2015-02-28T01:01:00+01:00 Ranczo 9 sezon. Pietrek otworzy szkołę disco polo w Wilkowyjach https://disco-polo.info/uploads/news/2015/02/url.jpg

Ranczo 9 sezon. Pietrek otworzy szkołę disco polo w Wilkowyjach

Redakcja , 28 Luty 2015  01:01

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Ranczo 9 sezon. Pietrek otworzy szkołę disco polo w Wilkowyjach
Źródło zdjęć:
Reklama

Jola (Elżbieta Romanowska) i Pietrek (Piotr Pręgowski) z serialu „Ranczo” w nowym 9 sezonie „Rancza” zmienią swój wygląd, przejdą zaskakującą metamorfozę, a kariera ich zespołu Super Duo, który wylansował wiele hitowych pio...

Reklama

Jola (Elżbieta Romanowska) i Pietrek (Piotr Pręgowski) z serialu „Ranczo” w nowym 9 sezonie „Rancza” zmienią swój wygląd, przejdą zaskakującą metamorfozę, a kariera ich zespołu Super Duo, który wylansował wiele hitowych piosenek disco polo nabierze tempa. Na fali tego sukcesu w 9 serii „Rancza” Pietrek wpadnie na pomysł założenia szkoły disco polo, co nie spodoba się Joli.

Jak potoczą się losy Joli i Pietrka w 9 sezonie „Rancza” po tym jak ich piosenka wyborcza w stylu „disco politico polo” napisana specjalnie na potrzeby kampanii PPU doprowadziła partię senatora Kozioła do sukcesu w wyborach?

Super Duo zacznie liczyć się coraz bardziej w branży muzycznej, a Pietrek, świadomy tego, że jego sceniczny wizerunek ma wpływ na odbiór przez słuchaczy jego piosenek zmieni swój wygląd. Koszulki na ramiączkach, marynarki w żywych kolorach, złoty łańcuch na szyi i starannie zaczesane do góry włosy. Pietrek upodobni się do największych gwiazd disco polo, a niektórzy dostrzegą w nim Latynosa w krwi i kości.

Ale na tym nie koniec zmian, bo Pietrek postanowi iść za ciosem i odnaleźć inne w Wilkowyjach muzyczne talenty. Wpadnie na pomysł założenia szkoły disco polo. Kiedy jednak zgłosi się mnóstwo młodych, ładnych dziewcząt, Jola z miejsca stanie się podejrzliwa i zazdrosna. Jej niezadowolenie będzie miało swoje konsekwencje…

Zobacz zapowiedź 9 sezonu RanczaJola i Pietrek z „Rancza” przez osiem sezonów serialu stali się prawdziwymi gwiazdami disco. Ich piosenki śpiewają fani „Rancza” wśród których silną grupę stanowią mieszkańcy Jeruzala, czyli serialowych Wilkowyj. Ostatni koncert Elżbiety Romanowskiej i Piotra Pręgowskiego, który odbył się 15 sierpnia na rynku w Jeruzalu przyciągnął tłumu.

Zobacz jak JOLA i PIETREK z „RANCZA” rozgrzali publiczność na JARMARKU w JERUZALUPremiera 9 sezonu Rancza już 8 marca na antenie telewizyjnej jedynki.

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Adam Zdrójkowski w repertuarze disco polo! Aktor zaśpiewał wielki hit Radka Liszewskiego! Wyszło lepiej niż oryginał?!
  2. Śliczna gwiazda disco polo zachwyca zgrabną figurą! Wszystko przez taniec na szpilkach?!
  3. Angelika Żmiejewska - Ex Top Girls z dyplomem w kieszeni! Gwiazda disco polo zaczyna nowy etap w swoim życiu?!
  4. Premiera kawałka, który zaskoczy Was bardzo pozytywnie! Jeszcze cieplutki klip na zakończenie lata już w sieci!
  5. Dzieci Sławomira Świerzyńskiego podbijają świat disco polo wyjątkową premierą! To nowa wersja jednego z największych hitów rodzeństwa!
  6. Sławomir Świerzyński Bayer Full zagrał koncert dla ojca Tadeusza Rydzyka! Gwiazdorzy disco polo zaśpiewali pieśni patriotyczne, religijne i biesiadne!

Koniecznie przeczytaj

Reklama
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami