Reklama
Polecamy


Reklama

Premiera klipu: Radek Liszewski nie owija w bawełnę

2014-09-16T13:33:34+02:00 Premiera klipu: Radek Liszewski nie owija w bawełnę https://disco-polo.info/Upload/articles/2014/09/wek.jpg

ReklamaReklama


Ogólna

Utwór usłyszymy w czołówce serialu Polo TV ,,Miłość w rytmie disco”. Nic więc dziwnego, że w klipie u boku Radka Liszewskiego pojawili się bohaterowie tej produkcji.   Premierowy teledysk grupy Weekend jest dowodem na to, że można stwor...

Reklama

Utwór usłyszymy w czołówce serialu Polo TV ,,Miłość w rytmie disco”. Nic więc dziwnego, że w klipie u boku Radka Liszewskiego pojawili się bohaterowie tej produkcji.

 

Premierowy teledysk grupy Weekend jest dowodem na to, że można stworzyć ciekawą historię bez wymyślnych i skomplikowanych ujęć.

 

Radek chce, by jego klipy utrzymywały jak najwyższy poziom. Obrazek ,,Zniosłem tyle kłamstw” jest faktycznym odbiciem tego zamysłu.  Zapraszamy do oglądania klipu.

 

Weekend – Zniosłem Tyle Kłamstw

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Dramat gwiazdora disco polo! Dziadek mimo reanimacji zmarł na jego rękach!
  2. Magdalena Narożna przyłapana w lesie! Co robiła tam Gwiazda disco polo?!
  3. Popularna wokalistka disco polo patrzy z niepokojem w przyszłość! Wiemy co dręczy gwiazdę!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.