Reklama


Reklama

Śmierć zabrała artystów disco polo! Pamięć o nich pozostanie na zawsze!

2020-11-01T19:24:00+01:00 Śmierć zabrała artystów disco polo! Pamięć o nich pozostanie na zawsze! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/10/w-tym-roku-pozegnalismy-tych-dwoch-artystow-disco-polo-pamiec-o-nich-pozostanie-na-zawsze-1604174140.png

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

Artyści disco polo powiększyli grono artystów w niebie. Ich obecność w branży muzycznej, była zaszczytem dla każdego

Reklama

Kruchość i nieprzewidywalność życia, dotyczy także gwiazd disco polo. Bardzo ciężko jest pogodzić się z odejściem bliskiej osoby. Żal i smutek jest spotęgowany tym bardziej, gdy do wieczności odchodzi artysta, który swoją twórczością zachwycał wielu fanów.

Zobacz również: Nowe fakty w sprawie gwiazd disco polo! Takiego obrotu sprawy nikt się nie spodziewał!

W dniu Wszystkich Świętych, wspominamy dwóch niezwykłych wykonawców disco polo, z którymi niestety musieliśmy się pożegnać na przestrzeni ostatniego roku.

Pierwszym jest Remigiusz Pik - lider zespołu Rem Faza, który przegrał walkę ze śmiercionośnym nowotworem. Drugi, to Marcin Felek - wokalista zespołu NoLime, który zakończył ziemskie istnienie bardzo bohatersko. Piosenkarz podczas wieczoru kawalerskiego, rzucił się na ratunek dwóm topiącym się osobom.

Niestety, żywioł okazał się morderczy właśnie dla niego i przez heroiczne działanie, musieliśmy pogodzić się ze stratą artysty. To właśnie Remigiusz i Marcin powiększyli grono artystów w niebie. Ich obecność w branży muzycznej, była zaszczytem dla każdego, kto cokolwiek ze światem disco polo miał wspólnego.

Przedwczesne pożegnanie sprawiło, że w sercach ich najbliższych oraz fanów, przygasło światło. Na szczęście Remigiusz i Marcin, jak każdy twórca, są wiecznie żywi. Ich wkład w muzykę i jej powstanie nigdy nie zginie.

Pozostają pięknym wspomnieniem w naszej pamięci, a ich muzyka już na zawsze gra w naszej duszy. Dziś oddajemy im hołd i przywołujemy myślą.

Spoczywajcie w Pokoju.

Zobacz również: Wokalistka disco polo wierzy w resocjalizację więźniów! Gwiazda otrzymała od jednego upominek!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Paweł Dudek z nową płytą! Zwycięzca Twoja Twarz brzmi znajomo wzbogacił ją kilkoma muzycznymi kąskami!
  2. Czy to nowy hit wesel? Formacja disco polo zaskoczyła z nowością w cudnym klimacie!
  3. Wokalistka disco polo wierzy w resocjalizację więźniów! Gwiazda otrzymała od jednego upominek!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.