Reklama


Reklama

Szykuje się jesienna nowość! Czyżby nowy hit disco polo od zespołu Lider Dance?!

2019-09-09T07:30:00+02:00 Szykuje się jesienna nowość! Czyżby nowy hit disco polo od zespołu Lider Dance?! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/09/szykuje-sie-jesienna-nowosc-czyzby-nowy-hit-disco-polo-od-zespolu-lider-dance-1567945910.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Czyżby szykował się nowy przebój, który podbije rynek disco polo i rozkocha w sobie fanów?

Reklama

Formacja Lider Dance nagrała teledysk do piosenki, która już niebawem trafi do sieci! Świat disco polo nie może narzekać na brak młodych wykonawców, którzy wnoszą świeżość do muzyki.

Zobacz również: Gwiazdy disco polo wlewają nadzieję w serca fanów. Wzruszający wpis zespołu Classic!

Do takich artystów bez wątpienia zalicza się grupa Lider Dance, w której skład wchodzi Agnieszka Mazurek, Marcin Madajski i Marcin Tomczyk.

Zespół jest znany i lubiany między innymi z takich utworów, jak „Ja dla Ciebie Ty dla mnie” , „Zaczarowałaś mnie” , „Tak bardzo kocham” , a także „Co za dziewczyna”. Energia, barwne teledyski i utalentowani artyści w błyskawicznym tempie rozkochali w sobie fanów muzyki tanecznej.

Niedawno zespół Lider Dance pracował nad nową projektem. Wiemy, że piosenka będzie nosić tytuł „Całować chce”. Natomiast fabułka teledysku będzie opowiadać o zakochanym chłopaku i dziewczynie.

Przystojny bohater klipu będzie nieustannie rozmyślać o miłości, jaką darzy swoją wybrankę serca.

Na szczęście piękność odwzajemnia jego uczucia. Teledysk będzie bardzo wyjątkowy ze względu na klimat, który pozwoli nam się przenieść w lata 50! Całość będzie składać się w niebywałą historie.

Zobacz również: Gwiazdor disco polo chwyta za serce swoich fanów! Tak romantycznie jeszcze nie było!

Czyżby szykował się nowy przebój, który podbije rynek disco polo i rozkocha w sobie fanów?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Szczere wyznanie Artystki disco polo! Wokalistka opowiedziała o bolesnych doświadczeniach!
  2. Wokalistka disco polo zdradziła informację o pracy w szkole! Wiemy, co robili uczniowie!
  3. Artysta disco polo zdradził, czego nauczyła go jego wspaniała babcia!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.