Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-09-23T15:49:00+02:00 To już pewne! Wokalistka disco polo zakończyła pewien etap w swoim życiu. Dzieli się refleksją i dobrą https://disco-polo.info/uploads/news/2020/08/czarujaca-paula-wozniak-wokalistka-grupy-enjoy-zakonczyla-pewien-etap-w-swoim-zyciu-dzieli-sie-refleksja-z-fanami-1598911038.jpg
Reklama

To już pewne! Wokalistka disco polo zakończyła pewien etap w swoim życiu. Dzieli się refleksją i dobrą nowiną!

Redakcja , 23 Wrzesień 2020  15:49
To już pewne! Wokalistka disco polo zakończyła pewien etap w swoim życiu. Dzieli się refleksją i dobrą nowiną!
Źródło zdjęć: instagram.com/paula_wozniak_enjoy_official/
Reklama

Popularna wokalistka disco polo, ma pewien etap w życiu niemalże za sobą. Na swoim Instagramie podzieliła się z fanami radosną nowiną

Reklama

Tak to już jest, że jedna rzecz w naszym życiu się kończy, inna zaczyna. Nie da się zatrzymać tego porządku świata, tak jak nie da się zatrzymać czasu. Wiele chwil chcielibyśmy przeżyć ponownie lub zatrzymać na dłużej.

Zobacz również: Magda Narożna pokazała swoją całą rodzinę! Są podobne do siebie?

Nic jednak nie zdarzy się drugi raz. Paula Woźniak, wokalistka disco polo, ma pewien etap w życiu niemalże za sobą. Na swoim Instagramie podzieliła się z fanami radosną nowiną!

Artystka bardzo się cieszy i nie może uwierzyć w to, że zakończyła swoją edukację. Przed nią jeszcze jedynie obrona pracy magisterskiej, co z pewnością jest jedynie formalnością. Jaką drogę wybierze dalej gwiazda? Czas z pewnością pokaże.

Euforia wokalistki jest zrozumiała, w końcu będzie mogła odpocząć od książek, kolokwiów i egzaminów, o pisaniu pracy magisterskiej nie wspominając.

Odpoczynek od codziennych obowiązków dobrze działa na zdrowie. Jak to już w życiu bywa, jeśli czegoś nam długo brakuje, to zwyczajnie za tym tęsknimy.

Mamy nadzieję, że Artystka nie planuje zmienić swej drogi życiowej zbyt diametralnie, bo byłaby to wielka strata dla muzycznego show biznesu! Pauli życzymy obrony na 5!

Zobacz również: Wielkie miliony na koncie znanej formacji disco polo! Spektakularny wynik Power Play robi wrażenie na konkurencji!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Wokalistka disco polo w drapieżno-słodkim wydaniu! To może być hit tego sezonu?!
  2. Urocza gwiazdeczka disco polo odsłoniła ciało! Jej długie nogi przyprawiają o zawrót głowy!
  3. Szokujące odkrycie Artystki disco polo! Ktoś bezkarnie używa nazwy jej zespołu?
  4. Gorąca premiera w świecie disco polo! Piękna kobieta zagwarantuje niesamowity sukces?!

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej