Reklama
Polecamy


Reklama

Roxana Orłowska i Sebastian Kowalczyk we wspólnym projekcie! Para tancerzy dokonuje niemożliwego!

2018-06-20T14:59:00+02:00 Roxana Orłowska i Sebastian Kowalczyk we wspólnym projekcie! Para tancerzy dokonuje niemożliwego! https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/06/roxana-orlowska-i-sebastian-kowalczyk-we-wspolnym-projekcie-para-tancerzy-dokonuje-niemozliwego-1529341291.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe / Sebastian Kowalczyk
Reklama


Życie gwiazd

Odległość nie jest dla nich przeszkodzą, wręcz przeciwnie - to ich motywuje do dalszych działań

Reklama

Pomysł i chęć realizacji nowego przedsięwzięcia obala wszystkie mity na temat zwrotu "to niemożliwe" - Dwoje czołowych tancerzy, znanych nie tylko w branży disco polo postanowiło współdziałać. "Myślę, że współpraca z Roksaną zaowocuje i pokażemy się w branży w nieco innej tanecznej odsłonie kobiety i mężczyzny" - przyznał w rozmowie z nami Sebastian Kowalczyk informując o nowym projekcie, którego podjął się wspólnie z Roxaną Orłowską z ekipy Exotic Girls. Pasja, którą pielęgnowali w sobie od najmłodszych lat pozwoliła im nie tylko rozwinąć skrzydła, ale i zaistnieć na wielkich scenach u boku znakomitych gwiazd. Zdobyte w tym czasie doświadczenie przekłada się obecnie na umiejętności i siłę ducha, która mobilizuje artystów do dalszych działań

Ich trud  oraz wysiłek nieprzerwanie owocują. Obecnie para tancerzy połączyła siły i podjęła się nowego projektu, który opiewa już w pierwsze realizacje. Zespół pojawił się ostatnio m.in. na planie teledysku formacji Motif. 

Jak zatem Roxana i Sebastian radzą sobie z odległością, która ich dzieli? Okazuje się, że lata ćwiczeń pozwalają im na swego rodzaju improwizacje "Choreografie, które tworzymy są na razie na spontanie z racji sporych odległości między nami, bo ja z Warszawy, a Roksana ze Szczecina, lecz to i tak żadna przeszkoda - wyznał z uśmiechem Sebastian, który przyjaźni się z Roxaną "Prywatnie siebie uwielbiamy zatem łączymy to z kwestiami zawodowymi!" - dodał. 

Czy trudno jest się zgrać tancerzom, którzy na co dzień ze sobą nie tańczą? Na przykładzie Roxany i Sebastiana możemy śmiało napisać, że z pewnością nie jest to niemożliwe "Zapraszamy zatem wszystkich chętnych do współpracy z Nami."

 

Się kręci???????? #polishgirl#polishboy#clip

Post udostępniony przez RoxanaO (@roxaok)

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdy disco polo otrzymują tajemnicze paczki! Ich zawartość budzi zainteresowanie!
  2. Miły Pan nie zwalnia tempa! Gwiazdor disco polo zapowiedział już kolejną nowość! Będzie lepsza od „HOP HOP (MANIURY)”
  3. Weselne parkiety zapłoną! Dawid Narożny i Endrju z genialną nowością pt. „Zrobię z Ciebie Pannę Młodą


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.