2024-03-24T18:38:00+01:00 Elektryczna TESLA i różowe AUDI - tak Oskaro podbija disco polo! Czy trafi na szczyt?! Oskaro - Od małej wioski do wielkiej sceny! Niezwykłe kulisy jego teledysków https://disco-polo.info/uploads/news/elektryczna-tesla-i-rozowe-audi---tak-oskaro-podbija-disco-polo-czy-trafi-na-szczytjpg.jpg Disco-Polo.info

Elektryczna TESLA i różowe AUDI - tak Oskaro podbija disco polo! Czy trafi na szczyt?!


Oskaro - Od małej wioski do wielkiej sceny! Niezwykłe kulisy jego teledysków

Autor: Adam Begier, 24 Marzec 2024  18:38
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Elektryczna TESLA i różowe AUDI - tak Oskaro podbija disco polo! Czy trafi na szczyt?!
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Teresa Werner na ustach wszystkich Polaków! Gwiazda szokuje fanów! Pokazała stanowczo za dużo?
 2. Oskaro prezentuje nowość: "Baila" - Latino w rytmach disco polo! Zobacz jako pierwszy!
 3. Fani króla latino w szoku, nie kryją łez! Skolim pokazał wideo z oddziału onkologicznego! VIDEO
Reklama

  Oskar Eder, znany pod pseudonimem Oskaro, jest żywym dowodem na to, że wielkie marzenia mogą się spełnić. Pochodzący z niewielkiej miejscowości pod Opolem, od najmłodszych lat otoczony był muzyką, która stała się drogowskazem jego kariery. Obecnie, w wieku 23 lat, Oskaro mieszka w Opolu, łącząc karierę muzyczną z pracą za granicą. Jest to historia o pasji, która przekształciła się w sposób na życie.

  Oskaro nowa gwiazda disco polo?

  Teledyski Oskaro są pełne humoru i niezapomnianych chwil. Każdy z trzech dotychczasowych klipów artysty ma swoją unikalną historię i charakter. Oskaro wspomina, jak podczas kręcenia pierwszego teledysku, wcielając się w swoją rolę na obszarze lotniska, musiał uważać na kable, by nie zostały uszkodzone przez lądujące samoloty. To była sytuacja pełna ekstremalnych, lecz zabawnych momentów. Innym interesującym elementem był występ tancerki w elektrycznym samochodzie marki Tesla, który stał się atrakcją w jednym z klipów. Niezapomniany był również występ kuzyna Oskaro, który, wykonując sztuczki na jednośladzie, stworzył niezapomniane, choć nieco niebezpieczne wrażenia.

  Z kolei w teledysku do utworu "Bądź moją Barbie", Oskaro wykorzystał różowe Audi, co było zarówno humorystycznym, jak i oryginalnym elementem klipu. Radość, którą przyniosło to auto aktorce grającej rolę Barbie, była nie do opisania. Każdy z tych teledysków to dowód na to, że Oskaro nie boi się kreatywnych i śmiałych pomysłów, a każdy nowy projekt to dla niego źródło radości i ekscytacji.

  Polecamy
  EBook Disco Polo

  Droga do sukcesu: Ambicje i plany Oskaro

  Wciąż młody na scenie disco polo, Oskaro już teraz wykazuje się niezwykłą kreatywnością i pasją. Jego przygoda z muzyką, rozpoczęta w małej miejscowości, przerodziła się w coś, co ma szansę zachwycić nie tylko polską, ale i międzynarodową publiczność. Oskaro ma przed sobą wiele wyzwań, ale także mnóstwo możliwości. W oczekiwaniu na kolejne projekty, fanów oraz nowych słuchaczy zapewne czekają kolejne niezapomniane teledyski i porywające utwory.

  Oskaro jest przykładem, że disco polo to nie tylko muzyka, ale i pełna emocji opowieść o ludziach, ich marzeniach i codziennym życiu. Jego muzyka, łącząc tradycyjne brzmienia z nowoczesnymi elementami, stanowi świeżą i obiecującą odsłonę polskiej sceny muzycznej. Z niecierpliwością wypatrujemy kolejnych kroków Oskaro na jego muzycznej drodze!

  Zobacz również: Arek Kopaczewski odświeża kultowy hit disco polo grupy Milano: "Kasiu Katarzyno" w nowym, wyjątkowym brzmieniu!

  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  BOSKY - Ta Jedyna

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Bayera - "Zakochać się": wyjątkowa nowość disco polo! Posłuchaj przedpremiery!
  2. Ślub za ponad milion złotych! Joanna i Dawid Narożni błyszczą na ślubie Krzysztofa i Mai Rutkowskich!
  3. Szalona Blondi wkracza na scenę disco polo z hitem „Silna kobieta”! PREMIERA
  4. Premiera Defisa "Tylko dla Takiej" trafiła do sieci w nowej wersji! Fani komentują! Jak wyszło?!
  5. Ogień na scenie?! Zobaczcie legendarny występ gwiazd disco polo MIG "Nie ma mocnych na Mariolę" VIDEO
  6. Uwielbiany gwiazdor disco polo zaśpiewał światowy HIT "Despacito"! Wyjątkowe wykonanie Pawła Jasionowskiego Masters podbija internet!
  7. Zenon Martyniuk zagra na Roztańczonym PGE Narodowym 2024!Oto szczegóły!
  8. Wielka Impreza Disco Polo w Opolu! Kto Wystąpi na Wakacyjnym Koncercie Gwiazd 2024?

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie