2015-08-21T11:38:00+02:00 Premiera teledysku: Justyna i Piotr – Tyle słońca jest w nas Justyna i Piotr pod koniec lat ’90 z wielkim sukcesem podbili rynek muzyki disco i swoimi produkcjami zdobyli uznanie oraz sympatię fanów. Twórcy hitów: ”Wakacyjna mił https://disco-polo.info/uploads/news/

Premiera teledysku: Justyna i Piotr – Tyle słońca jest w nas

Autor: Adam Begier , 21 Sierpień 2015  11:38
Premiera teledysku: Justyna i Piotr – Tyle słońca jest w nas
Źródło zdjęć:

Justyna i Piotr pod koniec lat ’90 z wielkim sukcesem podbili rynek muzyki disco i swoimi produkcjami zdobyli uznanie oraz sympatię fanów. Twórcy hitów: ”Wakacyjna miłość”, „Jak ptaki na niebie” oraz włoskich przebojów nagranych w polskiej w...Reklama

Justyna i Piotr pod koniec lat ’90 z wielkim sukcesem podbili rynek muzyki disco i swoimi produkcjami zdobyli uznanie oraz sympatię fanów. Twórcy hitów: ”Wakacyjna miłość”, „Jak ptaki na niebie” oraz włoskich przebojów nagranych w polskiej wersji językowej m.in. „Ti amo”, „Tornero” i „Mamma Maria” po kilku latach nieobecności postanowili powrócić i prężnie zawojować rynkiem muzycznym nowymi produkcjami.

 

Do sieci trafiła właśnie ich kolejna nowość pt. „Tyle słońca jest w nas”, do której powstał również klip. Pierwsza część zdjęć teledysku została zrealizowana nad polskim morzem – w miejscowości Mrzeżyno – natomiast druga część w klubie Genesis, w Złotowie – gdzie duet w drugą sobotę sierpnia koncertował. Połączenie scenerii morskiej z klubową dało prawdziwie wakacyjny klimat, który z pewnością udzieli się widzom oglądającym video przywołując trwające lato. Realizacją teledysku zajęła się firma JM Studio, która ma już na swoim koncie kilka produkcji.

 

Justyna i Piotr ponownie perfekcyjnie połączyli klasyczne disco z nowoczesnym brzmieniem. Nowość „Tyle słońca jest w nas” to bardzo melodyjna i zarazem owiana nutką miłości propozycja na rok 2015, którą już teraz możecie poniżej przesłuchać, obejrzeć oraz skomentować.

 

Znajdź więcej informacji:

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
  1. MEGA premiera: Topky - "Nie liczy się nic"! To najlepsza produkcja w historii tego zespołu?
  2. Mamy przedpremierę! Kolejny raz Von Prais ma zamiar zaskoczyć swoim teledyskiem!! Disco polo i Azja! TO będzie strzał w dziesiątkę!
  3. Mega Premiera: 'Panna Agnieszka' – Nowy Hit Bartosza Jagielskiego
  4. Edyta Jończyk zaskakuje nowym singlem "Proszę mów"! | PREMIERA
  5. "Jesteś szalona" - Disco polo na scenie teatralnej w Słupsku
  6. Zespół After Party z hitem 'Jesteśmy sobie pisani' podbija rynek disco polo i dobrze zarabia!
  7. Mega premiera: Swinger - Ta dziewczyna
  8. Midix i jego "Magnes" - Czy to nowa wiosenna perełka disco polo? Posłuchaj przedpremiery!

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie