2023-03-15T15:13:00+01:00 Roztańczony PGE Narodowy 2023 - Największa i Najlepsza Impreza Disco Polo w Polsce! Oficjalnym patronem medi Zapowiedź największej imprezy z muzyką disco polo w Polsce - Roztańczony PGE Narodowy 2023! Najwięksi artyści, niezapomniana atmosfera i wiele dodatkowych atrakcji. Już tera https://disco-polo.info/uploads/news/roztanczony-pge-narodowy-2023---najwieksza-i-najlepsza-impreza-disco-polo-w-polsce-oficjalnym-patronem-medialny-zostal-portal-disco-poloinfojpg.jpg Disco-Polo.info

Roztańczony PGE Narodowy 2023 - Największa i Najlepsza Impreza Disco Polo w Polsce! Oficjalnym patronem medialny został portal disco-polo.info


Zapowiedź największej imprezy z muzyką disco polo w Polsce - Roztańczony PGE Narodowy 2023! Najwięksi artyści, niezapomniana atmosfera i wiele dodatkowych atrakcji. Już teraz kup bilety i bądź gotowy na najbardziej ekscytujące wydarzenie w roku!

Autor: Adam Begier, 15 Marzec 2023  15:13
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Roztańczony PGE Narodowy 2023 - Największa i Najlepsza Impreza Disco Polo w Polsce! Oficjalnym patronem medialny został portal disco-polo.info
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Nowość od LETNI: Energetyczny hit "Moje Auto"
 2. Uwielbiana wokalistka disco polo zdradza kulisy swojego życia! Inni mogą się od Niej uczyć?! Elwira Mejk w świetle reflektorów!
 3. Konrad Skolim Skolimowski i jego życie prywatne: Czy Skolim ma żonę?
Reklama

  Roztańczony PGE Narodowy 2023 to nie tylko największa, ale także najważniejsza impreza z muzyką disco polo w Polsce. Wszystko dzięki ogromnej popularności, jaką zdobył festiwal w poprzednich latach. Impreza przyciąga setki tysięcy fanów muzyki disco polo z całego kraju, a na jej scenie występują największe gwiazdy tego gatunku muzycznego. W tym roku, organizatorzy postawili na jeszcze większe emocje, blask i zabawę, która z pewnością zostanie długo w pamięci uczestników.

  Zapraszamy na największą i najbardziej oczekiwaną imprezę z muzyką disco polo w Polsce - Roztańczony PGE Narodowy 2023!

  Organizatorzy festiwalu nie ukrywają, że z każdą kolejną edycją Roztańczony PGE Narodowy staje się coraz większy, bardziej popularny i bardziej spektakularny. W 2023 roku również możemy liczyć na niezwykłe show, wspaniałą oprawę i niezapomnianą atmosferę.

  Jakie zespoły zagrają na Roztańczonym PGE Narodowym w 2023 roku? Oto pierwsza część artystów, którzy już teraz potwierdzili swoją obecność:

  • Akcent
  • Discoboys
  • Defis
  • Playboys
  • Piękni i Młodzi
  • Boys
  • Top Girls
  • Skolim
  • Zusje
  • Viki Gabor
  • Majka Jeżowska
  • Łobuzy
  • MiłyPan
  • Kacper Blonsky
  • Blanka

  To tylko niektóre z nazwisk, które zobaczymy na scenie Roztańczonego PGE Narodowego 2023. Będą to oczywiście najwięksi artyści muzyki disco polo, którzy na co dzień grają na największych scenach w Polsce i za granicą. Jednak to dopiero początek listy artystów, którzy wystąpią na festiwalu. Już wkrótce poznamy kolejne nazwiska, które z pewnością zrobią jeszcze większe wrażenie na publiczności.

  Najlepsza zabawa i najlepsza atmosfera na PGE Narodowym

  Roztańczony PGE Narodowy to jednak nie tylko muzyka, ale także niepowtarzalna atmosfera, której nie można znaleźć nigdzie indziej. To przede wszystkim zabawa, której nie da się opisać słowami. Trzeba ją po prostu przeżyć. Wszystko to w jednym z największych i najbardziej reprezentacyjnych miejsc w Polsce.

  Gdy myślimy o imprezie disco polo, na myśl przychodzi nam muzyka, ale to nie tylko ona sprawia, że Roztańczony PGE Narodowy to wyjątkowe wydarzenie. To także cała oprawa i dodatkowe atrakcje, jakie czekają na uczestników festiwalu. Impreza odbędzie się w jednym z największych stadionów w Europie, co samo w sobie robi ogromne wrażenie. Widok tłumu, tańczącego na trybunach stadionu, to widok, którego nie sposób zapomnieć.

  Bilety już w sprzedaży - Roztańczony PGE Narodowy

  Zapowiedź Roztańczonego PGE Narodowego 2023 wzbudziła ogromne zainteresowanie wśród fanów muzyki disco polo. Z niecierpliwością oczekują na kolejne nazwiska artystów, którzy zagrają na scenie stadionu Narodowego. Warto już teraz zakupić bilety na to wydarzenie, bo z pewnością szybko się wyprzedadzą.

  Bilety na Roztańczony PGE Narodowy 2023 są już w sprzedaży. Na oficjalnej stronie festiwalu można znaleźć informacje o cenach i dostępnych rodzajach biletów. 

  Portal disco-polo.info patronem medialnym Roztańczonego PGE Narodowego 2023

  Mamy ogromną przyjemność ogłosić, że portal disco-polo.info został patronem medialnym Roztańczonego PGE Narodowego 2023. Jest to dla nas wielkie wyróżnienie i potwierdzenie, że nasza strona internetowa jest jednym z najważniejszych źródeł informacji o muzyce disco polo w Polsce.

  Dzięki temu patronatowi będziemy mogli jeszcze bardziej zbliżyć naszych czytelników do wydarzenia i przekazywać najświeższe informacje na temat festiwalu. Na naszej stronie internetowej disco-polo.info będzie można znaleźć wiele ciekawych materiałów związanych z Roztańczonym PGE Narodowym 2023. Będziemy na bieżąco informować o kolejnych artystach, którzy potwierdzą swoją obecność na festiwalu, a także o nowych atrakcjach, jakie czekają na uczestników.

  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  BOSKY - Ta Jedyna

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Premiera Defisa "Tylko dla Takiej" trafiła do sieci w nowej wersji! Fani komentują! Jak wyszło?!
  2. Agbe w nowym HICIE "Smoka Wejście"?! Posłuchaj przedpremiery jako pierwszy!
  3. Nowy Album Andre: "Miłość Bóg nam dał" już dostępny!
  4. Marcin Miller BOYS nagrał nową wersję swojego WIELKIEGO przeboju "niezwykle inspirujące doświadczenie" Posłuchajcie NOWOŚĆ
  5. Top Girls rozgrzały Warszawę do czerwoności! Zobacz Nagranie z ich koncertu gwiazd disco polo! | VIDEO
  6. Cesarz disco polo Sławomir Świerzyński śpiewa hit Skolima pt. „Temperatura”! Wideo podbija Internet!
  7. Jesika znowu zaskakuje! Przygotowała NOWOŚĆ pt. 'Waniliowe wieczory' zobacz fragmenty premiery!
  8. Gwiazdy Disco Polo rozgrzały Polonia Music Festival w Niemczech! Zobaczcie występ Zenona Martyniuka! | VIDEO

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie