Reklama


Reklama

Ten widok długo nie znika z wyobraźni. Niezwykle seksowna gwiazdeczka disco polo szokuje nagraniem!

2020-10-07T20:14:00+02:00 Ten widok długo nie znika z wyobraźni. Niezwykle seksowna gwiazdeczka disco polo szokuje nagraniem! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/10/niezwykle-seksowna-modelka-disco-polo-szokuje-nagraniem-ten-widok-dlugo-nie-znika-z-wyobrazni-1601925563.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/ula.toczko/
Reklama


Życie gwiazd

Jej piękne ciało uświetniło całą masę obrazowych produkcji. Sława modelki rozrosła się do naprawdę potężnych rozmiarów

Reklama

Ciężko odnaleźć bardziej atrakcyjną i seksowną społeczność, niż kobiety z branży disco polo. Do zgłębienia piękna kobiet, oprócz walorów cielesnych, potrzebna jest także chęć pokazania fanom, tego co intymne i bardzo kuszące w damskiej odsłonie.

Zobacz również: Przepiękna gwiazda ze świata disco polo eksponuje swoje ciało w cudownej kreacji!

Dziewczyny ze świata muzyki tanecznej, mają w sobie odwagę i pierwiastek odpowiedniego pozowania przed obiektywem. Gdy do tego dołączymy piekielnie atrakcyjne atuty, otrzymujemy materiał na okładkę najbardziej poczytnych gazet wśród mężczyzn. Jedną z artystek, która zdecydowanie ma świadomość swojej wizualnej jakości, jest Ula Toczko.

Modelka, która dała się poznać fanom w wielu klipach disco polo, m.in. u grupy Toledo, Freaky Boys, Cord, Jesika, DBomb, Cristo Dance, Cassel, Exelent, Long Play, Selfie, Bogdana Borowskiego, XFort i wielu wielu innych! Jej piękne ciało uświetniło całą masę obrazowych produkcji. Sława modelki rozrosła się do naprawdę potężnych rozmiarów. Na instagramie obserwuje ją ponad 236 tys. osób. Nic w tym dziwnego!

Gdy patrzymy na jeden z ostatnich materiałów dodanych przez gwiazdę, palec od razu wędruje w kierunku serduszka i napisu „obserwuj”. 

Ten materiał, to najbardziej gorąca publikacja ostatnich tygodni. Nie możecie tego przegapić.

Zobacz również: Gwiazdor disco polo przewartościował swoje życie! Artysta ostro przystopował!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Morning ????????

Post udostępniony przez Urszula Toczko️️️️️️️️ (@ula.toczko)

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Niezwykle atrakcyjna "Myszka" podbije rynek disco polo?! Czas na iście zwierzęcą premierę!
  2. Dawid Narożny w wielkim hicie! Wyszło lepiej niż oryginał?!
  3. Niepokojący stan zdrowia wokalisty disco polo! Ma duszności i zawroty głowy!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.