Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2021-01-08T17:11:00+01:00 Sensacyjne doniesienia! Gwiazdor disco polo spokrewniony z zawodnikiem MMA walczącym w UFC. https://disco-polo.info/uploads/news/sensacyjne-doniesienia-brat-gwiazdora-disco-polo-walczy-w-ufcjpg.jpg
Reklama

Sensacyjne doniesienia! Gwiazdor disco polo spokrewniony z zawodnikiem MMA walczącym w UFC.

Redakcja , 08 Styczeń 2021  17:11
Sensacyjne doniesienia! Gwiazdor disco polo spokrewniony z zawodnikiem MMA walczącym w UFC.
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Reklama

Sukcesy w rodzinie popularnego gwiazdora disco polo to jak się okazuje chleb powszedni. Sam piosenkarz również interesuje się sportem

Reklama

Fani disco polo bardzo chętnie zaglądają do prywatnej sfery artystów. Chociaż kluczowa jest twórczość i życie samych wykonawców, to egzystencja najbliższej rodziny, jest dla odbiorców równie interesująca. Niektórzy z domowników twórców disco polo, sami chętnie wchodzą na świecznik, brylując w mediach społecznościowych. 

Zobacz również: Upojne ujęcie wokalistki disco polo trafiło do sieci! Piersi „rozrywają” czerwony stanik ślicznej gwiazdy!

Jeden z wokalistów, może się jednak pochwalić wyjątkowo spektakularną karierą mma swojego brata ciotecznego.

Chodzi o Karola Zawrotniaka z zespołu Defis. Artysta udzielił ostatnio obszernego wywiadu dla portalu tubalecznej.pl. W trakcie rozmowy opowiedział o koniunkcji rodzinnej z Michałem Oleksiejczukiem. Popularny „Lord” jest zawodnikiem mma w najbardziej prestiżowej federacji na świecie - UFC. 

„Michała babcia od strony taty i mój dziadek od strony śp. mojego taty, to rodzeństwo. Jeden z nas walczy w klatce, zaś drugi śpiewa” - zdradził Karol. 

Sukcesy w rodzinie lidera grupy Defis, to jak się okazuje chleb powszedni. Sam piosenkarz również interesuje się sportem. Nie od dziś wiadomo, że pasją gwiazdora jest piłka nożna - sport kontaktowy, lecz nie w aż takim zaawansowaniu, jak mma. 

My mamy jednak nadzieję, że wokalista pozostanie wierny muzyce, a każda odmiana sportu będzie przez niego uprawiana jedynie hobbystycznie.

Zobacz również: Białe szaleństwo Artystki disco polo! Wybrała się w Dolomity, aby nacieszyć się śniegiem?

Reklama
Zobacz teledysk: Defis - Piękny sen
Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Otwarto klub disco polo! Ogromna kolejka i dwukrotna interwencja Policji!
  2. Wokalistka disco polo sięga pamięcią w przeszłość! Wspomnienia wyciskają łzy!
  3. Rozkosz dla romantyków! Liryczna piosenka od wokalisty disco polo podbija internet. Posłuchajcie!
  4. Dawid Narożny w wyjątkowym duecie z córką! Wykonali największe hity Pięknych i Młodych!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej