Reklama
Polecamy


Reklama

Śliczna wokalistka disco polo w świetnej produkcji! Utwór podbija internet

2020-05-15T19:24:00+02:00 Śliczna wokalistka disco polo w świetnej produkcji! Utwór podbija internet https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/05/sliczna-wokalistka-disco-polo-w-swietnej-produkcji-utwor-podbija-internet-1589563473.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Jesika nie jest „świeżynką” na rynku disco polo, a swoje doświadczenie udowadnia i wykorzystuje przy okazji prezentowania kolejnych produkcji.

Reklama

Po poluzowaniu obostrzeń, artyści disco polo, zdecydowanie ruszyli do działania w wymiarze produkcyjnym. Już teraz na rynku pojawiają się taneczne nowości, a prawdziwa nawałnica premier dopiero przed nami.

Zobacz również: Piekielnie piękna gwiazda disco polo na tle luksusowego auta! Uwagę zwracają jej nogi!

W sieci aż huczy od zdjęć z planów teledysków. Jesika, piękna wokalistka, należy do grupy tych pierwszych, którzy publikację swojego projektu mają za sobą. 

Jej piosenka pt. „Chwytaj chwile” pojawiła się w sieci niedawno, a już udało jej się podbić serca stęsknionych nowości fanów. „Śliczna piosenka, super klip”, „Kolejny hit”...te opinie nie pozostawiają złudzeń, utwór ma ogromny potencjał na zdobycie popularności w całym kraju.

Nam wypada tylko potwierdzić te komentarze, piosenka jest bardzo rytmiczna, a jej tekst chwyta serce odbiorcy tak mocno, jak mocno artystka chwyta tytułowe chwile w teledysku. Sam klip również stoi na wysokim poziomie. Doskonałe zespolenie obrazu z treścią utworu dodaje kolejne plusy do i tak pozytywnego odbioru całości.

Jesika nie jest „świeżynką” na rynku disco polo, a swoje doświadczenie udowadnia i wykorzystuje przy okazji prezentowania kolejnych produkcji. Czekamy na następne, tak przyjemne w odsłuchu projekty!

Zobacz również: Trwają poszukiwania najlepszego zespołu weselnego w kraju. Już dziś drugi odcinek Disco Band Weselny Show w TV!

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Ciężko oderwać wzrok! Wokalista disco polo zaśpiewał dla swojej przepięknej żony! VIDEO
  2. 'Żółty ananas' zyskał drugie życie. Wielki przebój disco polo ponownie podbija sieć!
  3. Marcin Miller znalazł sobie nowe hobby! Wiemy, jak gwiazdor disco polo spędza wolny czas!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.