Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-11-01T19:24:00+01:00 Śmierć zabrała artystów disco polo! Pamięć o nich pozostanie na zawsze! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/10/w-tym-roku-pozegnalismy-tych-dwoch-artystow-disco-polo-pamiec-o-nich-pozostanie-na-zawsze-1604174140.png
Reklama

Śmierć zabrała artystów disco polo! Pamięć o nich pozostanie na zawsze!

Redakcja , 01 Listopad 2020  19:24
Śmierć zabrała artystów disco polo! Pamięć o nich pozostanie na zawsze!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Artyści disco polo powiększyli grono artystów w niebie. Ich obecność w branży muzycznej, była zaszczytem dla każdego

Reklama

Kruchość i nieprzewidywalność życia, dotyczy także gwiazd disco polo. Bardzo ciężko jest pogodzić się z odejściem bliskiej osoby. Żal i smutek jest spotęgowany tym bardziej, gdy do wieczności odchodzi artysta, który swoją twórczością zachwycał wielu fanów.

Zobacz również: Co za dekolt! Urocza gwiazda disco polo totalnie zaskoczyła swoich fanów! Wygląda obłędnie!

W dniu Wszystkich Świętych, wspominamy dwóch niezwykłych wykonawców disco polo, z którymi niestety musieliśmy się pożegnać na przestrzeni ostatniego roku.

Pierwszym jest Remigiusz Pik - lider zespołu Rem Faza, który przegrał walkę ze śmiercionośnym nowotworem. Drugi, to Marcin Felek - wokalista zespołu NoLime, który zakończył ziemskie istnienie bardzo bohatersko. Piosenkarz podczas wieczoru kawalerskiego, rzucił się na ratunek dwóm topiącym się osobom.

Niestety, żywioł okazał się morderczy właśnie dla niego i przez heroiczne działanie, musieliśmy pogodzić się ze stratą artysty. To właśnie Remigiusz i Marcin powiększyli grono artystów w niebie. Ich obecność w branży muzycznej, była zaszczytem dla każdego, kto cokolwiek ze światem disco polo miał wspólnego.

Przedwczesne pożegnanie sprawiło, że w sercach ich najbliższych oraz fanów, przygasło światło. Na szczęście Remigiusz i Marcin, jak każdy twórca, są wiecznie żywi. Ich wkład w muzykę i jej powstanie nigdy nie zginie.

Pozostają pięknym wspomnieniem w naszej pamięci, a ich muzyka już na zawsze gra w naszej duszy. Dziś oddajemy im hołd i przywołujemy myślą.

Spoczywajcie w Pokoju.

Zobacz również: Gorąca premiera grupy Calibra! To nie moja wina - śpiewają artyści disco polo!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Żona Sławomira w zmysłowym negliżu?! Ta sesja Kajry zapadnie na długo w pamięci fanów!
  2. Czy z imprezowego kawałka można zrobić jeszcze bardziej imprezowy kawałek? Oczywiście, że tak! Znany producent muzyczny pokazał jak!
  3. Zwycięscy popularnego programu disco polo z genialną premierą! To nowa siła na rynku muzycznym?
  4. Nagie pośladki Magdy Narożnej! Wokalistka disco polo otwarcie o akceptacji swojego ciała!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej