2016-10-06T15:15:00+02:00 Robert Klatt obchodzi urodziny | Classic świętuje https://disco-polo.info/uploads/news/2016/10/Classic-Robert-Klatt.jpg

Robert Klatt obchodzi urodziny | Classic świętuje

Redakcja , 06 Październik 2016  15:15

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Robert Klatt obchodzi urodziny | Classic świętuje
Źródło zdjęć:
Reklama

Robert Klatt to m.in. członek kultowego zespołu Classic, który w branży muzycznej znany jest z takich przebojów jak „Jolka Jolka”, „To nie przyjaźń tylko miłość”, „Jeszcze dzień najwyżej dwa” czy jednej z ostatnich nowości pt. „Miłość gorąca jak o...

Reklama

Robert Klatt to m.in. członek kultowego zespołu Classicktóry w branży muzycznej znany jest z takich przebojów jak „Jolka Jolka”, „To nie przyjaźń tylko miłość”, „Jeszcze dzień najwyżej dwa” czy jednej z ostatnich nowości pt. „Miłość gorąca jak ogień”.

 

Dzisiaj, tj. 6 października wokalista obchodzi swoje kolejne urodziny. Jako redakcja portalu disco-polo.info życzymy Robertowi Wszystkiego Najlepszego. Dużo szczęścia, radości, uśmiechu, a także zdrowia. Ponadto spełnienia najskrytszych marzeń i jeszcze więcej sukcesów zarówno tych zawodowych jak i prywatnych oraz wielu koncertów rejestrowanych „naszym obiektywem”.

 

A Wy, czego życzycie artyście? Zachęcamy Was do składania życzeń w poniższych komentarzach, które z pewnością dotrą do Roberta.

 

 

 

 

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Jesika odświeżyła utwór, który kiedyś nuciła cała Polska! Brzmi lepiej niż oryginał?!
  2. Fani w szoku! Popularna wokalistka disco polo otwiera własny biznes! To koniec jej przygody z wielką sceną?! Co z karierą?!
  3. Wygląda jak piękny Anioł! Śliczna gwiazda disco polo cała w bieli!
  4. Nieziemska gwiazda disco polo - Angelika Żmijewska - Topky - zachwyca idealnym ciałem! Jej sylwetka to marzenie?!
  5. Totalny szok! Zenon Martyniuk - Akcent z gorącą premierą pt. 'Mercedesy'! | VIDEO
  6. Dzieci Sławomira Świerzyńskiego podbijają świat disco polo wyjątkową premierą! To nowa wersja jednego z największych hitów rodzeństwa!
  7. Prześliczna gwiazdeczka disco polo została mamą?! Wymowne zdjęcia trafiły do sieci! 'Podobni jesteście do siebie'
  8. Prześliczna wokalistka disco polo błyszczy jak diament! Fani nie mogą od niej oderwać wzroku od Marleny - Szpilki! To najpiękniejsza kobieta?!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami