2024-03-18T18:26:00+01:00 Premiera: "Tej Nocy" od Patryka Szmajkowskiego - Czy to nowy hit Disco Polo? Patryk Szmajkowski wraca z utworem "Tej Nocy" – nowym potencjalnym hitem Disco Polo! Zobacz, jak piękna historia i teledysk w Lublinie oczarowują fanów https://disco-polo.info/uploads/news/premiera-tej-nocy-od-patryka-szmajkowskiego---czy-to-nowy-hit-disco-polojpg.jpg Disco-Polo.info

Premiera: "Tej Nocy" od Patryka Szmajkowskiego - Czy to nowy hit Disco Polo?


Patryk Szmajkowski wraca z utworem "Tej Nocy" – nowym potencjalnym hitem Disco Polo! Zobacz, jak piękna historia i teledysk w Lublinie oczarowują fanów

Autor: Adam Begier, 18 Marzec 2024  18:26
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Premiera:
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Zespół Forti wraca z hitem "Hej Wesele" – taneczna wersja, która porwie każdego!
 2. Skazany na sukces?! Matt Palmer podbija rynek własną wersją hitu Sumptuastic "Będę Twym Aniołem" Fani "lepsza niż oryginał"
 3. Fani króla latino w szoku, nie kryją łez! Skolim pokazał wideo z oddziału onkologicznego! VIDEO
Reklama

  W świecie polskiej muzyki tanecznej pojawiła się gorąca nowość. Patryk Szmajkowski, ceniony wykonawca Disco Polo, prezentuje swoją najnowszą produkcję - "Tej Nocy". Czy ten utwór podbije serca fanów i stanie się nowym hitem na parkietach?

  Powrót z Nowym Hitem Patryka Szmajkowskiego

  Patryk Szmajkowski, znany ze swojej pasji do muzyki i twórczego podejścia, nie przestaje zaskakiwać. Jego najnowsza propozycja, "Tej Nocy", to połączenie lirycznych tekstów z melodyjnym brzmieniem, co jest charakterystyczne dla najlepszych utworów Disco Polo. Piosenka opowiada historię o pięknej i uwodzicielskiej dziewczynie, która stała się inspiracją dla artysty. Warto zwrócić uwagę na to, jak subtelnie i zmysłowo została przedstawiona ta historia w muzyce i słowach.

  Do "Tej Nocy" powstał również teledysk, który jest dziełem współpracy z teamem Shorts film teledyski. Lokacja do nagrania klipu została starannie wybrana - malownicze plenery Lublina stanowią tło dla tej muzycznej historii. Główną rolę w teledysku zagrała Weronika Kowalczyk, której charyzma i naturalny urok dodają całości niepowtarzalnego klimatu. Teledysk stanowi idealne dopełnienie utworu, tworząc spójną i przyciągającą uwagę opowieść.

  Polecamy
  EBook Disco Polo

  Czy "Tej Nocy" Zdobędzie Szczególne Uznanie?

  Premiera "Tej Nocy" wywołuje emocje wśród fanów Disco Polo. Czy ten utwór zdoła zyskać miano nowego hitu gatunku? Charakterystyczne dla Szmajkowskiego brzmienie i zmysłowa tematyka utworu mają potencjał, by przyciągnąć nie tylko stałych fanów artysty, ale również nową publiczność.

  Zachęcamy do odwiedzenia serwisu disco-polo.info, gdzie można zapoznać się z utworem "Tej Nocy". To doskonała okazja, aby samemu ocenić, czy Patryk Szmajkowski stworzył kolejny niezapomniany hit, który zostanie na długo w pamięci fanów Disco Polo.

  Zobacz również: Zaskakujący duet na scenie disco polo: Sławomir Świerzyński i Elwira Mejk w wielkim HICIE sprzed lat! Wasi rodzice i dziadkowie go kochają!

  Reklama

  Patryk Szmajkowski - Tej Nocy

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  BOSKY - Ta Jedyna

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Zespół Forti wraca z hitem "Hej Wesele" – taneczna wersja, która porwie każdego!
  2. Oskaro prezentuje nowość: "Baila" - Latino w rytmach disco polo! Zobacz jako pierwszy!
  3. Kacper Pluta rozbija bank! "To jest ta chwila" przekracza 7 milionów odtworzeń na YouTube!
  4. Zobacz wesele gwiazdy disco polo Justyny Lubas! Tak bawili się goście w rytm hitu "Kieliszki do góry" w wykonaniu Magik Band | VIDEO
  5. Niespodzianka na scenie: Dawid Narożny zaskoczył tym na 18-stce Zuzi! | VIDEO
  6. Klaudia Zielińska gwiazdą w Londynie! Ten koncert przeszedł do historii! Tłumy pod sceną
  7. Ogromny pożar na Marywilskiej w Warszawie! Odbywały się tam koncerty disco polo!
  8. Powitanie Lata w Wyrzysku 2024! Wystąpią Classic i Kordian

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie