2015-10-13T15:25:00+02:00 Premiera teledysku: Solver – Szał MłoDzika https://disco-polo.info/uploads/news/

Premiera teledysku: Solver – Szał MłoDzika

Redakcja , 13 Październik 2015  15:25

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Premiera teledysku: Solver – Szał MłoDzika
Źródło zdjęć:
Reklama

Zespół Solver udostępnił swój najnowszy teledysk do utworu „Szał MłoDzika”. Najwyraźniej sposób w jaki zapisano tytuł, nie jest przypadkowy.   Teledysk został nakręcony w Kolnie – blisko Łomży (miejscowości, w której mieszka...

Reklama

Zespół Solver udostępnił swój najnowszy teledysk do utworu „Szał MłoDzika”. Najwyraźniej sposób w jaki zapisano tytuł, nie jest przypadkowy.

 

Teledysk został nakręcony w Kolnie – blisko Łomży (miejscowości, w której mieszka artysta). Całość zdjęć została wykonana w parku linowym należącym do Hotelu Kozioł. Propozycja „Szał MłoDzika” została wrzucona uprzednio bez teledysku w serwisie YouTube około 9 miesięcy temu i zyskała sporą popularność (ponad 200 tys wyświetleń). Stąd właśnie zamysł grupy, aby do tego utworu jako pierwszego nakręcić teledysk. Dzika natura wokalisty grupy ujawniła się w warstwie tekstowej piosenki oraz w nagranym klipie. Za realizację video clipu odpowiedzialny jest Robert Kopczyńki, czyli Robert Big K.

 

Ekipa Robert Big K oprócz kręcenia teledysków realizuje też scenariusze, w związku z tym wspólnie ustaliliśmy, iż powinno być coś nawiązującego do piosenki i zabawnego. Nie chcieliśmy kręcić tylko ładnych, półnagich dziewczyn itp. Zamysł był na coś bardziej twórczego co przyciągnie widza do obejrzenia z chęcią całego teledysku. Rolę główną zaproponowaliśmy Natalii Szczygieł-Kopczyńskiej, która idealnie nam do tej roli pasowała. Oprócz atrakcyjności ma też doświadczenie w występach teledyskowych jak i sesjach zdjęciowych (prywatnie pracuje w ekipie Robert Big K jako asystentka, makijażystka i fotografka), aktualnie jest też jedną z naszych tancerek i będzie można nas wspólnie widywać na koncertach – zdradza nam członek zespołu Solver, Grzegorz.

 

Na planie panowała cudowna przyjazna atmosfera, która zaowocowała tak udaną współpracę. Zapraszamy zatem wszystkich do obejrzenia premierowego teledysku zespołu Solver.

 

Solver – Szał MłoDzika

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Niezwykła podróż w czasie! Niezwykła premiera Marcina Millera BOYS trafiła właśnie do sieci! Te piosenki to HITY!
  2. Grupa After Party w ofensywie! Ich nowość pt. 'Tęsknie za tamtymi czasami' zmiażdży konkurencję w disco polo?
  3. To nowy hit wesel?! Fani disco polo nie mają wątpliwości! Popularny gwiazdor zaskoczył wyjątkową premierą 'Bawią się (Wesele)'!
  4. Nieziemska gwiazda disco polo - Angelika Żmijewska - Topky - zachwyca idealnym ciałem! Jej sylwetka to marzenie?!
  5. Sanah zaśpiewała wielki biesiadny hit disco polo! Jej wykonanie podbija internet | VIDEO
  6. Roztańczony PGE Narodowy 2021 ! Na scenie cała plejada gwiazd disco polo! Lista wykonawców, transmisja LIVE!
  7. Fani disco polo wzruszeni! Zespół Eratox zaskoczył ujmującą premierą! To najbardziej romantyczna piosenka?!
  8. Co za ciało! Przepiękna Emilka z Daj To Głośniej zachwyca swoją urodą! Gwiazda disco polo kusi w sieci!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami