2021-05-01T14:48:00+02:00 Przepiękna wokalistka disco polo wygląda niezwykle ponętnie! Szpilki podkreślają jej cudowną figurę! https://disco-polo.info/uploads/news/piekna-gwiazda-disco-polo-spelnia-swoje-marzenia-fani-trzymaja-kciukijpg.jpg

Przepiękna wokalistka disco polo wygląda niezwykle ponętnie! Szpilki podkreślają jej cudowną figurę!

Redakcja , 01 Maj 2021  14:48
Przepiękna wokalistka disco polo wygląda niezwykle ponętnie! Szpilki podkreślają jej cudowną figurę!
Źródło zdjęć: instagram.com/blanka.official/
Reklama

Gwiazda opublikowała w swoich mediach społecznościowych fotki, które nie uszły uwadze jej licznych wielbicieli

Reklama

Disco Polo słynie z pięknych kobiet. Żaden inny nurt muzyczny nie ma tylu ślicznych wokalistek, co polska muzyka taneczna. Jedną z dziewczyn, która od niedawna dołączyła do tego discopolowego haremu, jest pewna długonoga piękność...

Zobacz również: Komentarzy przybywa! Gwiazdor disco polo udostępnił właśnie wyczekiwaną premierę!

ARTYSTKA DISCO POLO ZDRADZIŁA FANOM SWOJĄ TAJEMNICĘ 

Blanka, to pseudonim artystyczny pięknej Aleksandry Falkowskiej. Gwiazda ma 23 lata i pochodzi ze Strzelec Krajeńskich. Młoda wokalistka w branży disco polo zadebiutowała całkiem niedawno singlem noszącym nazwę " Weź mnie". Obecnie gwiazda promuje swój kolejny utwór “Drapieżna i słodka”.

Gwiazda opublikowała w swoich mediach społecznościowych fotkę, która nie uszła uwadze jej licznych wielbicieli. Ola pozuje do zdjęcia na środku sali tanecznej, i to w szpilkach!. Wokalistka ma na sobie krótką sukienkę , która kusząco odsłania jej zgrabne nogi. Ola sprawia wrażenie, jakby tańczyła... Chyba wszystko stało się jasne! Artystka zaprezentowała fanom swoją nową pasję!

Okazuje się, że Blanka rozpoczęła naukę popularnego tańca “High Heels”! Panowie z pewnością zapytają teraz z zaciekawieniem, na czym polega ów tajemnicza technika tańca? Śpieszymy zatem z wyjaśnieniami. 

Reklama

High Heels, czyli seksowny taniec na ulubionych szpilkach. To niezwykła technika tańca łącząca różne style takie jak dancehall, vouging czy sexy dance. Zajęcia tańca High Heels, to nie tylko nauka zmysłowych i kobiecych choreografii, lecz również zdobywanie umiejętności w zakresie poruszania się w szpilkach na co dzień. Ola dobrze wie, że takie zajęcia przydadzą się jej w życiu codziennym. Wszak artystka zdobyte doświadczenie wykorzystać może na scenie, lub w swoich układach tanecznych .

Blanka już od dłuższego czasu nosiła się z zamiarem nauki tego niezwykłego tańca, jednak różne życiowe przeciwności sprawiły, że swoje marzenie mogła spełnić dopiero teraz. 

Dla wszystkich pań, które chciałby pójść w ślady pięknej Oli mamy ważną informację. Zajęcia odbywają się w jednej z popularniejszych szkół tańca w Gorzowie “Twerkline Studio”. Wy też możecie spełnić swoje marzenie, tak jak nasza Ola!

Zobacz również: Piękna gwiazda disco polo Paula Karpowicz (Top Girls) otworzyła właśnie własny biznes! Był szampan i kwiaty!

Reklama
Reklama
Zobacz teledysk: BLANKA - Drapieżna i słodka
Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Prześliczna gwiazda disco polo odsłoniła kształtny biust! Fani oniemieli! Jest idealny?!
  2. Cudowna gwiazda disco polo rozpaliła fanów do czerwoności! Skąpy strój podkreślił jej wszystkie atuty!
  3. Popularna grupa disco polo właśnie zmieniła skład. Nikt tego nie przewidział!
  4. Koniec z zielonymi oczami?! Gorąca premiera znanych gwiazd w disco polo! Zobaczcie jako pierwsi!
  5. Piękna wokalistka zachwyca swoim pięknem! Opadną Wam szczęki! Jest już zaręczona!
  6. Piękna gwiazdeczka disco polo w zmysłowej stylizacji! Uwagę fanów skupia kształtny biust artystki!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama