Reklama
Polecamy


Reklama

Przestępcza afera w świecie disco polo? Wokalistka sięgnęła po broń!

2020-04-17T20:35:00+02:00 Przestępcza afera w świecie disco polo? Wokalistka sięgnęła po broń! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/04/przestepcza-afera-w-swiecie-disco-polo-wokalistka-siegnela-po-bron-1586782857.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/nickiqueen_official/
Reklama


Życie gwiazd

Popularna wokalistka disco polo sięgnęła po broń! Być może zostanie kolejną kobietą mafii u Patryka Vegi.

Reklama

Nietypowy film pojawił się na instastory popularnej artystki disco polo. Wszystko jednak szybko się wyjaśniło! Wokalistka próbuje swoich sił w aktorstwie!

Zobacz również: Zmysłowa modelka w produkcji disco polo! Nowość Lucas.M podbije listy przebojów?!

Nicki to osoba coraz bardziej rozpoznawalna w świecie disco polo, ale być może kwestią czasu jest poszerzenie jej rozpoznawalności o fanów polskiego kina czy polskich seriali. Artystka wystąpiła bowiem w jednej z serialowych produkcji i od razu trzeba zaznaczyć, że poradziła sobie doskonale.

Jej kunszt aktorski wylewa się z ekranu i namaszcza oczy widza bardzo wysokim poziomem teatralnym. Spodziewaliśmy się wiele zalet po tak pięknej i zdolnej kobiecie jak Nicki, ale szczerze przyznamy, że bardzo pozytywnie zostaliśmy zaskoczeni jej nową rolą. Autorka hitu „To nie ja” ,podczas odgrywania roli sięgnęła nawet po broń!

To dodatkowo świadczy o tym jak różnorodny repertuar jest w stanie odegrać. Kto wie? Być może zostanie kolejną kobietą mafii u Patryka Vegi. Potencjał jest ogromny, zatem życzymy by te aktorskie marzenia się spełniły, ale jednocześnie wyrażamy nadzieję, ze disco polo nie zostanie pozbawione swojej gwiazdy.

To byłaby niepowetowana strata!

Zobacz również: Dawid Narożny idealnym ojcem?! Gwiazdor disco polo rozczulił fanów wzruszającym wpisem!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Niesamowita niespodzianka od Dawida Narożnego! Gwiazdor disco polo podzielił się nową produkcją!
  2. Fani zespołu disco polo przeżyli miłość od pierwszego wejrzenia. Nowość od formacji Spike w romantycznym klimacie
  3. WOW! Wokalistka disco polo ideałem kobiecości?! Artystka w śmiałej pozie kusi pięknym ciałem!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.