Menago - SLOWMO (FIKOŁ & FAIR PLAY REMIX)

Redakcja , 19 Listopad 2020  17:26

Reklama

Tekst Piosenki - Menago - SLOWMO (FIKOŁ & FAIR PLAY REMIX) - MP3

https://disco-polo.info/uploads/teledyski/2020/11/menago-slowmo-fikol-fair-play-remix-1605803196.jpg Zapraszamy do oglądania teledysku: ”Menago - SLOWMO (FIKOŁ & FAIR PLAY REMIX)” - Mp3 - Tekst piosenki. Największa baza materiałów video związanych z disco polo (teledyski, klipy weselne, szlagiery śląskie) 2020-11-19T17:26:36+01:00 349 https://youtu.be/g-3yYay9kG8 https://youtu.be/g-3yYay9kG8

Znasz tekst piosenki? wyślij go do nas

Reklama
Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami

O portalu

Portal disco-polo.info to największe źródło informacji na temat muzyki disco polo w Polsce. Codziennie prezentujemy najświeższe aktualności muzyczne, komentujemy najlepsze teledyski, a nawet uchylamy sekretne tajemnice z życia gwiazd disco polo. Tylko tutaj znajdziesz hity wszechczasów i topowe utwory w jednym miejscu. Bądź na bieżąco, odkrywając z nami gorące nowości najpopularniejszej muzyki w Polsce!

Dalsze rozpowszechnianie tekstów i materiałów wideo publikowanych na stronie w całości lub w części wymaga wcześniejszej zgody wydawcy.

Social Media

Obserwuj nas na portalach społecznościowych i bądź na bieżąco z nowościami!

Wszelkie prawa zastrzeżone disco-polo.info. Realizacja F&A MEDIA