2015-06-15T19:47:00+02:00 Premiera teledysku: Bartek Tecław – Gwiazda Hollywood Pochodzący z niewielkiej miejscowości Oborniki Wielkopolskie Bartek Tecław śmiało stawia kolejne kroki ku swej karierze. Jeszcze nie tak dawno debiutant, a dziś już znany pr https://disco-polo.info/uploads/news/

Premiera teledysku: Bartek Tecław – Gwiazda Hollywood

Autor: Adam Begier , 15 Czerwiec 2015  19:47
Premiera teledysku: Bartek Tecław – Gwiazda Hollywood
Źródło zdjęć:

Pochodzący z niewielkiej miejscowości Oborniki Wielkopolskie Bartek Tecław śmiało stawia kolejne kroki ku swej karierze. Jeszcze nie tak dawno debiutant, a dziś już znany przedstawiciel gatunku disco & dance. Wokalista, mimo iż z muzyką związa...Reklama

Pochodzący z niewielkiej miejscowości Oborniki Wielkopolskie Bartek Tecław śmiało stawia kolejne kroki ku swej karierze. Jeszcze nie tak dawno debiutant, a dziś już znany przedstawiciel gatunku disco & dance. Wokalista, mimo iż z muzyką związany jest od wczesnych lat młodzieńczych to dopiero niespełna rok temu zdecydował pojawić się w branży ze swym wtenczas pierwszym dzieckiem pt. „Ona i Słońce”.

 

Dzisiaj wokalista przedstawia nam swojego „kolejnego potomka”. „Gwiazda Hollywood” to najnowsza produkcja wokalisty na lato 2015, która powstała przy współpracy ze znanym producentem muzycznym Noizz Bros. Iście letnia, zarazem stricte wakacyjna sceneria z pewnością cudownie odnajdzie się wśród sympatyków słonecznych pejzaży. Utwór rześki, świeży opowiadający o Sex Bombie wyglądającej niczym „Gwiazda Hollywood”. Chwytliwy tekst i porywające brzmienie okraszone wspaniałą zabawą, ponadto „Drin za drinem, w głowie Himalaje”.

 

Zachęcamy Was do obejrzenia najnowszej propozycji pt. „Gwiazda Hollywood”, którą na lato 2015 proponuje nam Bartek Tecław. My już widzieliśmy i musimy Was zapewnić, że produkcja wyróżnia się z tłumu zarówno muzycznie, jak i wizualnie. Polecamy i czekamy na Wasze komentarze.

 


Polecamy
CASH - Chciałem z Tobą Tańczyć

MARTIN - DZIŚ JUŻ WIEM

JUSTYNA LUBAS - Tańczmy do RanaPrzeczytaj również:
  1. Adam Chrola obchodzi swoje 45 urodziny! To on tworzy prawdziwe, dobre disco polo!
  2. Gwiazda disco polo jako seksowana mikołajka! Zobaczcie to zdjęcie i nagranie!
  3. "Lodowce" od B-QLL! Gorąca premiera dostępna!
  4. Wielki hicior w nowej wersji od Magik Band pt. "Szalejesz Dziewczyno"!
  5. "Jesteś moja a jo twój" – Nowa piosenka Magik Band! Posłuchajcie!
  6. Przepiękna Iness powraca z nową wersją "Gorący bit"! Klubowy remix dostępny!
  7. Wokalistka disco polo kusi dekoltem i informuje o ważnych zmianach w karierze!
  8. "Szach Mat" DiscoBoys i Camasutra hitem roku w disco polo?! To mówią liczby i komentarze!
Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie