2014-09-25T03:19:00+02:00 Premiera klipu: Dr Maniana tym razem w balladzie Bardzo zmysłowa propozycja z obrazkiem, który czyni tę melodię jeszcze bardziej nastrojową. Zbyszek Lemański zabiegał o to, by jego najnowszy klip miał niepowtarzalny klima https://disco-polo.info/uploads/news/2014/09/tak.jpg

Premiera klipu: Dr Maniana tym razem w balladzie

Autor: Adam Begier , 25 Wrzesień 2014  03:19
Premiera klipu: Dr Maniana tym razem w balladzie
Źródło zdjęć:

Bardzo zmysłowa propozycja z obrazkiem, który czyni tę melodię jeszcze bardziej nastrojową. Zbyszek Lemański zabiegał o to, by jego najnowszy klip miał niepowtarzalny klimat. Czy udało mu się zrealizować obmyśloną koncepcję?   Warto odnotować...Reklama

Bardzo zmysłowa propozycja z obrazkiem, który czyni tę melodię jeszcze bardziej nastrojową. Zbyszek Lemański zabiegał o to, by jego najnowszy klip miał niepowtarzalny klimat. Czy udało mu się zrealizować obmyśloną koncepcję?

 

Warto odnotować, że oprócz Dr Maniany, Lemański realizuje również projekt Maniek & Leman, który już zdobył serca słuchaczy. Wraz z Marianem Lichtmanem szykują się do wydania kolejnej nowości po gorąco przyjętej ,,Młodej parze”.

 

Czy za sprawą najnowszej produkcji Dr Maniana zapląta się do ścisłej czołówki disco polo? Ten doświadczony specjalista od dźwięków z pewnością nie pogardziłby takim stanem rzeczy.

 

Znajdź więcej informacji:

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
  1. Co było grane RMF Disco Polo?
  2. Najgorętsze Hity Disco Polo - Top 10 Utworów 18 luty 2024!
  3. Jesika rozgrzewa luty swoją nowością 'Kochaj mnie' – Taneczny hit, który podbije serca
  4. Wesele Daniela Martyniuka i Faustyny owiane wielką tajemnicą? Wielka impreza! Na weselu będą gwiazdy disco polo i nie tylko?
  5. Przepiękna premiera od Sławomira! 'Nowy świat' to wyjątkowa ballada | MEGA nowość
  6. Nowość od zespołu Boys pt. "Zakręciłem Ciebie"! Nowa wersja na rok 2024
  7. Freaky Boys i Blondi łączą siły w ekscytującej współpracy
  8. "Nie liczy się nic" - nowy hit zespołu Topky podbija serca fanów i YouTube!

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie