Reklama
Polecamy


Reklama

SuperNova - Za chłopaka chcę mieć strażaka | Video | PREMIERA

2017-07-08T17:05:00+02:00 SuperNova - Za chłopaka chcę mieć strażaka | Video | PREMIERA https://disco-polo.info/Upload/articles/2017/07/supernova-za-chlopaka-chce-miec-strazaka-video-premiera-1499526985.png

Reklama


Źródła zdjęć: facebook - Zespół SuperNova / materiały prasowe
Reklama


Premiera

Debiutowali ciepło przyjętym teledyskiem "Ile bym dała", który opowiadał o utraconej miłości. Dziś prezentują zupełnie inne oblicze

Reklama

"Za chłopaka chcę mieć strażaka" to nowa produkcja duetu SuperNova.

Debiutowali ciepło przyjętym teledyskiem "Ile bym dała", który opowiadał o utraconej miłości. Dziś prezentują zupełnie inne oblicze - humorystyczne podejście do jednego na najbardziej wymagających zawodów świata, czyli strażaka.

Któż z nas nie podziwiał choć raz odwagi i poświęcenia wysportowanych chłopaków z wężami? Są obiektem westchnień nie jednej dziewczyny, a SuperNova postanowiła uhonorować ich właśnie tą piosenką, której klipem zajęła się nasza niezastąpiona branżowa ekipa RakoczyFilm!

Zespół dziękuje serdecznie OSP w Lipowcu Kościelnym i PSP w Mławie za pomoc w realizacji klipu, który jak zobaczycie poniżej prezentuje się niebywale atrakcyjnie. Mamy świeżość, niebanalną scenerię i wpadającą w ucho nutę. 

Polecamy! 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Marcin Miller znalazł sobie nowe hobby! Wiemy, jak gwiazdor disco polo spędza wolny czas!
  2. Wokalista disco polo kontuzjowany! Podczas nagrywania klipu doszło do wypadku!
  3. Rumuński Gwiazdor disco polo zmieni oblicze disco polo?! Artysta wydał hit po angielsku!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.