Reklama


Reklama

Szokujące zdjęcie tancerki z klipów disco polo. Artystka przeszła ogromną metamorfozę!

2020-07-30T07:30:00+02:00 Szokujące zdjęcie tancerki z klipów disco polo. Artystka przeszła ogromną metamorfozę! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/07/szokujace-zdjecie-tancerki-z-klipow-disco-polo-artystka-jest-nie-do-poznania-1595421245.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/nitkowskabrejnak/
Reklama


Życie gwiazd

Artystka wrzuciła zdjęcie, które może zszokować, ponieważ wygląda inaczej niż zwykle, choć ani trochę nie ujmuje to jej wdzięku

Reklama

Branżę disco polo tworzą głównie wykonawcy i ich wielkie przeboje. Należy jednak pamiętać, że za plecami wielkich sław, stoją osoby, które również niejednokrotnie przyczyniają się do sukcesu pojedynczego projektu, czy całej kariery formacji.

Zobacz również: Jak zarobić milion w disco polo?! Daj To Głośniej wie o tym doskonale!

Producenci muzyczni, wytwórnie, czy realizatorzy teledysków, to tylko niektórzy z ważnych postaci branży disco. Jest jeszcze jeden arcyważny sektor...to tancerki i modelki disco polo. Od lat wśród tej grupy prym wiedzie Olga Nitkowska-Brejnak i jej grupa taneczna Temptation Pułtusk.

Tancerka wraz ze swoją świtą upiększyła ogrom klipów disco polo. Ich świetne choreografie i szalenie kuszące figury, przyniosły sławę niejednemu zespołowi ze świata muzyki tanecznej. Olga świetnie prosperuje w sieci. Jej profil śledzi tysiące obserwatorów.

Artystka ostatnio wrzuciła zdjęcie, które może nieco zszokować, ponieważ wygląda inaczej niż zwykle, choć ani trochę nie ujmuje to jej wdzięku i wrodzonego uroku. Gwiazda cały czas jest na etapie świetności. Przy tak wysokiej jakości urody, każda zmiana może być tylko dodatkowym podkreśleniem niezwykłego piękna.

Zgadzacie się?

Zobacz również: Piękna opowieść o uczuciach wokalisty disco polo! Internauci zachwyceni, komentują to w sieci!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. „Przykumaj te kocie ruchy” discopolowym hitem w sieci?! Internauci już komentują!
  2. Gwiazda disco polo z dekoltem do pasa! Ten widok zwala z nóg! Wygląda olśniewająco!
  3. Polskie wesela właśnie zyskały prawdziwą perełkę disco polo! Parkiet zapłonie!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.