Warning: file_put_contents(/var/www/beta/Temporary/Cache/3cc1d5a427a45820b04fe30f78a972b784952460.txt): failed to open stream: Permission denied in /var/www/beta/System/Classes/Cache.php on line 73
To koniec muzyki disco polo?! Wielki kryzys w branży odczują wszystkie gwiazdy! | Disco-Polo.info
Reklama


Reklama

To koniec muzyki disco polo?! Wielki kryzys w branży odczują wszystkie gwiazdy!

2020-04-12T19:29:00+02:00 To koniec muzyki disco polo?! Wielki kryzys w branży odczują wszystkie gwiazdy! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/04/to-koniec-muzyki-disco-polo-wielki-kryzys-w-branzy-odczuja-wszystkie-gwiazdy-1586637287.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

Koncerty disco dla pięciu osób?! Wielkimi krokami zbliżamy się do letniego sezonu koncertowego w świecie disco polo

Reklama

Wielkimi krokami zbliżamy się do letniego sezonu koncertowego w świecie disco polo. W realiach bezwirusowych właśnie rezerwowalibyśmy bilety na największe festiwale muzyczne w Polsce lub zwyczajnie planowali przybycie na koncert gwiazdy w naszej miejscowości.

Zobacz również: To koniec pewnej ery w disco polo! Gwiazdor opublikował wzruszające pożegnanie.

Wszystko jednak stanęło pod wielkim znakiem zapytania. Fakt odwoływania imprez masowych delikatnie mówiąc nie napawa optymizmem. Ciężko sobie wyobrazić koncerty disco dla pięciu osób. Pytania i wątpliwości zaczynają się mnożyć.

Organizatorzy, gwiazdy i fani. Wszyscy zachodzą w głowę co dalej? Czy jesteśmy w stanie przeczekać trudny moment? Czy jeżeli nawet będzie odgórna zgoda, to organizować? Jak zorganizują, to zagrać? Jak zagrają to przybyć? Na dzień dzisiejszy nie ma odpowiedzi, ale jest ogromna nadzieja, że w końcu pojedyncze karty zaczną się odsłaniać, aż cała talia ukaże swój majestat i słońce znowu rozbłyśnie nad koncertowym niebem.

Tego chcemy, na to czekamy i to na pewno do nas powróci. Istnieje duża szansa, że powróci ze zdwojoną siłą, bo nienakarmiony imprezowy duch jest dużo bardziej potężny niż nasycony rynek.

Przed załamaniem, disco polo miało się świetnie, ale kto wie czy nie będzie się miało jeszcze lepiej? Może ta przerwa nam coś uświadomi? Disco polo jest jak dobry związek...czasem tęsknota może być kluczowa dla utrzymania miłości.

Czy uważacie podobnie?

Zobacz również: Justyna Lubas z Top Girls zakochana?! Zdjęcie gwiazdy disco polo nie pozostawia złudzeń.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Magda Narożna w kusząco pięknej publikacji! Uwagę skupia odsłonięty biust!
  2. Ich ślub nie był jak z bajki?! Gwiazda disco polo szczerze do bólu o swoim najważniejszym dniu!
  3. Akustyczna wersja nowej piosenki disco polo podbija sieć! Utwór kradnie serca Polaków?!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.