2020-11-01T19:24:00+01:00 Śmierć zabrała artystów disco polo! Pamięć o nich pozostanie na zawsze! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/10/w-tym-roku-pozegnalismy-tych-dwoch-artystow-disco-polo-pamiec-o-nich-pozostanie-na-zawsze-1604174140.png

Śmierć zabrała artystów disco polo! Pamięć o nich pozostanie na zawsze!

Redakcja , 01 Listopad 2020  19:24

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Śmierć zabrała artystów disco polo! Pamięć o nich pozostanie na zawsze!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Artyści disco polo powiększyli grono artystów w niebie. Ich obecność w branży muzycznej, była zaszczytem dla każdego

Reklama

Kruchość i nieprzewidywalność życia, dotyczy także gwiazd disco polo. Bardzo ciężko jest pogodzić się z odejściem bliskiej osoby. Żal i smutek jest spotęgowany tym bardziej, gdy do wieczności odchodzi artysta, który swoją twórczością zachwycał wielu fanów.

Zobacz również: Jesika odświeżyła utwór, który kiedyś nuciła cała Polska! Brzmi lepiej niż oryginał?!

W dniu Wszystkich Świętych, wspominamy dwóch niezwykłych wykonawców disco polo, z którymi niestety musieliśmy się pożegnać na przestrzeni ostatniego roku.

Pierwszym jest Remigiusz Pik - lider zespołu Rem Faza, który przegrał walkę ze śmiercionośnym nowotworem. Drugi, to Marcin Felek - wokalista zespołu NoLime, który zakończył ziemskie istnienie bardzo bohatersko. Piosenkarz podczas wieczoru kawalerskiego, rzucił się na ratunek dwóm topiącym się osobom.

Niestety, żywioł okazał się morderczy właśnie dla niego i przez heroiczne działanie, musieliśmy pogodzić się ze stratą artysty. To właśnie Remigiusz i Marcin powiększyli grono artystów w niebie. Ich obecność w branży muzycznej, była zaszczytem dla każdego, kto cokolwiek ze światem disco polo miał wspólnego.

Przedwczesne pożegnanie sprawiło, że w sercach ich najbliższych oraz fanów, przygasło światło. Na szczęście Remigiusz i Marcin, jak każdy twórca, są wiecznie żywi. Ich wkład w muzykę i jej powstanie nigdy nie zginie.

Pozostają pięknym wspomnieniem w naszej pamięci, a ich muzyka już na zawsze gra w naszej duszy. Dziś oddajemy im hołd i przywołujemy myślą.

Spoczywajcie w Pokoju.

Zobacz również: Kolejne zmiany! Wokalistki disco polo Topky zaprezentowały nowego członka zespołu! Kim jest tajemniczy mężczyzna?!

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Ta piosenka okaże się nowym hitem disco polo?! Taneczna premiera młodego artysty disco polo podbija sieć!
  2. Gorąca sesja w basenie! Ponętna wokalistka disco polo odważnie odsłoniła swoje wdzięki!
  3. Łódź Disco Fest 2021 powraca! To będzie największe wydarzenie disco polo tego roku!? Zobaczcie LISTĘ WYKONAWCÓW!
  4. Wzruszające zdjęcie gwiazdora disco polo z synem rozczuliło internautów! Tak spędza czas Sylwek Gazda - Power Play!
  5. Gorąca premiera Topky pt. Szpile! Angelika Żmijewska i Paula Karpowicz podbiją tym branżę disco polo?! 'Powrót w wielkim stylu'
  6. Gorąca premiera w świecie disco polo! Łukash powrócił z genialną produkcją i ciekawą obsadą!
  7. Bogini disco polo w dresie?! Prześliczna artystka zaszokowała fanów swoją niecodzienną stylizacją!
  8. Boska gwiazda disco polo pokazała ponętne nogi! Wygląda jak rasowa modelka?!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami