2017-01-27T16:20:00+01:00 Rozłam w zespole Reflex! Zwycięski zespół Disco Star opuściło dwoje członków! https://disco-polo.info/uploads/news/2017/01/Reflex-Disco-Star.jpg

Rozłam w zespole Reflex! Zwycięski zespół Disco Star opuściło dwoje członków!

Redakcja , 27 Styczeń 2017  16:20
Rozłam w zespole Reflex! Zwycięski zespół Disco Star opuściło dwoje członków!
Źródło zdjęć:

Chociaż grupa na rynku muzyki działała od ponad 10 lat, to fani muzyki tanecznej poznali ich głównie za sprawą muzycznego talent show emitowanego na antenie Polo Tv. Grupa z Rypina wygrała czwartą edycję programu i zdobyła miano gwiazdy Disco Star...


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Chociaż grupa na rynku muzyki działała od ponad 10 lat, to fani muzyki tanecznej poznali ich głównie za sprawą muzycznego talent show emitowanego na antenie Polo Tv. Grupa z Rypina wygrała czwartą edycję programu i zdobyła miano gwiazdy Disco Star.

 

Po niespełna 6 miesiącach od tego wydarzenia pojawiło się oficjalne oświadczenie grupy Reflex, z którego dowiedzieliśmy się, że zespół opuściła Asia oraz Zbyszek!

 

Z przykrością informujemy, że zespól Reflex opuściła Asia oraz Zbyszek. Już dziś pragniemy bardzo Im podziękować za całe Disco Star jak i za wszystkie wspólne meeega imprezy. Było super. Tym samym życzymy Im samych sukcesów na scenie muzycznej. Jednocześnie informujemy, że REFLEX istnieje i działa dalej Zapewniamy wszystkich, że zaplanowane imprezy zostaną zrealizowane z maksymalną energią w nowym meeeega składzie.

 

Ponadto powstaje już nowy projekt muzyczny, z nową twarzą, którą niebawem przedstawimy.  Tworzymy, nagrywamy, efekty niebawem. Z całego serca przepraszamy wszystkich, którzy oddali na nas głosy w Disco Star, ale obiecujemy, że nie są to głosy stracone bo REFLEX działa.

 

Zespół od momentu wygrania  programu Disco Star wydał pod koniec sierpnia swój debiutancki teledysk do piosenki pt. „Oszalałem„, który na chwilę obecną zdobył na oficjalnym kanale Lemon Records w serwisie YouTube nieco ponad 176 tysięcy odtworzeń klipu. Co dalej, okaże się wkrótce. My tymczasem trzymamy kciuki zarówno za zespół jak i za byłych członków.

 

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Zobacz również:
  1. Wielki powrót legendarnego wokalisty disco polo! Zbyszek Perkowski Focus powrócił z rewelacyjna premierą pt. 'Maska'
  2. PILNE! Gwiazdor disco polo dementuje plotki dotyczące śmierci! Wszyscy odetchnęli z ulgą!
  3. Wszyscy mu zazdroszczą! Wielkie osiągnięcie Zenona Martyniuka! Nikt nie może pochwalić się takim sukcesem!
  4. Marek Tywończuk - Model MT powrócił na scenę! Legendarny artysta disco polo wykonał swój nieśmiertelny przebój w telewizji! Pamiętasz ten utwór?!
  5. Sławomir Świerzyński - Bayer Full z przepiękną blondynką! Ten cudowny duet przypomniał wielki HIT sprzed lat!
  6. Cudowna Elwira Mejk pokazała swoje wdzięki i podzieliła się wyjątkową niespodzianką! Fani zachwyceni!
  7. Popularna wokalistka disco polo rozpoczyna nowy rozdział życia?! Gwiazda przyłapana w studio nagraniowym! Wiemy czym zaskoczy!
  8. Cudownie piękna i uwielbiana wokalistka disco polo znowu się zakochała?! Wymowne zdjęcie nie pozostawia wątpliwości!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami