Reklama
Polecamy


Reklama

Radek Liszewski na antenie TVN Style. Premiera odcinka 4.11 godz. 22.30 | VIDEO

2017-11-04T18:15:00+01:00 Radek Liszewski na antenie TVN Style. Premiera odcinka 4.11 godz. 22.30 | VIDEO https://disco-polo.info/Upload/articles/2017/11/radek-liszewski-na-antenie-tvn-style-premiera-odcinka-411-godz-2230-video-1509811137.png

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe / www.tvnstyle.pl
Reklama


Życie gwiazd

Co trzyma Radek w swoim przedpokoju? Kto mu szyje ciuchy? Kim się inspiruje?

Reklama

Po raz kolejny przedstawiciel naszego rodzimego gatunku disco polo pojawi się na antenie telewizji TVN Style, lecz po raz pierwszy w programie "Gwiazdy Prywatnie"

Lider i wokalista formacji Weekend - Radek Liszewski - wraz z żoną Dorotą podczas odwiedzin Uli Chincz, pokazali jej swój przepiękny i jakże rodzinny dom z widokiem na piękną scenerię. Artysta podczas spotkania z dziennikarką opowiedział m.in. historię swojej miłości, jak również trochę ciekawostek ze swojego prywatnego życia. 

Jeżeli jesteście ciekawi co trzyma Radek w przedpokoju? Kto mu szyje ubrania sceniczne? Kim się inspiruje i jak rozpoczyna swój każdy dzień, koniecznie obejrzyjcie przygotowany materiał.

Premiera odcinka "Gwiazd prywatnie" z udziałem Radka Liszewskiego odbędzie się w sobotę 4 listopada o godz. 22:30. Powtórki odcinka: niedziela, 10:55 i 17:50 czwartek, 14:40 i 23:40

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Nowość od zespołu disco polo! Weselni Dj’e już to mają na swoich playlistach.
  2. Wokalistka disco polo w mega ponętnym stroju idealnym do sypialni! Wygląda oszałamiająco!
  3. WOW! Wokalistka disco polo ideałem kobiecości?! Artystka w śmiałej pozie kusi pięknym ciałem!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.