Reklama


Reklama

Tak się bawią gwiazdy! Wokalistki disco polo stworzyły nowy challenge!

2020-06-02T15:30:00+02:00 Tak się bawią gwiazdy! Wokalistki disco polo stworzyły nowy challenge! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/05/krolowa-disco-polaczyla-najpopularniejsze-wokalistki-disco-polo-1590355886.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/krolowa.disco
Reklama


Życie gwiazd

Gwiazda, zmobilizowała piedestał damskich wokali muzyki tanecznej i zorganizowała wspólną zabawę pod nazwą #dontrushchallenge

Reklama

Świat disco polo opanował ostatnio #hot16challenge2. Charytatywna zabawa, w której artyści nagrywali krótkie utwory muzyczne i poruszali w nich ważne dla siebie kwestie.

Zobacz również: Wielka gwiazda MMA, tańczy przy utworze znanej grupy disco polo!

To jednak nie jedyny challenge w jakim decydują się wziąć udział gwiazdy. Na instagramowym profilu Ilony Świąder, znanej w branży pod pseudonimem Królowa Disco, pojawił się zaskakujący materiał! Gwiazda, zmobilizowała piedestał damskich wokali muzyki tanecznej i zorganizowała wspólną zabawę pod nazwą #dontrushchallenge!

Wyzwanie polegało na pokazaniu się bez makijażu, a następnie w pełnej stylizacji! W filmie wystąpiły czołowe gwiazdy estrady, bez kompleksów i zawahań pokazując się bez upiększających motywów. Efekt po przemianie, to niesłychanie piękny obrazek. Kwintesencja kobiecości całej branży w jednym filmie. Niebywałe połączenie.

W filmiku zobaczymy m.in.: Magda Niewińska, Casandra, Elwira Mejk, Asia Korycka (Red Queen), Yoko, Paulina Energy Girls, Aleksandra Chilli Lipińska, Claudi, Etna, Paula Karpowicz, Agnieszka Mortka Bochniewska - Jagoda, Paula Woźniak - Enjoy, Angelika Żmijewska, Ilona Świąder - Królowa Disco

Cała produkcja spotkała się z dużym entuzjazmem w sieci. Trzeba przyznać, że dziewczynom należą się gratulacje! Niełatwo jest zorganizować się dużej grupie osób by zrealizować tak ciekawy projekt. Im się udało! Na ogromne brawa zasługuje również pomysłodawczyni - Królowa Disco, której przemiana w filmiku robi furorę! Zobaczcie cały materiał na instagramowym profilu Ilony Świąder!

Zobacz również: Wokalistka disco polo wierzy w resocjalizację więźniów! Gwiazda otrzymała od jednego upominek!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wehikuł czasu w disco polo?! Ta gwiazda zdecydowała się odsłonić swoje karty!
  2. Lord Kruszwil znowu zagrał w rytmach disco polo. Nowość trafiła właśnie do sieci! Fani wyczuwają wielki HIT!
  3. Gwiazdy disco polo przerywają milczenie! Sytuacja wymknęła się już spod kontroli!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.