2024-01-23T16:00:00+01:00 Sebson i jego niezwykły projekt "Milion" w świecie disco polo! To będzie coś wyjątkowego Poznaj projekt 'Milion': nowa era disco polo z nutą latino. 'Najpiękniejsza' na Walentynki, tajemnice i gwiazdy w każdym utworze https://disco-polo.info/uploads/news/sebson-i-jego-niezwykly-projekt-milion-w-swiecie-disco-polo-to-bedzie-cos-wyjatkowegojpg.jpg Disco-Polo.info

Sebson i jego niezwykły projekt "Milion" w świecie disco polo! To będzie coś wyjątkowego


Poznaj projekt 'Milion': nowa era disco polo z nutą latino. 'Najpiękniejsza' na Walentynki, tajemnice i gwiazdy w każdym utworze

Autor: Adam Begier, 23 Styczeń 2024  16:00
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Sebson i jego niezwykły projekt
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. MiłyPan rozpalił scenę Łódzkich Juwenaliów 2024, a tysiące studentów szalało w rytm jego hitu "Jeszcze raz". Co się tam działo?
 2. Dawid Narożny i Joanna gwiazdami na weselu Rutkowskich: Luksusowe Prezenty i Niezapomniane Show - wydali ponad 100 tys.
 3. "Szła dzieweczka" w wykonaniu Playboys: Hit, który podbił serce publiczności
Reklama

  "Najpiękniejsza" - Początek Nowej Ery Disco Polo

  Projekt "Milion", który łączy w sobie energię disco polo z gorącymi rytmami latino, zapowiada się jako prawdziwa rewolucja na polskiej scenie muzycznej. Jego twórcą jest znany artysta disco polo, który samodzielnie skomponował wszystkie 8 utworów wchodzących w skład projektu. Pierwszy singiel, "Najpiękniejsza", ukaże się na Walentynki, a towarzyszyć mu będzie nie kto inny, jak Natalia Topczyńska, znana z udziału w 2. edycji programu "Farma".

  Tajemnica i Niespodzianki: Co Kryje Projekt "Milion"?

  Projekt "Milion" zapowiada się nie tylko jako muzyczna uczta, ale także jako pasjonująca podróż pełna niespodzianek. Artysta planuje sukcesywnie odsłaniać kolejne gwiazdy, które pojawią się w poszczególnych utworach, tworząc wokół całości aurę tajemniczości. Co więcej, każda piosenka ma opowiadać o kobietach i ich osobowościach, dodając projektowi głębi i różnorodności. Nazwa "Milion" nie jest przypadkowa – symbolizuje ona nadzieję artysty na osiągnięcie co najmniej miliona wyświetleń każdej z piosenek.

  Projekt "Milion" wydany zostanie przez Vanilla Records. Sebson nie ukrywa, że jego celem jest osiągnięcie nowego poziomu w karierze i ponowne dostanie się na PGE Roztańczony Narodowy, tym razem nie jako debiutant, ale jako doświadczony uczestnik.

  Wrażenia, które ma wywołać ten projekt, to połączenie nostalgii i nowoczesności, a każda nuta i słowo mają być świadectwem artystycznej dojrzałości jego twórcy. Oczekuje się, że "Milion" zrewolucjonizuje polską scenę muzyczną disco polo, wprowadzając świeże, latynoskie brzmienia i otwierając nowe horyzonty dla tego gatunku.

  Zobacz również: Niespodzianka na scenie: Dawid Narożny zaskoczył tym na 18-stce Zuzi! | VIDEO

  Reklama

  SEBSON - VIRAL

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  BOSKY - Ta Jedyna

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Nowość w Disco Polo: Non Stop - "Ukradłaś mi serce"!
  2. Zenon Martyniuk zagra na Roztańczonym PGE Narodowym 2024!Oto szczegóły!
  3. Nowy hit Mirage & Yoko: "Malowana Lala" w dancowym brzmieniu! Zobacz przepiękny teledysk!
  4. Co za zmiana! Angelika Żmijewska Topky zaskoczyła zmianą wizerunku! Co się stało z długimi włosami znanej gwiazdy disco polo?!
  5. Blondi i Freaky Boys z nowym hitem 'Daj mi tylko noc' podbijają Internet! Taki sukces w dwa dni!
  6. Klaudia Zielińska bije rekordy! Czy "Silniejsza" to hit dekady? Sprawdź
  7. Posłuchaj jako pierwszy! Mega hit Bartosza Jagielskiego! "Bogini" to przebój lata?
  8. Agbe w nowym HICIE "Smoka Wejście" zatrzęsie branżą disco i latino?! Posłuchaj jako pierwszy przedpremiery na żywo! VIDEO

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie