Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2019-12-28T18:07:00+01:00 To ich pierwsze święta w komplecie! Wokalista disco polo po raz trzeci został ojcem! https://disco-polo.info/uploads/news/2019/12/gesek-brak-tytulu-1577469270.jpg
Reklama

To ich pierwsze święta w komplecie! Wokalista disco polo po raz trzeci został ojcem!

Redakcja , 28 Grudzień 2019  18:07
To ich pierwsze święta w komplecie! Wokalista disco polo po raz trzeci został ojcem!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Choć Tosia niewiele zapamięta z tych dni, to jej pierwsze Boże Narodzenie z nami i rodzeństwem – mówi wzruszony Łukasz Gesek

Reklama

W tym roku wokalista disco polo do kolacji wigilijnej zasiadł z żoną Justyną, Gabrysiem i Adą. W nosidełku towarzyszyła im mała Tosia. 

Zobacz również: To co zrobił Marcin Miller BOYS przejdzie do historii! Gwiazdor wzruszył tym internautów!

To są dla ich rodziny wyjątkowe święta. – W listopadzie zostałem tatą po raz trzeci. Choć Tosia niewiele zapamięta z tych dni, to jej pierwsze Boże Narodzenie z nami i rodzeństwem – mówi wzruszony Łukasz Gesek.

Aby to uczcić, córka gwiazdora dostała komplet wyjątkowych ubranek ze świątecznymi motywami. – Staram się ubierać ją w nie jak najczęściej, bo szybko z nich wyrośnie – śmieje się Justyna. Dobrze wie, że to też jest część świątecznej atmosfery, za którą przepada jej rodzina.

– W tym roku za sprawą wszystkich przygotowań i premiery „Ty i ja” z Luką Rosi i Eratoxem magię bożonarodzeniową poczułem już w połowie grudnia – zdradza Gesek. Choinka została ubrana kilkanaście dni przed Gwiazdką. Justyna upiekła pierniki z Gabrysiem i Adą oraz ugotowała bigos.

W ubiegłym roku zapraszaliśmy wszystkich bliskich do siebie. W tę Wigilię najpierw odwiedzimy moich rodziców, a później teściów – mówi artysta. Po sytych i gwarnych świętach, ostatnie dni tego roku para zamierza spędzić z przyjaciółmi. – Z pewnością spotkamy się z Łukaszem Rosińskim, czyli Luką Rosi, jego narzeczoną Karoliną oraz Przemkiem Budką z grupy Eratox, z którymi nagrywałem ostatnio – podkreśla wokalista.

To będzie wyjątkowy czas.

Zobacz również: Popularny wokalista disco polo przeszczęśliwy! Gwiazdor po raz drugi zostanie ojcem!

Źródło - Nasze Melodie - Na żywo

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Czadoman zainwestował milion złotych w nowy biznes! TEN produkt podbije rynek światowy?!
  2. Trzy prześliczne kobiety zachwycają urodą i śpiewem! To one będą będą rządzić na rynku disco polo?!
  3. Gwiazda disco polo odważnie pokazała biust! Ten kadr robi furorę w sieci!
  4. MEGA gorąca sesja Emilki z Daj To Głośniej! Zmysłowe zdjęcia gwiazdy disco polo robią wrażenie!

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej