2021-01-08T17:11:00+01:00 Sensacyjne doniesienia! Gwiazdor disco polo spokrewniony z zawodnikiem MMA walczącym w UFC. https://disco-polo.info/uploads/news/sensacyjne-doniesienia-brat-gwiazdora-disco-polo-walczy-w-ufcjpg.jpg
Reklama

Sensacyjne doniesienia! Gwiazdor disco polo spokrewniony z zawodnikiem MMA walczącym w UFC.

Redakcja , 08 Styczeń 2021  17:11
Sensacyjne doniesienia! Gwiazdor disco polo spokrewniony z zawodnikiem MMA walczącym w UFC.
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Sukcesy w rodzinie popularnego gwiazdora disco polo to jak się okazuje chleb powszedni. Sam piosenkarz również interesuje się sportem


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Fani disco polo bardzo chętnie zaglądają do prywatnej sfery artystów. Chociaż kluczowa jest twórczość i życie samych wykonawców, to egzystencja najbliższej rodziny, jest dla odbiorców równie interesująca. Niektórzy z domowników twórców disco polo, sami chętnie wchodzą na świecznik, brylując w mediach społecznościowych. 

Zobacz również: Lawina komentarzy pod wpisem! Gwiazdorskie sposoby na odpoczynek?! Znana wokalistka disco polo zdradziła co ją relaksuje!

Jeden z wokalistów, może się jednak pochwalić wyjątkowo spektakularną karierą mma swojego brata ciotecznego.

Chodzi o Karola Zawrotniaka z zespołu Defis. Artysta udzielił ostatnio obszernego wywiadu dla portalu tubalecznej.pl. W trakcie rozmowy opowiedział o koniunkcji rodzinnej z Michałem Oleksiejczukiem. Popularny „Lord” jest zawodnikiem mma w najbardziej prestiżowej federacji na świecie - UFC. 

„Michała babcia od strony taty i mój dziadek od strony śp. mojego taty, to rodzeństwo. Jeden z nas walczy w klatce, zaś drugi śpiewa” - zdradził Karol. 

Sukcesy w rodzinie lidera grupy Defis, to jak się okazuje chleb powszedni. Sam piosenkarz również interesuje się sportem. Nie od dziś wiadomo, że pasją gwiazdora jest piłka nożna - sport kontaktowy, lecz nie w aż takim zaawansowaniu, jak mma. 

My mamy jednak nadzieję, że wokalista pozostanie wierny muzyce, a każda odmiana sportu będzie przez niego uprawiana jedynie hobbystycznie.

Zobacz również: Międzynarodowa produkcja disco polo? Zespół Effect kolejny raz zaskoczył swoich fanów nowością!

Reklama

Defis - Piękny sen

Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk: Defis - Piękny sen
PolecamyValdi - Białe to białe do

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Zobacz również:
  1. Zespół News zdradził kulisy nowej produkcji! Zapowiada się muzyczna petarda disco polo?! Poznajcie szczegóły!
  2. Znana wokalistka disco polo planuje powrót na scenę! Gwiazda zapowiedziała już NOWOŚĆ!
  3. To oni są królami disco polo! Ich hit bije rekordy, a to dopiero początek! 'Farbowany włos' to przebój na lata?
  4. Jej wpis wywołał łzy! Popularna wokalistka disco polo szczerze o swoim małżeństwie!
  5. Znany gwiazdor disco polo zaprezentował nową wersję swojego wielkiego hitu! Gorący remix podbije klubowe parkiety?!
  6. Lawina komentarzy pod wpisem! Gwiazdorskie sposoby na odpoczynek?! Znana wokalistka disco polo zdradziła co ją relaksuje!
  7. Zmieniły skład i podbijają rynek muzyczny disco polo! Top Girls pochwaliły się kolejnym wielkim sukcesem!
  8. Kapitalna nowość od Spontan i Menelaos pt. 'Farbowany włos' zatrzęsła branżą disco polo! W klipie wystąpiła Dorota Gwiazdowska!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami