Reklama


Reklama

Światowa kariera zespołu disco polo! Dostali propozycję od wielkiej gwiazdy ze Szwecji!

2019-09-22T07:00:00+02:00 Światowa kariera zespołu disco polo! Dostali propozycję od wielkiej gwiazdy ze Szwecji! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/09/swiatowa-kariera-zespolu-disco-polo-dostali-propozycje-od-wielkiej-gwiazdy-ze-szwecji-1569103582.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

To może być wielkie wydarzenie w świecie muzyki disco polo!

Reklama

Propozycja nie do odrzucanie?! Karol Zawrotniak ma uzasadniony mętlik w głowie. Świat stanął na głowie. Niekonwencjonalna twórczość zespołu disco polo - Defis została doceniona nie tylko przez polskich fanów.

Zobacz również: Nowa twarz w branży disco polo! Młody artysta udostępnił właśnie nowość pt. Słowiańska Uroda!

Takiej propozycji nie spodziewał się nikt. Informacja zszokowała samego artystę, Karola Zawrotniaka, który opisał zaistniałą sytuacje na profilu Facebookowym: - Tego nie spodziewał się nikt z nas! Dostaliśmy propozycje współpracy z jednym z najpopularniejszych artystów w Szwecji.

Ma on miliony obserwatorów i słuchaczy w popularnym serwisie Spotify, bo właśnie Spotify w Skandynawii jest popularniejszym od YouTube nośnikiem muzyki. 

Zastanawiamy się czy przyjąć ich propozycje. Co myślicie? Jak widać, polskie disco polo jest słuchane na całym świecie. Nie tylko przez fanów muzyki tanecznej, ale również przez wykonawców.

Być może taka propozycja jest niepowtarzalną szansą dla grupy Defis. Tym bardziej, że formacja ma na swoim koncie już sporo hitów. Do największych zdecydowanie należą „Czy Ty weźmiesz ze mną ślub” , „Niespotykany kolor” i „Róże”.

Zobacz również: Nowa twarz w branży disco polo! Młody artysta udostępnił właśnie nowość pt. Słowiańska Uroda!

Pozytywne rozpatrzenie propozycji współpracy być może zaowocowałoby światową karierą zespołu disco polo. Jak uważacie?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Bezsilność gwiazdy disco polo! Artystka boi się o zdrowie swoje i swoich bliskich!
  2. Ronnie Ferrari zareagował na sytuację w kraju! Gwiazdor wspiera protestujących!
  3. Piękne kobiety i ogień w disco polo! Zobaczcie najnowszą produkcję Menago pt. "Slowmo"


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.