Reklama
Polecamy


Reklama

Radek Liszewski odpadł z Celebrity Splash

2015-04-19T00:04:03+02:00 Radek Liszewski odpadł z Celebrity Splash https://disco-polo.info/Upload/articles/

ReklamaReklama


Ogólna

W półfinałowym odcinku programu Celebrity Splash, Radek Liszewski zaprezentował się znakomicie. Jego skok został oceniony, aż na 28 punktów co dawało mu drugie miejsce. Niestety mimo bardzo dobrego wyniku sportowego zabrakło sms od widzów.   ...

Reklama

W półfinałowym odcinku programu Celebrity Splash, Radek Liszewski zaprezentował się znakomicie. Jego skok został oceniony, aż na 28 punktów co dawało mu drugie miejsce. Niestety mimo bardzo dobrego wyniku sportowego zabrakło sms od widzów.

 

Wokalista zespołu Weekend według nas może być dumny ze swojej postawy w programie telewizji Polsat. Mimo napiętego grafiku, poświecił swój czas na bardzo ciężkie treningi i to przyniosło efekt. Pod względem fizycznym Radek na pewno skorzystał jeszcze bardziej swoją rozwianą muskulaturą co może mu zagwarantować tylko jeszcze lepszą kondycję podczas występów na scenie.

 

Radkowi jako redakcja portalu chcemy pogratulować występu i postawy jaką zaprezentował w Celebrity Splash.

 

Do finału awansowali Andrzej Szczęsny, Saszan, Julia Wróblewska oraz Misheel.

 

Weekend – Moje miasto nigdy nie śpi

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Sławomir i Kajra na oczach wielomilionowej widowni telewizji Polsat! Artyści skradną wielkie show?!
  2. Dawid Narożny spotkał się z tajemniczą kobietą! Nie wszyscy ją od razu rozpoznali!
  3. 'Żółty ananas' zyskał drugie życie. Wielki przebój disco polo ponownie podbija sieć!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.