2015-03-30T00:27:00+02:00 Premiera klipu: Night Lovers – Przytul mnie https://disco-polo.info/uploads/news/2015/03/night-lovers.jpg

Premiera klipu: Night Lovers – Przytul mnie

Redakcja , 30 Marzec 2015  00:27
Premiera klipu: Night Lovers – Przytul mnie
Źródło zdjęć:

Film i muzyka disco polo mogą się ze sobą wybornie uzupełniać. Udowodniła to grupa Night Lovers za sprawą fenomenalnego klipu ,,Agnieszko”. Produkcja odbiła się gromkim echem w świecie disco polo. ,,Agnieszko” stało się inspiracją do p...


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Film i muzyka disco polo mogą się ze sobą wybornie uzupełniać. Udowodniła to grupa Night Lovers za sprawą fenomenalnego klipu ,,Agnieszko”. Produkcja odbiła się gromkim echem w świecie disco polo. ,,Agnieszko” stało się inspiracją do powstania kolejnego klipu zespołu.

 

Tym razem zespół Night Lovers nakręcił klip do piosenki ,,Przytul mnie”. Znów mamy do czynienia z filmowo-muzycznym spektaklem. Tak jak w przypadku ,,Agnieszko”, główną rolę gra miłość.

 

Strzała amora może trafić każdego. W teledysku ,,Agnieszko” miłosna opowieść nie znalazła optymistycznego finału. Czy tym razem widzowie mogą liczyć na happy end?

 

Utwór ,,Przytul mnie” kompozycyjnie przypomina disco polo z lat 90-tych. Obeznani z twórczością Night Lovers nie powinni być zaskoczeni, bowiem sięganie do korzeni gatunku to już znak firmowy zespołu.

 

Jakie noty krytycznej widowni zbierze najnowsze dzieło grupy Night Lovers? Losy tego klipu są w Waszych rękach!

 

Night Lovers – Przytul Mnie

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Reklama
Zobacz również:
  1. Gorące FOTO! Piękna artystka disco polo kusi ciałem w skąpym stroju! Wygląda jak bogini?!
  2. Do sieci trafiła niezwykła składanka hitów disco polo! To największe przeboje uwielbianego zespołu Non Stop!
  3. Formacja Soleo w swoim żywiole! Kamil Jaworski zdradził szczegóły pracy nad kolejną nowością!
  4. Uwielbiany wokalista disco polo pokazał zdjęcie z malutkim synkiem! Wzruszająca fotka Przemka Budki chwyta za serce!
  5. Fanka disco polo popłakała się przez znany zespół! Wokaliści zespołu Vivat nie mają sobie nic do zarzucenia - zobaczcie NOWOŚĆ!
  6. Bardzo gorąca nowa pasja ślicznych gwiazd disco polo?! Popularne wokalistki zachwycają w strojach strażackich!
  7. Teresa Werner uwodzi, eksponując ponętny biust w prześlicznej sukience! Fani zachwyceni 'Bogini piękna i talentu wow'!
  8. Uwielbiana wokalistka disco polo zaskoczyła odważną sesją zdjęciową! Artystka swoim ciałem rozpaliła zmysły!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami