Reklama
Polecamy


Reklama

Skoczna muzyka i kuszące widoki. To połączenie może przynieść sukces nowej piosence disco polo.

2020-08-07T09:50:00+02:00 Skoczna muzyka i kuszące widoki. To połączenie może przynieść sukces nowej piosence disco polo. https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/08/skoczna-muzyka-i-kuszace-widoki-to-polaczenie-moze-przyniesc-sukces-nowej-piosence-disco-polo-1596662441.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

Ostatnia premiera artysty, może jednak okazać się totalnym strzałem w 10!Gwiazdor skorzystał z prostej recepty na muzyczny triumf w świecie disco polo

Reklama

Chociaż przepis na sukces w branży disco polo, wydaje się dość prosty, to jednak trzeba sobie uświadomić, że osiągniecie szczytu sławy i popularności, wiąże się z ciężką pracą i nadprzyrodzoną umiejętnością tworzenia wielkich przebojów.

Zobacz również: 'Żółty ananas' zyskał drugie życie. Wielki przebój disco polo ponownie podbija sieć!

Endrju, to wokalista, który nie jest nowicjuszem w świecie disco. Artysta wydał kilka piosenek, które okazały się bardzo atrakcyjne dla słuchaczy, wiernie odsłuchujących propozycje, w serwisie YouTube.

Ostatnia premiera artysty, może jednak okazać się totalnym strzałem w 10! Gwiazdor skorzystał z prostej recepty na muzyczny triumf w świecie muzyki tanecznej. Niebywale rytmiczna kompozycja i teledysk ze śliczną i pociągającą modelką, może po raz kolejny okazać się najprostszą i najbardziej skuteczną drogą do wejścia na najwyższy poziom uwielbienia i popularności.

Utwór pt. „Serce i kwiaty”, to propozycja z elementami folku, przeplatana z nowoczesnym disco polo. Wyraziste dźwięki akordeonu i świetny bit dały efekt muzycznej bomby.

Oprócz zapisu nutowego, należy docenić także genialny tekst, znakomicie wyśpiewany przez wokalistę. Letni, wakacyjny teledysk, z powabną i roznegliżowaną modelką w roli głównej , to także wielka zaleta całej produkcji.

A Wy widzieliście już najnowszy kawałek od Endrju?

Zobacz również: Przepiękny utwór disco polo wielkim hitem na pierwszy taniec weselny?!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Zespół Magik Band stworzył nowy przebój?! Ballada disco polo kradnie serca fanów!
  2. Przepiękny utwór disco polo wielkim hitem na pierwszy taniec weselny?!
  3. Obłędna Edyta Folwarska w zjawiskowej kreacji! Gwiazda disco polo błyszczy się jak miliony monet!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.