2017-01-27T16:20:00+01:00 Rozłam w zespole Reflex! Zwycięski zespół Disco Star opuściło dwoje członków! Chociaż grupa na rynku muzyki działała od ponad 10 lat, to fani muzyki tanecznej poznali ich głównie za sprawą muzycznego talent show emitowanego na antenie Polo Tv. Grupa z https://disco-polo.info/uploads/news/2017/01/Reflex-Disco-Star.jpg Disco-Polo.info

Rozłam w zespole Reflex! Zwycięski zespół Disco Star opuściło dwoje członków!


Autor: Goliat, 27 Styczeń 2017  16:20
Źródło zdjęć:

Chociaż grupa na rynku muzyki działała od ponad 10 lat, to fani muzyki tanecznej poznali ich głównie za sprawą muzycznego talent show emitowanego na antenie Polo Tv. Grupa z Rypina wygrała czwartą edycję programu i zdobyła miano gwiazdy Disco Star...

Rozłam w zespole Reflex! Zwycięski zespół Disco Star opuściło dwoje członków!
Reklama
WYBRANE DLA CIEBIE:
  1. DiDżej Mietek – „Nie mogę cię zapomnieć 2025” osiąga zawrotny wynik na YouTube
  2. Blondi i Boys łączą siły! Nowy utwór Natalii Skupiewskiej i Marcina Millera
  3. „I’d love You to want me” w nowej wersji Marcina Millera – tego wykonania nikt się nie spodziewał
Reklama

Chociaż grupa na rynku muzyki działała od ponad 10 lat, to fani muzyki tanecznej poznali ich głównie za sprawą muzycznego talent show emitowanego na antenie Polo Tv. Grupa z Rypina wygrała czwartą edycję programu i zdobyła miano gwiazdy Disco Star.

 

Po niespełna 6 miesiącach od tego wydarzenia pojawiło się oficjalne oświadczenie grupy Reflex, z którego dowiedzieliśmy się, że zespół opuściła Asia oraz Zbyszek!

 

Z przykrością informujemy, że zespól Reflex opuściła Asia oraz Zbyszek. Już dziś pragniemy bardzo Im podziękować za całe Disco Star jak i za wszystkie wspólne meeega imprezy. Było super. Tym samym życzymy Im samych sukcesów na scenie muzycznej. Jednocześnie informujemy, że REFLEX istnieje i działa dalej Zapewniamy wszystkich, że zaplanowane imprezy zostaną zrealizowane z maksymalną energią w nowym meeeega składzie.

 

Ponadto powstaje już nowy projekt muzyczny, z nową twarzą, którą niebawem przedstawimy.  Tworzymy, nagrywamy, efekty niebawem. Z całego serca przepraszamy wszystkich, którzy oddali na nas głosy w Disco Star, ale obiecujemy, że nie są to głosy stracone bo REFLEX działa.

 

Zespół od momentu wygrania  programu Disco Star wydał pod koniec sierpnia swój debiutancki teledysk do piosenki pt. „Oszalałem„, który na chwilę obecną zdobył na oficjalnym kanale Lemon Records w serwisie YouTube nieco ponad 176 tysięcy odtworzeń klipu. Co dalej, okaże się wkrótce. My tymczasem trzymamy kciuki zarówno za zespół jak i za byłych członków.

 

Obserwuj nas w social mediach:



PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:
  1. Kordian świętuje ogromny sukces! „Dziewczyna z gór” z rekordowym wynikiem w świecie disco polo
  2. Premiera „Mega Mix Góralski” od Playboys i DuetFolk to coś, czego jeszcze nie było w disco polo
  3. Media uderzają w gwiazdę disco polo, to prawdziwy lincz. Występ w TV Republika wywołał burzę
  4. Gorąca nowość od Joker & Sequence! ”Wakacje w Madrycie”! Zobacz przedpremierę!
  5. To jest To na weselu? Para młoda nie spodziewała się takiej niespodzianki!
  6. Marcin Miller z nowością „Aniu Anno”. Czy lider Boys zadedykował ten utwór żonie?
  7. „I’d love You to want me” w nowej wersji Marcina Millera – tego wykonania nikt się nie spodziewał
  8. „Tropikalna wyspa” w wersji koncertowej zaskoczyła fanów Jacka Dworakowskiego – zobacz fragment z występu
NAJCIEKAWSZE DLA CIEBIE:
Obserwuj nas w social mediach
Twórz portal razem z nami
Wiadomości
Teledyski
Zespoły