2024-09-01T13:11:00+02:00 Premiera nowego utworu Szymona Jankowskiego „Bukiet Róż” – Nowa twarz na scenie disco polo Czy debiutujący artysta Szymon Jankowski stworzył nowy hit disco polo? Sprawdź teledysk „Bukiet Róż” i przekonaj się, co kryje się za tą piosenką. https://disco-polo.info/uploads/news/premiera-nowego-utworu-szymona-jankowskiego-bukiet-roz---nowa-twarz-na-scenie-disco-polojpg.jpg Disco-Polo.info

Premiera nowego utworu Szymona Jankowskiego „Bukiet Róż” – Nowa twarz na scenie disco polo


Autor: Goliat, 01 Wrzesień 2024  13:11
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Czy debiutujący artysta Szymon Jankowski stworzył nowy hit disco polo? Sprawdź teledysk „Bukiet Róż” i przekonaj się, co kryje się za tą piosenką.

Premiera nowego utworu Szymona Jankowskiego „Bukiet Róż” – Nowa twarz na scenie disco polo
Reklama
WYBRANE DLA CIEBIE:
  1. Yoko kusi stylizacją przy luksusowym Mercedesie! Wokalistka disco polo zachwyca figurą i klasą
  2. Zenek Martyniuk porwał tłumy w Disco Famie! Tak brzmi ”Pragnienie miłości” na żywo
  3. Andre rozkochał w sobie mieszkańców Chojnowa. Takiego koncertu nie zapomną przez długie lata!
Reklama

    Świat disco polo nieustannie się rozwija, a na horyzoncie pojawiają się nowe talenty, które wnoszą świeżość do tego popularnego gatunku muzycznego. Jednym z takich artystów jest Szymon Jankowski, który debiutuje swoim pierwszym utworem pt. „Bukiet Róż”.

    Szymon Jankowski pochodzi z malowniczego miasteczka Pyrzyce, położonego w województwie zachodniopomorskim, niedaleko Szczecina. Choć miejscowość ta jest stosunkowo niewielka, dla Szymona stała się inspiracją do stworzenia czegoś wyjątkowego. Jak sam podkreśla, muzyka disco polo towarzyszyła mu od najmłodszych lat, będąc nieodłącznym elementem jego życia. Wychowany na dźwiękach tego gatunku, postanowił spróbować swoich sił na scenie muzycznej, tworząc utwór, który już teraz wzbudza niemałe zainteresowanie.

    PRZECZYTAJ TAKŻE:
    LoverBoy z premierą ”Z Tobą”! Ponad 200 tysięcy odsłon i dramatyczna historia zza kulis

    „Bukiet Róż” – Historia miłości w rytmach disco polo

    Utwór „Bukiet Róż” to nie tylko debiut Szymona Jankowskiego, ale także wyraz jego głębokich uczuć. Piosenka opowiada o miłości, która jest na tyle silna, że potrafi przetrwać wszystkie przeciwności losu. Przekaz zawarty w tekście porusza serca słuchaczy, a melodyjne rytmy sprawiają, że utwór zapada w pamięć od pierwszego przesłuchania.

    Teledysk do „Bukietu Róż” został zrealizowany w malowniczym Polańczyku, nad jeziorem Solińskim. Miejsce to idealnie oddaje romantyczną atmosferę utworu, a piękne krajobrazy dodatkowo podkreślają emocjonalny przekaz piosenki. Na potrzeby klipu został wypożyczony luksusowy jacht od firmy VIP JACHT SOLINA, który stanowił ważny element scenografii. W teledysku oprócz samego Szymona, wystąpiła jego narzeczona oraz para przyjaciół, co dodaje produkcji osobistego charakteru.

    Kiedy i gdzie można zobaczyć teledysk?

    Premiera teledysku do utworu „Bukiet Róż” odbędzie się już w najbliższy piątek, 6 września 2024 roku, o godzinie 17:00 na kanale YouTube artysty. Fani disco polo z niecierpliwością oczekują na ten moment, a pierwszy singiel Szymona Jankowskiego zapowiada się na hit, który może podbić serca miłośników tego gatunku muzycznego.

    SPRAWDŹ RÓWNIEŻ:
    Nie ma sobie równych w disco polo?! Elwira Mejk w KORONIE wyznacza nowe trendy! Jak się wzorować, to tylko na najlepszych?!

    Szymon Jankowski, jako wokalista, z pewnością jeszcze nie raz zaskoczy swoją twórczością. Jego debiutancki utwór jest dopiero początkiem drogi artystycznej, którą z pewnością warto obserwować. Czy „Bukiet Róż” stanie się przebojem, który na stałe wpisze się w kanon disco polo? Czas pokaże, ale już teraz widać, że artysta ma potencjał, by osiągnąć sukces.

    Obserwuj nas w social mediach:



    PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:
    1. Nowe nazwisko na scenie disco polo. Debiut Mauri, który wywołał niemałe poruszenie
    2. DawidoLATINO zaskakuje nowym numerem! ”Ile Ty Masz Lat” podbije letnie imprezy?
    3. Playboys z muzyczną bombą na lato! ”I Love You”! Zobacz przedpremierę!
    4. Justyna Lubas wraca w wielkim stylu! Nowy zespół FolkShow i premierowy singiel ”Burza” już robi furorę
    5. To prawdziwy muzyczny sztos! Dj Sofi i wielki hit disco polo "Będę czekać"
    6. Tłumy na koncercie WonerS w Gryfowie Śląskim! Artysta rozgrzał publiczność utworem ”Daj mi serce”
    7. Nowa piosenka Kordiana ”Hej kochanie” z potężną liczbą odsłon
    8. Zenon Martyniuk, Boys, Weekend i Czadoman na jednej scenie! Kielecka Gala Disco Polo 2025 coraz bliżej
    NAJCIEKAWSZE DLA CIEBIE:
    Obserwuj nas w social mediach
    Twórz portal razem z nami
    Wiadomości
    Teledyski
    Zespoły