Reklama


Reklama

Przestępcza afera w świecie disco polo? Wokalistka sięgnęła po broń!

2020-04-17T20:35:00+02:00 Przestępcza afera w świecie disco polo? Wokalistka sięgnęła po broń! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/04/przestepcza-afera-w-swiecie-disco-polo-wokalistka-siegnela-po-bron-1586782857.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/nickiqueen_official/
Reklama


Życie gwiazd

Popularna wokalistka disco polo sięgnęła po broń! Być może zostanie kolejną kobietą mafii u Patryka Vegi.

Reklama

Nietypowy film pojawił się na instastory popularnej artystki disco polo. Wszystko jednak szybko się wyjaśniło! Wokalistka próbuje swoich sił w aktorstwie!

Zobacz również: Popularne wokalistki disco polo Top Girls pojawią się w duecie! Gwiazdy zdradziły tajemnicę!

Nicki to osoba coraz bardziej rozpoznawalna w świecie disco polo, ale być może kwestią czasu jest poszerzenie jej rozpoznawalności o fanów polskiego kina czy polskich seriali. Artystka wystąpiła bowiem w jednej z serialowych produkcji i od razu trzeba zaznaczyć, że poradziła sobie doskonale.

Jej kunszt aktorski wylewa się z ekranu i namaszcza oczy widza bardzo wysokim poziomem teatralnym. Spodziewaliśmy się wiele zalet po tak pięknej i zdolnej kobiecie jak Nicki, ale szczerze przyznamy, że bardzo pozytywnie zostaliśmy zaskoczeni jej nową rolą. Autorka hitu „To nie ja” ,podczas odgrywania roli sięgnęła nawet po broń!

To dodatkowo świadczy o tym jak różnorodny repertuar jest w stanie odegrać. Kto wie? Być może zostanie kolejną kobietą mafii u Patryka Vegi. Potencjał jest ogromny, zatem życzymy by te aktorskie marzenia się spełniły, ale jednocześnie wyrażamy nadzieję, ze disco polo nie zostanie pozbawione swojej gwiazdy.

To byłaby niepowetowana strata!

Zobacz również: Magda Narożna zachwyca w ramionach ukochanego! Uczucia królowej disco polo są jednoznaczne!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Piękne oczy znowu podbiją rynek muzyki disco polo?
  2. Artysta disco polo popularną postacią z kreskówki?! Ten wpis wyjaśnia wszystko!
  3. Magda Narożna chwali się zdolną córką. Gwiazda otworzyła córce drzwi do wielkiej kariery?!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.