Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-08-07T09:50:00+02:00 Skoczna muzyka i kuszące widoki. To połączenie może przynieść sukces nowej piosence disco polo. https://disco-polo.info/uploads/news/2020/08/skoczna-muzyka-i-kuszace-widoki-to-polaczenie-moze-przyniesc-sukces-nowej-piosence-disco-polo-1596662441.jpg
Reklama

Skoczna muzyka i kuszące widoki. To połączenie może przynieść sukces nowej piosence disco polo.

Redakcja , 07 Sierpień 2020  09:50
Skoczna muzyka i kuszące widoki. To połączenie może przynieść sukces nowej piosence disco polo.
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Ostatnia premiera artysty, może jednak okazać się totalnym strzałem w 10!Gwiazdor skorzystał z prostej recepty na muzyczny triumf w świecie disco polo

Reklama

Chociaż przepis na sukces w branży disco polo, wydaje się dość prosty, to jednak trzeba sobie uświadomić, że osiągniecie szczytu sławy i popularności, wiąże się z ciężką pracą i nadprzyrodzoną umiejętnością tworzenia wielkich przebojów.

Zobacz również: Popularna wokalistka disco polo pokazała swoją mamę! Wyglądają jak siostry!

Endrju, to wokalista, który nie jest nowicjuszem w świecie disco. Artysta wydał kilka piosenek, które okazały się bardzo atrakcyjne dla słuchaczy, wiernie odsłuchujących propozycje, w serwisie YouTube.

Ostatnia premiera artysty, może jednak okazać się totalnym strzałem w 10! Gwiazdor skorzystał z prostej recepty na muzyczny triumf w świecie muzyki tanecznej. Niebywale rytmiczna kompozycja i teledysk ze śliczną i pociągającą modelką, może po raz kolejny okazać się najprostszą i najbardziej skuteczną drogą do wejścia na najwyższy poziom uwielbienia i popularności.

Utwór pt. „Serce i kwiaty”, to propozycja z elementami folku, przeplatana z nowoczesnym disco polo. Wyraziste dźwięki akordeonu i świetny bit dały efekt muzycznej bomby.

Oprócz zapisu nutowego, należy docenić także genialny tekst, znakomicie wyśpiewany przez wokalistę. Letni, wakacyjny teledysk, z powabną i roznegliżowaną modelką w roli głównej , to także wielka zaleta całej produkcji.

A Wy widzieliście już najnowszy kawałek od Endrju?

Zobacz również: Teledysk z lat 90-tych i niesamowite wesele. Takiego połączenia w disco polo jeszcze nie było!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Miłosne wyznanie Dawida Narożnego! Gwiazdor disco polo zmiażdżył konkurencję swoją nowością 'Pokochaj mnie'!?
  2. Gwiazda disco polo w samym staniku! Poezja wizualnej rozkoszy w jednym kadrze!
  3. Popularna wokalistka disco polo pokazała swoją mamę! Wyglądają jak siostry!
  4. Figlarz podbije rynek disco polo? 'Jolka Jolka' z pewnością ucieszy męską część odbiorców

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej