Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-05-15T19:24:00+02:00 Śliczna wokalistka disco polo w świetnej produkcji! Utwór podbija internet https://disco-polo.info/uploads/news/2020/05/sliczna-wokalistka-disco-polo-w-swietnej-produkcji-utwor-podbija-internet-1589563473.jpg
Reklama

Śliczna wokalistka disco polo w świetnej produkcji! Utwór podbija internet

Redakcja , 15 Maj 2020  19:24
Śliczna wokalistka disco polo w świetnej produkcji! Utwór podbija internet
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Jesika nie jest „świeżynką” na rynku disco polo, a swoje doświadczenie udowadnia i wykorzystuje przy okazji prezentowania kolejnych produkcji.

Reklama

Po poluzowaniu obostrzeń, artyści disco polo, zdecydowanie ruszyli do działania w wymiarze produkcyjnym. Już teraz na rynku pojawiają się taneczne nowości, a prawdziwa nawałnica premier dopiero przed nami.

Zobacz również: Rozkosz dla romantyków! Liryczna piosenka od wokalisty disco polo podbija internet. Posłuchajcie!

W sieci aż huczy od zdjęć z planów teledysków. Jesika, piękna wokalistka, należy do grupy tych pierwszych, którzy publikację swojego projektu mają za sobą. 

Jej piosenka pt. „Chwytaj chwile” pojawiła się w sieci niedawno, a już udało jej się podbić serca stęsknionych nowości fanów. „Śliczna piosenka, super klip”, „Kolejny hit”...te opinie nie pozostawiają złudzeń, utwór ma ogromny potencjał na zdobycie popularności w całym kraju.

Nam wypada tylko potwierdzić te komentarze, piosenka jest bardzo rytmiczna, a jej tekst chwyta serce odbiorcy tak mocno, jak mocno artystka chwyta tytułowe chwile w teledysku. Sam klip również stoi na wysokim poziomie. Doskonałe zespolenie obrazu z treścią utworu dodaje kolejne plusy do i tak pozytywnego odbioru całości.

Jesika nie jest „świeżynką” na rynku disco polo, a swoje doświadczenie udowadnia i wykorzystuje przy okazji prezentowania kolejnych produkcji. Czekamy na następne, tak przyjemne w odsłuchu projekty!

Zobacz również: Ogromne problemy w świecie disco polo! Znany zespół padł ofiarą ataku!

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Przepiękna Emilka z Daj To Głośniej rzuca fanów disco polo na kolana! Co za pupa!
  2. Otwarto klub disco polo! Ogromna kolejka i dwukrotna interwencja Policji!
  3. Gwiazdor disco polo na luksusowym jachcie! Widoki zwalają z nóg!
  4. Wokalistka disco polo zaskoczyła swoich fanów cudowną premierą! Chwilami robi się bardzo gorąco!!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej