Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-07-25T15:12:00+02:00 Ten widok zapiera dech w piersiach! Popularna wokalistka disco polo skąpana w słońcu odsłania swoje ciało https://disco-polo.info/uploads/news/2020/07/zdjecia-zapieraja-dech-w-piersiach-popularna-gwiazda-disco-polo-w-odwaznej-pozie-na-wakacjach-1595270066.jpg
Reklama

Ten widok zapiera dech w piersiach! Popularna wokalistka disco polo skąpana w słońcu odsłania swoje ciało!

Redakcja , 25 Lipiec 2020  15:12
Ten widok zapiera dech w piersiach! Popularna wokalistka disco polo skąpana w słońcu odsłania swoje ciało!
Źródło zdjęć: instagram.com/yokomirage/
Reklama

Prężąc swoje seksowne i namiętne ciało, pozuje przed obiektywem aparatu z całą świadomością olbrzymiej wartości swojej urody

Reklama

Ponętne atuty artystek disco polo, rozpalają zmysły fanów przy każdej gorącej publikacji. Wokalistki, instrumentalistki, czy modelki, regularnie bombardują internet zmysłowymi zdjęciami lub nagraniami.

Zobacz również: Artystka disco polo zdradziła, co kreuje jej podejście do branży i życia! Fani powinni wziąć z Niej przykład?

Zwolennicy atrakcyjnych i kuszących kształtów, wyeksponowanych do granic możliwości, mogą czuć dumę z przynależności do rodziny disco polo. Jedną z najbardziej gorących i odważnych kobiet w naszej branży, z pewnością jest Marta Konopla.

Wokalistka znana w świecie disco pod pseudonimem Yoko, bardzo często zachwyca w sieci niezwykłą fotografią. Prężąc swoje seksowne i namiętne ciało, pozuje przed obiektywem aparatu z całą świadomością olbrzymiej wartości swojej urody. Artystka tym razem dodała zdjęcie wprost z nad wody, w samym stroju kąpielowym.

Skąpana w słońcu, eksponuje kusicielski dekolt i wyjątkowo zgrabną figurę. Niejeden facet wzdycha już do samych fotografii Yoko. Janusz, mąż artystki musi czuć wielką dumę, a jednocześnie skutecznie odstraszać adoratorów pięknej żony.

A Wam jak podobają się odważne publikacje Marty?

Zobacz również: Sylwia z Love Island i słynny Grucha w produkcji gwiazd disco polo! ! To będzie nowy hit grupy ŁOBUZY?!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. To będzie nowy hit disco polo?! Wpada w ucho z premierą!
  2. Magda Narożna kusi w czerwonej bieliźnie. To najbardziej gorąca publikacja ostatnich miesięcy!
  3. Czadoman poruszył fanów śpiewając legendarny utwór! Ciarki na plecach gwarantowane!
  4. Piękna gwiazda disco polo gotowa do bójki?! Zrobiło się bardzo gorąco!

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej