2016-10-08T15:21:00+02:00 Premiera: Oxide – Żona Żoneczka | VIDEO https://disco-polo.info/uploads/news/2016/10/Oxide-zona-zoneczka.png

Premiera: Oxide – Żona Żoneczka | VIDEO

Redakcja , 08 Październik 2016  15:21

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Premiera: Oxide – Żona Żoneczka | VIDEO
Źródło zdjęć:
Reklama

Po nieco ponad miesiącu od udostępnienia ostatniej premiery pt. „Dogonić marzenia” grupa Oxide przygotowała dla swoich fanów kolejną nowość. Tym razem produkcja opiewa płeć piękną jaką jest „Żona żoneczka”   „Na planie...

Reklama

Po nieco ponad miesiącu od udostępnienia ostatniej premiery pt. „Dogonić marzenia” grupa Oxide przygotowała dla swoich fanów kolejną nowość. Tym razem produkcja opiewa płeć piękną jaką jest „Żona żoneczka”

 

„Na planie bardzo fajnie się pracowało, tak – oprócz profesjonalnego make up’u, profesjonalnej ekipy Rakoczy Film, pięknych kobiet, tak pięknie ubranych (…) była wesoła atmosfera, naprawdę jak na dobrej, dobrej polskiej domówce” – zdradził wokalista. Utwór utrzymany jest w fajnym, tanecznym klimacie, który powinien ruszyć Was z miejsca.

 

Jesteście zatem ciekawi jak prezentuje się produkcja opowiadająca o magicznej metamorfozie kobiety po założeniu obrączki? Zobaczcie klip.

 

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Wielka premiera?! Zenon Martyniuk zdradził plany wydawnicze! Król disco polo poszukuje chętnych do współpracy przy nowej produkcji!
  2. To koniec marzeń o kryształowej kuli gwiazdy disco polo! Radek Liszewski – Weekend odpadł z popularnego tanecznego programu Polsatu! Fani w szoku!
  3. Wzruszające zdjęcie gwiazdora disco polo z synem rozczuliło internautów! Tak spędza czas Sylwek Gazda - Power Play!
  4. Miłosne wyznanie Marka Gwiazdowskiego z grupy Mig! Gwiazdor disco polo zakochany 'Jestem wielkim szczęściarzem'!
  5. Zakazy (Zimne 07)! Wielka premiera z rąk mistrza dyskotekowych brzmień disco polo podbija sieć! Loverboy zaskoczył!
  6. Totalny szok! Zenon Martyniuk - Akcent z gorącą premierą pt. 'Mercedesy'! | VIDEO
  7. Patryk Pegza – After Party i Camasutra znowu razem?! Wymowne zdjęcie gwiazdorów disco polo trafiło do sieci! Będzie duet?!
  8. Wiatr odsłonił zgrabne i niezwykle ponętne nogi ślicznej gwiazdeczki disco polo! Wygląda niczym Marilyn Monroe?!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami