 

Czy ,,Sex bomba” zdobędzie przychylność fanów muzyki disco? Posłuchajcie i oceńcie!

 

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Najlepszy występ w historii telewizji?! Marcin Miller (Boys) wzruszył miliony Polaków!
  2. Zenon Martyniuk (Akcent) zdeklasował konkurencję! Dobra passa króla disco polo trwa!
  3. Gorąca, odświeżona nowość od popularnego gwiazdora disco polo! Grupa Masters zaskakuje


Zobacz również

Reklama

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.