2020-11-18T20:31:00+01:00 Szok! Gwiazda disco polo pokazała pośladki. W skąpym stroju kusi internautów! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/11/szok-gwiazda-disco-polo-pokazala-posladki-to-zdjecie-przejdzie-do-historii-1605612514.jpg

Szok! Gwiazda disco polo pokazała pośladki. W skąpym stroju kusi internautów!

Redakcja , 18 Listopad 2020  20:31

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Szok! Gwiazda disco polo pokazała pośladki. W skąpym stroju kusi internautów!
Źródło zdjęć: instagram.com/mariia_markova_/

Gwiazda opublikowała zdjęcie, na którym pozuje w wakacyjnej scenerii i skąpym stroju. Na fotografii widać pośladki celebrytki

Reklama

Od gorących kadrów w disco polo aż huczy. Pięknych kobiet w świecie muzyki tanecznej nie brakuje, a te z wielką chęcią emanują swoją cielesnością, siejąc wielki zamęt w wyobraźni odbiorców.

Zobacz również: Nadciąga wielka urodzinowa impreza zespołu Bayer Full! Uwielbiani gwiazdorzy disco polo świętują 40-lecie swojego istnienia!

Niektóre panie przechodzą same siebie. Dodając kadr o erotycznej wręcz charakterystyce, ukradkiem zdobywają nowe rzesze fanów, pomijając nawet aspekty muzyczne, które przecież są kluczowe dla wielkiej popularności. Mariia Markova, to modelka, która uświetniła znaczną ilość teledysków muzyki tanecznej.

Swoją nietuzinkową urodą, niejednokrotnie sprawiała, ze klip zyskiwał należyte atuty. Artystka bardzo prężnie działa także na instagramie. Jej profil obserwują setki tysięcy osób, niemal codziennie upajając się kadrem, który nawet w śnie nie wyglądałby tak idealnie. Mariia tym razem przeszła samą siebie.

Gwiazda opublikowała zdjęcie, na którym pozuje w wakacyjnej scenerii i skąpym stroju. Na fotografii widać pośladki celebrytki i to one przyciągają wzrok, magnetyzując źrenice.

Zobacz również: Popularna gwiazda disco polo bez skrępowania odsłoniła ciało podczas podroży poślubnej w Egipcie! Fani już komentują!

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. Nowa wersja wielkiego hitu Pięknych i Młodych podbija sieć! Ten utwór disco polo kilka lat temu nuciła cała Polska! Jak brzmi teraz?!
  2. Co na to Marcin Miller?! Fan gwiazdora disco polo nagrał teledysk do Jego zapomnianej piosenki! Internauci zachwyceni!
  3. Znana wokalistka disco polo w szoku! Etna dostała wyjątkowy prezent od swojej fanki!
  4. Znana wokalistka disco polo przyznała się do kryzysu związanego z działalnością muzyczną!
  5. Uwielbiana wokalistka disco polo sięgnęła po klasykę gatunku! Gwiazda zaśpiewała wielki hit grupy Classic! Jak wyszło?!
  6. Odważne zdjęcia przy stole! Sławomir bez Kajry celebruje uroczystość weselną! Te fotki to HIT
  7. HOT! Monika Chwajoł zdradziła smaczki nowej produkcji! Fani gwiazdy disco polo chcą już premierę!
  8. Popularna wokalistka disco polo olśniewa urodą w Paryżu! Fani zauroczeni!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami