Reklama


Reklama

To już pewne! Wokalistka disco polo zakończyła pewien etap w swoim życiu. Dzieli się refleksją i dobrą nowiną!

2020-09-23T15:49:00+02:00 To już pewne! Wokalistka disco polo zakończyła pewien etap w swoim życiu. Dzieli się refleksją i dobrą nowiną! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/08/czarujaca-paula-wozniak-wokalistka-grupy-enjoy-zakonczyla-pewien-etap-w-swoim-zyciu-dzieli-sie-refleksja-z-fanami-1598911038.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/paula_wozniak_enjoy_official/
Reklama


Życie gwiazd

Popularna wokalistka disco polo, ma pewien etap w życiu niemalże za sobą. Na swoim Instagramie podzieliła się z fanami radosną nowiną

Reklama

Tak to już jest, że jedna rzecz w naszym życiu się kończy, inna zaczyna. Nie da się zatrzymać tego porządku świata, tak jak nie da się zatrzymać czasu. Wiele chwil chcielibyśmy przeżyć ponownie lub zatrzymać na dłużej.

Zobacz również: Gwiazdor disco polo oficjalnie potwierdził dobrą wiadomość dla fanów!

Nic jednak nie zdarzy się drugi raz. Paula Woźniak, wokalistka disco polo, ma pewien etap w życiu niemalże za sobą. Na swoim Instagramie podzieliła się z fanami radosną nowiną!

Artystka bardzo się cieszy i nie może uwierzyć w to, że zakończyła swoją edukację. Przed nią jeszcze jedynie obrona pracy magisterskiej, co z pewnością jest jedynie formalnością. Jaką drogę wybierze dalej gwiazda? Czas z pewnością pokaże.

Euforia wokalistki jest zrozumiała, w końcu będzie mogła odpocząć od książek, kolokwiów i egzaminów, o pisaniu pracy magisterskiej nie wspominając.

Odpoczynek od codziennych obowiązków dobrze działa na zdrowie. Jak to już w życiu bywa, jeśli czegoś nam długo brakuje, to zwyczajnie za tym tęsknimy.

Mamy nadzieję, że Artystka nie planuje zmienić swej drogi życiowej zbyt diametralnie, bo byłaby to wielka strata dla muzycznego show biznesu! Pauli życzymy obrony na 5!

Zobacz również: Gwiazda z branży disco polo skutecznie prowokuje dekoltem. Efekt jest zniewalający!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Niezwykle czuły gest partnerki Dawida Narożnego! Ukochana dała mu wielki dowód miłości!
  2. Gwiazdor disco polo za sterami samolotu! To jedna z najlepszych produkcji na rynku muzycznym?!
  3. Zaskakująca i szokująca metamorfoza artystki disco polo! Gwiazda zmieniła się nie do poznania!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.