2020-11-18T20:31:00+01:00 Szok! Gwiazda disco polo pokazała pośladki. W skąpym stroju kusi internautów! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/11/szok-gwiazda-disco-polo-pokazala-posladki-to-zdjecie-przejdzie-do-historii-1605612514.jpg

Szok! Gwiazda disco polo pokazała pośladki. W skąpym stroju kusi internautów!

Redakcja , 18 Listopad 2020  20:31
Szok! Gwiazda disco polo pokazała pośladki. W skąpym stroju kusi internautów!
Źródło zdjęć: instagram.com/mariia_markova_/

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama

Gwiazda opublikowała zdjęcie, na którym pozuje w wakacyjnej scenerii i skąpym stroju. Na fotografii widać pośladki celebrytki

Reklama

Od gorących kadrów w disco polo aż huczy. Pięknych kobiet w świecie muzyki tanecznej nie brakuje, a te z wielką chęcią emanują swoją cielesnością, siejąc wielki zamęt w wyobraźni odbiorców.

Zobacz również: Łobuzy już dziś na MTV – czym tym razem zaskoczy nas Warsaw Shore?!

Niektóre panie przechodzą same siebie. Dodając kadr o erotycznej wręcz charakterystyce, ukradkiem zdobywają nowe rzesze fanów, pomijając nawet aspekty muzyczne, które przecież są kluczowe dla wielkiej popularności. Mariia Markova, to modelka, która uświetniła znaczną ilość teledysków muzyki tanecznej.

Swoją nietuzinkową urodą, niejednokrotnie sprawiała, ze klip zyskiwał należyte atuty. Artystka bardzo prężnie działa także na instagramie. Jej profil obserwują setki tysięcy osób, niemal codziennie upajając się kadrem, który nawet w śnie nie wyglądałby tak idealnie. Mariia tym razem przeszła samą siebie.

Gwiazda opublikowała zdjęcie, na którym pozuje w wakacyjnej scenerii i skąpym stroju. Na fotografii widać pośladki celebrytki i to one przyciągają wzrok, magnetyzując źrenice.

Zobacz również: Magda Narożna dała czadu na scenie! Piękni i Młodzi zagrali pierwszy koncert z publicznością! Zobaczcie VIDEO

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Gwiazdor Śląskich Szlagierów z niezwykłą premierą! To będzie kolejny hit w jego karierze?!
  2. Znana wokalistka disco polo zachwyca skąpym bikini! To najładniejsze ciało w disco polo?!
  3. Wyjątkowa publikacja! Najpiękniejsze ballady Zenka Martyniuka trafiły do sieci! Fani zachwyceni!
  4. Piękna wokalistka disco polo w skąpym ubraniu! Uwagę zwraca jej wymodelowany brzuch!
  5. Dawid Narożny postanowił podzielić się fantastyczną informacją! To najlepszy okres w życiu gwiazdora disco polo!
  6. Branża muzyczna pogrążona w żałobie! Nie żyje popularny twórca wielu polskich szlagierów!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami