2022-12-12T11:30:00+01:00 "Ruda" nowym HITEM disco polo?! Zespół Menelaos zaskoczył premierą Fani "coś fantastyczneg „Ruda” premiera od zespołu Menelaos! To nowy hit na zakończenie roku?! https://disco-polo.info/uploads/news/ruda-premiera-od-zespolu-menelaos-to-nowy-hit-na-zakonczenie-rokujpg.jpg

"Ruda" nowym HITEM disco polo?! Zespół Menelaos zaskoczył premierą Fani "coś fantastycznego"

Autor: Adam Begier , 12 Grudzień 2022  11:30
Źródło zdjęć: materiał prasowy

„Ruda” premiera od zespołu Menelaos! To nowy hit na zakończenie roku?!Reklama

  Reklama

  Menelaos z imprezową propozycją na zakończenie roku!

  Zobacz również: Dawid Narożny z Pięknych i Młodych zaśpiewał "Niewiarę" na 18-stce | VIDEO

  Menelaos to młody zespół, którego piosenki cieszą niesamowitym zainteresowaniem. Utwory  takie jak: „Zarąbista para”, „Prima Sort”; „Kanary”, „Perfumy” czy „Sztos (Do Dubaju)” i „Się z Tobą ożenię” przekroczyły łącznie trzydzieści milionów wyświetleń. Każdy utwór chłopaków zaskakuje i zbiera pozytywne opinie. Piosenki zespołu Menelaos niejednokrotnie rozbrzmiewały na dyskotekach, podbijając parkiety. Chłopaki idąc za ciosem przygotowali na koniec roku kolejną nowość – utwór o rudowłosej dziewczynie, która jest fit, ma  długie nogi a swoim ciałem kusi każdego. Bohater utworu za wszelką cenę chce ją zdobyć.

  MENELAOS W SZALONEJ, DYSKOTEKOWEJ NOWOŚCI! „RUDA” TO NOWY HIT NA ZAKOŃCZENIE ROKU?!

  Od ostatniej premiery minęły blisko trzy miesiące. Przez ten okres chłopaki pracowali nad nową propozycją, pt. „Ruda”. Nowość od zespołu Menelaos, jak na formację przystało, została utrzymana w iście tanecznym stylu.

  „Ruda” to nowość niezwykle taneczna, energiczna i przede wszystkim rytmiczna z prostym tekstem, chwytliwą aranżacją i ciekawą fabułą. Można śmiało powiedzieć, że zespół Menelaos na koniec roku przygotował muzyczną petardę. Choć od premiery utworu nie minęło wiele czasu, kompozycja już zebrała sporo pozytywnych opinii.

  Reklama

  - Wyszło po prostu „mega”;

  - Ten kawałek to po prostu coś fantastycznego;

  - Sztoss!;

  - Fajne rymy i melodia;

  - Fajnie i nieźle buja;

  - Świetna piosenka

  Komentarze fanów są jednoznaczne: nowość od zespołu Menelaos to piosenka, która ma wielkie szanse wbić się na szczyty list przebojów z końcówką tego roku. Zdecydowanie 2022 rok grupa Menelaos kończy iście imprezowo. Warto nadmienić, że utwór „Ruda” jest pewnego rodzaju piosenką, którą powinno traktować się z dystansem i przymrużeniem oka a całość ma klimat humorystyczny.

  „Ruda” to kolejny w dorobku Wojtka, Pawła i Aleksandra utwór z predyspozycjami na wielki przebój. Twórcy zaznaczają, że utwór jest kontynuacją piosenek o kolorach włosów, a od momentu przeboju „Ruda tańczy jak szalona” przez długi czas nie powstała tego typu żadna kompozycja. Warto nadmienić, że tym razem przedstawiciele zespołu Menelaos wykazali się niezwykłą inwersją twórczą, bowiem zastosowali w piosence dwa refreny. Zarówno pierwszy jak i drugi wpada w ucho.

  Do piosenki powstał zabawny klip, który idealnie współgra z przedstawioną historią. Nowość „Ruda” to utwór, którego nie może zabraknąć na zabawach. Panowie po raz kolejny pokazali, że potrafią zaskakiwać. Że robią to z wielką precyzją.  Bomba, petarda, ogień – to wyrazy, które najtrafniej opiszą nowość od Wojtka, Aleksandra i Pawła.

  Reklama

  MENELAOS - Ruda

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  DIADEM - Z TOBĄ

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Skolim jest niewierzący? Gwiazdor latino odpowiedział fanom
  2. "Bluza" w Nowej Odsłonie - Klubowa Premiera od Zespołu Spontan!
  3. Niezapomniany wieczór w rytmie Disco Polo - Zobacz, jak zespół Effect rozgrzał Warszawę
  4. "Kieliszki do Góry" - Weselny Hit z Magik Band! Posłuchajcie na żywo!
  5. Znana wokalistka disco polo pokazała powiększone usta! Ostry komentarz fanki „Tak się oszpecić” Nie uwierzycie, co odpowiedziała gwiazda!
  6. Iness zdradziła wielką tajemnice - ma siostrę truckerkę! Są jak dwie krople wody?
  7. Grubo Albo Fcale z mega premierą: "Studniówka z TikToka"! To była najlepsza studniówka w historii?!
  8. Gorąca premiera: Szpilki - Niunia! Kolejny taneczny kawałek od wokalistek disco polo!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie